Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
27 maja 2009 20:32
Muffinka, statystycznie rodzi się całkiem sporo dzieci z tabletek hihihihi

Bera, albo jak zdobędziesz to, to się okaże, ż jeszcze trzeba zdobyc co innego, bo jak mawiał pewien facet w todze „apetyt rośnie w miarę jedzenia” szczególnie w dzisiejszych czasach

Spoko, przed Wami ślub, nacieszcie się trochę sobą, apotem sobie na spokojnie zajdziecie. 🙂 Potem pół roku odstawki tabletek i gotowe.

Vill, w ciąży przez dwa pierwsze trymestry często mogą pojawiać się bóle głowy, i to takie, że beret płonie. Sama pamiętam swoje. Tylko paracetamol i sen, niestety. To podobno jest związane z zatrzymywaniem wody w ciele i z „opuchnięciem” mózgu minimalnym. Tak twierdzą lekarze. Na to też  oni zwalają ciążowe pomysły, jakich nigdy nie miałaby kobieta nie w ciąży. Hahahahaha!
majek   zwykle sobie żartuję
27 maja 2009 20:35
Muffinka, a nie boisz się bliźniaków po tabletkach, bo takie legendy krążą?  😀
Eeee...ja byłam na tabsach paręnaście lat i modliłam się o bliźniaki 🏇 I NIC 🤣 Odstawiłam i po dwóch miesiącach był Iguś.

Madox, biegaj na to KTG i za każdym razem mów, że się źle czujesz, albo, że nie czujesz dzidzi - muszą zrobić! Mnie gin też przeczulał w tej materii.

A co u Eurydyki?? Już po?

Demsey - jak sobie radzicie?

Uśmiałam się ostatnio z Igora - od kilku dni krąży wokół mnie i przede wszystkich wokół moich cycków - i co podchodzi to szepcze, że też chce mleczka i jak mówię - proszę bardzo - to się biedak peszy i ucieka 🤣 Rozczula mnie tym nieziemsko, bo widzę, że by chciał, ale jakby się wstydził. Nie namawiam go specjalnie, ale też nie zabraniam...Myślicie, że minie samo? Dziś zapytał dwa razy, zrobił dwa podejścia i za każdym razem z chichotem uciekał. A na koniec zawołał "A może tata ty byś chciał mleczka?"  😁 😀
Biała trzymaj mocno kciuki, strasznie teraz mi się przydadzą  🏇
Dziś czuję się jakoś tak , .... dziwnie ... pobolewa mnie brzuch, i mała jakas taka nie spokojna, poza tym czuję kłucie w środku, może dziś w nocy coś się zacznie dziać ........ 😍

Ana a odnośnie czego lekarz cię przestrzegał ? weź mi coś napisz bliżej .........? plisssssssssssss
vill, mam podobnie z bolami glowy... ale jakos staram sie o tym nie myslec, wieczorem pomaga zimna szmatka na czolo i ucisk pomiedzy brwiami... I tez zapomnialam powiedziec lekarzowi, ale jakos znosne to jest...

Ja juz za kilkanascie dni chyba bede znac plec 🙂

Zairka kiedys dalas fotke z prawie polmetku ciazy mnie sie wydawalo,z e to juz powinno byc widac, tymczasem prawie nic  👀
m4jek ja się wielu rzeczy przy tabletkach boję, ale niestety nic innego w moim wypadku nie wchodzi w grę. A bliźniaki...najwyżej jak już będę starała się o dziecko to odstawię tabletki i zrobię sobie 2-3 miesięczną "przerwę". Słyszałam że to też pomaga. Znaczy się nie przerwę od seksu  😉 ale chodzi o to żeby zaraz po odstawieniu tabletek nie zachodzić w ciążę.
Pozatym ja niestety mam szansę na bliźniaki - tak mi wynika z prześledzenia rodziny mojej i mojego przyszłego 😉
[quote author=vill_18 link=topic=74.msg262279#msg262279 date=1243445843]

Za 2 tygodnie przyjeżdża do mnie z gór ręcznie robione łóżeczko, a wózek dostane po dziecku brata.Darowanemu koniowi w zęby nie zaglądne
[/quote]

Poka, poka, to jakieś specjalne góralskie łóżeczko ? 😉


Eurydyka od wczoraj miała zostać w szpitalu :jogin: :jogin:


Kermit ja na placu zabaw obserwuję co się dzieję ale nie łażę za nim cały czas jak jakieś upierdliwe babcie, ingeruje jak jest jakiś konflikt, albo jak jakieś dziecko (zazwyczaj starsze) za bardzo napastuje mojego Kazia, bo on jest jeszcze mało "zsocjalizowany" z dziećmi i denerwuje się jak jakieś dziecko za bardzo wkracza w jego strefę osobistą - mam na myśli jakieś nachalne ciągnięcie za rękę, wtykanie palców do oczu, robienie (powiedzmy :]) cacy cacy itp..
Poza tym na tym etapie pilnuje żeby nie było tych dzieciorów za dużo, bo wtedy to już każdy każdemu coś wyrywa i zabiera 😉 to my się wtedy ewakuujemy 🙂



A my dziś jedziemy na rancho do Starych Żukowic na cały weekend, aale się cieszę  🏇 🏇 


ushia   It's a kind o'magic
28 maja 2009 08:37
Madox i jak? ruszyło?  👀
Co z Eurydyką?
Ushia ja nadal 2 w 1, mnie chyba wezmą do szpitala w 10 dobie na wywołanie 🙁 bo końca tej ciąży nie widzę. 
Ja już chyba wszystkiego próbowałam włącznie z piciem naparu z liści malin, sexem, myciem okien, jeżdżeniem terenówką po wertepach ............
NIC POPROSTU NIE DZIAŁA !  Codziennie chodzę z dwoma dużymi psami na spacer,(  Labrador i owczarek niem.)
Nie raz się z nimi uszarpie potem boli mnie brzuch, czuję kłucie, ale żeby tak konkretnie coś się zaczęło dziać to Nieeee ......
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
28 maja 2009 09:37
Madox, właśnie wpadłam, żeby sprawdzić czy już czy jeszcze nie. Ale widac że jesteś twardzielka, kochana....  🏇
W końcówce, to człowiek się modli, zeby to juz, bo jak piszesz "końca nie widać". To teraz sekundujemy, żeby jednak samo się otwarło, niż żeby wyważali te drzwi. Ściskam Cię serdecznie, może wycisnę skurcze.  💃  :love

KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
28 maja 2009 10:01
Eurydyka juz?
Madox nie wyglupiaj sie i rodz  🏇
Ana Igusia prosze ucalowac 🙂 ,on tak sprawdza czy nadal tez jest wazny,ale dobrze ze nie robi z siebie dzidziusia 🙂 prawdziwy duzy chlop 🙂 i jeszcze zarty sie go trzymaja ha ha 🤣
cisawa, karola  🤬 szybko mi tu dawajcie przepis na naturalne wywołanie skurczy i porodu  !!!!!!!  ( Ładnie poproszę  :kwiatek:  )



cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
28 maja 2009 11:46
hahahahaha..... proponuję kąpiel konia, dwóch psów, i bieg po łące za koniem. hihi
a tak na poważnie, to najlepiej przestań w ogóle o tym myśleć, bo im wiecej myślisz, tym mniej oksy się wydziela. Ja wiem, że to gupia rada, bo weź tu nie myśl...
ushia   It's a kind o'magic
28 maja 2009 11:48
Madox - relax,dziecko wie kiedy ma wylezc, dwa dni po terminie to jeszcze pikus 🙂
kermit   Horses horses everywhere ..
28 maja 2009 12:02
Loooz Madox  😀

Mały człowiek tyle będzie poza brzuchem, daj mu jeszcze trochę czasu w cieple i wilgoci  😁
Dziewczyny a co z euredyką ??????? macie jakieś wieści od niej ?
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
28 maja 2009 12:10
już dawno nas nei było na foto, to sobie pozwolę...

piaskownica dwa dni temu 🙂








KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
28 maja 2009 12:40
Pyyyyyszny piasek Anasiu 🙂
Eurydyka na bank juz tuli Jasia i namawia meza na wpis na forum a on sie broni bo nie wie co i jak 🙂 dobrze ze ja Cisawa mialam 🙂
kermit   Horses horses everywhere ..
28 maja 2009 13:30
Ależ Anasia wydoroslała !!!!!!!!!!

SUPER LASKA!!!!!!!!!!!!  💃 💃 💃
cisawa - ale z niej śmieszka  😁

Własnie wróciłam od siostry, czuje sie już całkiem nieźle. Malutka z dnia na dzień ładniejsza zeszły zaczerwienienia i opuchlizna prawie z buzki 🙂 dziś nawet probowała otwierać oczka i smieszne minki stroiła przez sen 😉 moge powiedzieć, że....mnie ZACZAROWAŁA sobą  😜

Dziewczyny czy to normalne, aby w pierwszych tygodniach odczuwać bóle podbrzusza podobne do bóli miesiączkowych, ale o bardzo łagodnym nasileniu?
Czy to objaw do niepokoju?
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
28 maja 2009 13:56
Lukasowa, ależ piękna dziecinka. Mam słabośc coraz większa do takich maluszków.

Laguna,  wszystko jest możliwe.... najlepiej do lekarza idź, bo inetrnetowe i forumowe znachory tutaj nie poradzą.

Do złobka może się dostaniemy w lutym, albo w przyszlym wrzesniu. Nieźle, co?
Jestem umówiona na wizytę w przyszłym tygodniu, ale nie wiem czy nie przyszpieszyć.
Bo nie wiem czy to się zdarza czy jest się czym niepokoić.
Dworcika   Fantasmagoria
28 maja 2009 14:02
cisawa, mała jest niesamowita! Świetne fotki 🙂 Pokaż więcej 🙂

Lukasowa, pogratuluj Siostrze 🙂 Śliczna dzidzia 🙂
Laguna ja tak mialam, codziennie czulam jakbym miala za chwile okres dostac, dlatego bylam lekko zdezorientowana... Po dwoch tygodniach czulam klucia w podbrzuszu i na tym sie skonczylo... Ale jak masz sie niepokoic to lepiej idz do lekarza, po co sie denerwowac...

Cisawa... kiedy moje takie bedzie, pytam sie kiedy  👀

Lukasowa, teraz to mi sie jeszcze bardziej ciaza bedzie dluzyc  😍
Skonsultuję się najpierw telefonicznie i wtedy zobaczę czy wszczynać alarm.
Tym bardziej, że nie jest to ból przez cały dzień i jest naprawdę słabiutki. Ale ja chyba będę mamą panikarą 😉
Laguna czyzby sie cos zmienilo ?  👀
Laguna, trzymam za Ciebie kciuki z calej sily, chocbys miala byc najwieksza mama- panikara na swiecie 😉
cisawa - mnie też te maleństwa porostu rozczulaja tak niesamowicie, że mogłabym tam stac i patrzeć na nią w nieskończonośc  😍
Dworcika - przekażę i dziękuje  :kwiatek:
kamkaz- hihi  😁 mnie sie wydaje, że dzień kiedy siostra powiedziała, że jest w ciąży był wczoraj tak szybciutko zleciało  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się