Konie czystej krwi arabskiej

iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
14 maja 2015 08:28
larabarson ale profi Czesiu!  😜
Murat póki co zdecydowałam, że zostanie na kolejny miesiąc więc planowany powrót do domu w lipcu  😎
larabarson ale ładny Czesław! 😍

szamanka o rany, jakie zielone te Twoje fotki! Aż rażą w oczy! Coś musisz chyba pokombinować z ustawieniami aparatu, bo ta zieleń odciąga uwagę od konia 😀
larabarson Widziałam filmik na FB. Czadowy Czesiek.
Do czegoś konkretnego jest szykowany? Czy takie Pimp My Horse? 🙂
Dzięki dziewczyny ale to jak Czesio obecnie wygląda to wszystko zasługa naszej cudownej trenerki  😉
tuch początkowo miało być tylko Pimp My Horse ale współpraca z Kają idzie tak dobrze, że mam już w głowie "lepsze" plany, których na razie nie będę zdradzać  😀iabeł:
Kurka no, chmurzy się, kapie z nieba i grzmi, a całe popołudnie ma padać...
Jak nie pojadę do stajni dziś, to dopiero w poniedziałek.  🙁
Mam taką wenę do jazdy, że normalnie mi się wydaje, że jak przez cztery dni nie będziemy pracować, to się z pół świata zawali.  😁
larabarson Trzymam kciuki 😉
Ja też zgłoszę się do MTV ale z inną prośbą, potrzebny mi samoczyszczący zestaw piorący 😁



"Na pierwszym zdjęciu widzimy dość udaną próbę zmiany maści na myszatą, dokonaną przez przedstawicielkę koniowatych..."
😁 😁 😁
tuch "Po ile Pani ten kuń?"  🤣
Ten kuń jest bezcenny 😎
Ale możliwość pozamiatania chętnie odsprzedam 😁
Całe szczęście, że one we 2 są takie małe (po 144-145cm) bo przy powierzchni takiej jak mój Mały, chyba na poważnie zastanawiałabym się nad odkurzaczem.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
14 maja 2015 21:21
larabarson, fiu,fiu, Kaja zrobiła kawał roboty.

tuch, załamka! Od razu pod wodę! 😉

Ktoś do Białki się wybiera?
Niedaleko Szczecina kryje teraz Albano po Enzo, moze ktos ma jakies info jak on sie sprawdza w hodowli?
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
16 maja 2015 19:34
Cicho tu strasznie ...
Wszyscy trenuja ostro 😀
A ja tylko na chwilke sie pokazuje z kolejnym dowodem, ze kon ma sie lepiej i co najwazniejsze - stapa od pietki w kazdym chodzie 🙂
Jest dobrze.
( pas zapiety bo chwile wczesniej kon byl lonzowany)

zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 maja 2015 20:14
Larabarson rewelacja na serio,  wielka przemiana.  Bedziesz miała z niego mega pociechę. 
A my tu sie pokażemy z dziś..sesja mega udana ... 🙂 wspaniał pogoda,wspaniali ludzie i cudowne zwierzęta ..w tym Rigo - Czy twoj koń jest gwiazdorem 😀iabeł:
Alicja pokaż więcej zdjęć  😉 Rigo to jest model pierwsza klasa, mój Czesio nigdy w życiu tak nie zapozował  😀
A mój w życiu by sie tak nie ruszył pod siodłem jak twoj 😉 na reszte zdjec musze poczekac ,trzeba je dopieścić 🙂
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
16 maja 2015 21:13
Alicja on tak sam z siebie debuje czy macie jakies tajne znaki??  👀
kiedyś robił to sam,teraz na mój znak...musiałm dziada oduczyc samowolnej próby wskoczenia mi na głowę  😁
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
16 maja 2015 21:21
Alicja to super, ze wogole sie nauczyl - moj to w zyciu by nie podniosl sie :P czasem jak sie bawi z drugim walachem to wspina sie ale tak to nigdy....

Moj osiolek bieszczadzki 😉

Alicja uwierz mi, że ja się po swoim koniu w życiu nie spodziewałam, że kiedykolwiek uda się cokolwiek z niego wykrzesać  🙂
szamanka lonżujesz go na czymś czy tak luzem? Bo tak tą głowę z szyją niesie, że aż dziwne. Mojego chyba nie widziałam nawet luzem w takim zadarciu 😉

Alicja on jest wspaniały, love forever  😍
Mój miał kilka razy w życiu przebłysk, a co by było gdybym zadębował i właśnie rozwiązałam problem podobnie, kilka razy miał to zrobić na moją komendę i już mu się to nie spodobało 😁 , aczkolwiek raz w ramach buntu zrobił tak książkowego dęba, że aż mi zaparło dech, dodatkowo był na uwiązie, więc efekt był bardzo onieśmielający, gdy ja mu każe, to podnosi się na jakieś 20-30 centymetrów  Tak samo zrobiłam z grzebaniem nogą, jak sam coś robi to jest fajne, ale jak już pańcia każe to jest foch i oducza się głupot 😉
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
17 maja 2015 08:27
TheWunia lonzuje w wypieciu i z owijka za zadem. A tak leb zadziera zawsze, nawet pod siodlem. Tu byl puszczony luzem, ja zwijalam lonze a on latal - ogolnie go wczoraj roznosilo. Ale pojechal w teren i po wejsciu pod gorke klusem juz byl mokry. Ustawienie szyi wypracujemy na czambonie bo wypinacze nawet zapiete na maxa nie robia na nim wrazenia. Pod siodlem tez na poczatku chodzi z glowa w gorze , dopiero po naprawde 20 minutach klusa z przerwami, zaczyna opuszczac glowe do dobrego ustawienia albo idzie z nosem przy ziemi. Na lonzy kombinuje jak sie nie narobic.
ogiery,  potem wałachy mają wspinanie się w pakiecie zachowań dominacyjnych , klacze to tak średnio - ale się da przekonać do takiej postawy w myśl przysłowia, że klacz trzeba poprosić (grzecznie) i tak żeby się nie obraziła 🙄, bo  Klacze uczą nas cierpliwości i empatii 😉
P.S. na ręce nie mam żadnej łapóweczki.
foto. Kinga Kłaptocz-Drapa
Rigo ma  w pakiecie rózne dziwne zachowania  😵
Ale jest fotogeniczny bardzo  😀iabeł:
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
17 maja 2015 10:05
Alicja piękne zdjęcia!
szamanka zazdroszczę takich widoków  🙂
ganasz ale błysk od niej idzie  😜
Wojenka ja 😉
mitbah   arabskie szczęście
17 maja 2015 12:51
Alicja- cudowne zdjęcia!  😍

A mój młody w końcu będzie miał towarzysza zabaw 😉 Cieszę się jak głupia  😜
Hejo, czy wybiera się ktoras z Was na piknik naturalsow w sobote do Glinianek ??
mitbah to koń stał sam?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się