Konie czystej krwi arabskiej

AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
01 marca 2012 10:36
derby to samo chciałam napisać 🙂

Alicjo przykro mi.... [*]
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
01 marca 2012 12:35
CZesio bardzo fajnie się was ogląda 🙂 świetnie wam idzie.Gratki  🙂
Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
01 marca 2012 13:40
Alicja_8, współczuję.

czesio, ależ spokojny przejazd! Co koń ma na głowie? Czy dobrze widzę, że jest bez wędzidła, czy coś mi się przywidziało?
czesio twoj arab jest niesmowity! bardzo mi sie podoba jak skacze....
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
01 marca 2012 14:26
Alicjo, mi również jest bardzo przykro, trzymaj się  🙁
A Czesio - super, ładnie idzie i ostrożnie skacze - parę sytuacji wyratował tą swoją ostrożnością :-) Pochwała też dla jeźdźca za nie-"mędzlowanie" w pysku i nie ustawianie głowy na siłę - dlatego taki super spokój i relaks w przejeździe :-) Taki styl lubię najbardziej w skokach :-) Jestem Waszą wielką fanką  🙂 I czekam na film z kolejnych zawodów  🙂
Czesio dziękuje za pochwały. Niestety u nas kalendarz mierny. Dopiero w kwietniu region otwarty, chyba, że coś towarzysko jeszcze się upiecze. Jeźdźca ma Czesio bardzo dobrego  i jako jednego z niewielu lubiącego "Czesia na fochu". Nawet są plany zabrać się na olimpiadę młodzieży z dwoma coby zagrać się na kuce i zwykłe 🙂 Zobaczymy...
Incantowa - dobrze widzisz 🙂 ogłowie bez wędzidła. Wcześniej skakał na samym kantarze, ale maniany na zawodach nie mogliśmy robić 🙂
Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
01 marca 2012 18:18
czesio, no to pełen respekt 🙂
co tu tak cicho?

Fuzja i maluchy 😉
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
07 marca 2012 08:11
Ojejej jakie cudeńka 😍 Takiego malucha to bym chyba za całowała 🙂 A ja czekam na zdjęcia Polsemii... I się doczekać nie mogę.
Więcej zdjęć maluszków!!
Ten konik morski z prawej szczególnie mi się podoba. Konkretny mały pakerek 🙂
półkrewek po Don Carlosie oo


calkiem fajny ten "carlos"? ile ma lat, co robi i jaka matka?

a tu katalog z naszą największą gwiazdą przed championatem w Dubaju i powrotem do Janowa http://issuu.com/jenntrickey/docs/0312_pianissima_flipbook
dzięki 🙂 5-latek od folblutki po Special Power, jest w treningu rajdowym, szykowany na kl. P
no to super, to zapraszam na P w sierpniu do Klikowej :P
Ten konik morski z prawej szczególnie mi się podoba. Konkretny mały pakerek 🙂


to polsiostry (po tym samym ojcu)


fajny ten polkrewek, nie za duzy... w arabskim typie 😉

w niedziele siodłam Nancy, trzymajcie kciuki, bo nawet jesli byla zajezdzona ( na tor) to 3 lata temu miala kontakt z siodlem. Na lonzy chodzi ładnie, mimo biegającej wkoło małej- nie rozprasza sie, jest bardzo grzeczna. Nie wiem czy zdecyduje sie wsiąsc ale osiodlam napewno.
paladynko Ty startujesz w Klikowej?
prawdopodobnie tak
o a jaki dystans?
nie wiem jeszcze, jak sie wszystko pouklada, ale nie planuje nic dlugiego, moze tylko L lajtowo, wybieram się tam raczej dla pzyjemności i spotkania z fajnymi ludżmi
to widzę mamy podobne plany 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 marca 2012 17:44
Złota, trzymam kciuki za dziewczynę 😀
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
11 marca 2012 21:51
Pozdrowionka od Citruska dla reszty z-arabiałych xDDDD
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
12 marca 2012 18:55
Dzięki za pozdrowionka!
Chyba klaczka nie lubi berneńczyka?  😉
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
12 marca 2012 19:01
Iza, bardzo fajny półkrewek :-D
Citri w pięknym futrze :-) A jak reszta zimowych arabków? Mój, niestety, tę zimę stał w zimówce bo przez zbyt późną zmianę stajni (z ciepłej na chów bezstajenny) nie załapał zbyt bogatego futra, a pod zimówką to wiadomo - sierść nie rośnie.
Pamiętam jak bodajże Wadera wrzucała kiedyś fotki swoich mega ofutrzonych kobył w zimowym klimacie :-) I tylko "arabska charyzma" wskazywała na rasę :-)
derby drugie zdjecie kapitalne, no ja myślę, że bardzo lubi swojego ochraniarza 😉 moja małopolanka ma taka sama minę jak bawi się w berka z JRT, a go uwielbia nawet jak jej podjada marchewkę spod pyska 😉  mizianko i wygięcie potwierdza, że arabska głowa ma niesamowite możliwości skrętu 🙄
Daihla klacze mają angielska stajnię, to się ofutrzyły ale arabską urodę trudno zakamuflować nawet pod futrem, tu stan z lutego. aktualnie rozpoczęło się wielkie linienie, a odkurzacz się zepsuł.
  Nie wiem od czego to zależy-chyba od zapasów tłuszczu na zimę 😜, bo w zeszłym roku były bardziej "osierścine"
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
12 marca 2012 19:32
Dzięki za pozdrowionka!
Chyba klaczka nie lubi berneńczyka?  😉


to zależy;d generalnie się lubią i pies koło nóg jej biega, ale czasami jak mają ochotę pobrykać to brykają-często popisowo

Nieraz tata rzuca koniom suchy chleb za bramkę i one jedzą- a pies po drugiej stronie bramki leży i jak Citri przeżuwa chleb to on
podkrada kromkę, ucieka spowrotem by go Ruda nie pogoniła i tak jedzą razem.


Zabawni są xD  w berka bawić się uwielbiają
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
12 marca 2012 19:36
arabską urodę trudno zakamuflować nawet pod futrem, tu stan z lutego. aktualnie rozpoczęło się wielkie linienie, a odkurzacz się zepsuł.
  Nie wiem od czego to zależy-chyba od zapasów tłuszczu na zimę 😜, bo w zeszłym roku były bardziej "osierścine"

Dawaj fotkę, bo chyba nie weszła w post 🙂
Edit: Już jest!  😍

derby - ona jest przesłodka, a jak poszło Ci z kupnem derki?
  😡 już dodałam i tu jeszcze jedna z pieszych włóczęg po łąkach, bo na jazdę było za zimno (dla mnie 🙄 -17)
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
12 marca 2012 19:48
ganasz fajnie wygląda, moja była (jest) jak mamut obrośnięta, choć fakt faktem jej pierwsza zima gdzie spędza 24 h na padoku
i korzysta (lub częściej nie) z otwartej stajni.

Daihla nie kupiłam- dereczkę kiefferka dostałyśmy w prezencie i jest idealna🙂
w tym roku sierść klaczy była bardzo gęsta i krótsza, jak robiło się cieplej to sierść przywierała do skóry jak pancerz. Trudno było wbić w nią szczotkę 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się