Konie czystej krwi arabskiej

orjentica prześliczna jest i jaka dzielna  😉
orjentica cudenko!

mam zdjecia Zacharego z Bialki- ale sa za duze zeby tu wstawiac. Ostatnio bylam mistrzem w ostrzezeniach...
wstawilam na moja strone www.
Złota Zachary świetnie wygląda!!!
Złota Zachary przepięknie się prezentował 😍
A tu masz małą pomoc jak zdjęcia są za duże: http://www.jak-zmniejszyc-fotke.pl/ i gotowe :kwiatek:
dzieki- Zacharemu przekaze 😉 😍
Hamer- bylas w Białce?

ZłotaZachary super facet 😍
Szkoda że jak co roku nie mogłam pojechać mam tak blisko ale ta praca i praca...ehh
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
10 czerwca 2011 08:01
Ojej jest na czym oko zawiesić  😜
Złota nie byłam, ale widziałam inne zdjęcia przystojniaka 💘 i pochlebne opinie znajomych 😜
Złota - tfu, tfu - fenomenalny jest !

A ja wkleję fotki swojej żmijki 🙂
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
10 czerwca 2011 12:16
orjentica, ślicznota ta Twoja mała, ale urosła 🙂. Zdjęcie z siostrą i mamą miodzio.
Złota, Zachary pierwsza klasa  😍.
Matinka, no wreszcie swoją pokazałaś, widzę że kobyłka w dobrej formie 🙂.
Kawusia 🙂 dzięki Twoim podpowiedzią kobyłka szybko się poprawiła 🙂 i teraz tryska energią 🙂
Matinka widać ,że kobyłce humorek dopisuje. 💘 A i urodna z niej dziewczynka 💘
🙂 Dzięki Hamer oj, humorek to ona ma.... oj ma ... 🙂
Matinka- fajna klacz i pelna energii
pokazuj ja czesciej nam tutaj.

A Zachary po pokazach ( i randce ze Złotą) wyjedzie do Krainy Kuhailana
co prawda kuhailanem nijak nie jest  -ale mam nadzieje ze nie przeszkodzi mu to w byciu dzielnym wierzchowcem.

Złota na pewno po treningu u p.Krzysia Zachary będzie jak samochód terenowy wysokiej klasy. 😎 Piękny i nie zatrzymają go żadne przeszkody 💘
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
11 czerwca 2011 17:31
Nie za bliski inbred na Zorzę Polarną?
Pozdrawiamy 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 czerwca 2011 21:56
Dawno nas nie było w tym temacie,pochwalimy się zatem dzisiejszym sportowym wynikiem-zajęliśmy dzisiaj 2 miejsce w krajowych zawodach rajdowych na dystansie klasy P  😀. Jechaliśmy pod tempo maksymalne,na finiszu po zdjęciu siodła Hrabia miał tętno 54,na bramce 48 i 42 😅. Wchodziliśmy na bramki ekspresowo,jechało się świetnie 😍
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
11 czerwca 2011 21:58
no to gratuluję  😅
Alice co tak skromnie ?  😤
Bo nie wiem czy macie ochotę tego spaślaka oglądac  😁 No to pare więcej😉




Bo nie wiem czy macie ochotę tego spaślaka oglądac  😁
Niby z której strony ten  spaślak?, 🤔 chyba w ogonie 😂 Świetnie wyglądacie , i terenik fajny 😀
Wojenka gratulacje wielkie. 😅
Zduśka , a TY kiedy się gdzieś wybierasz z rudaskiem? 🏇
Z każdej  👀 ostatnio robiłam mu foty z boku żeby wysłać do pana, który dopasowuje siodła i się załamałam  😵
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
11 czerwca 2011 22:19
Hamer bo my się jak na razie ogarniamy i dogadujemy  😁
wozimy się za stodołą w lesie  😉
a tak na serio to myślę o jesiennym pokazie w Janowie - ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Alice jaki spaślak ???  🤬 !!! chłopak wygląda kwitnąco ! 🏇
Alice świetnie wyglądacie! Chyba rzeczywiście schudł, co? Jak go wstawiałaś po tej waszej dużej przerwie to szczuplutki nie był, a teraz mmm ciasteczko 😜

Wojenka gratulacje!!! 2 miejsce... uaa, ładny wynik, nawet bardzo 😀 Masz jakieś zdjęcia?

Atamanka, niestety, teraz jest nawet gorzej🙁 Znowu ponad 2 tyg. przerwy, bo miałam egzaminy + trawa i brzuch nam się ciągnie po ziemi... .
Na zdjęciach nie widac, bo dzisiaj miał turbdoładowanie, spiął mięśnie i wygląda całkiem znośnie 😉 No, ale jak trochę tak pochodzi to szybko zgubi brzuch😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 czerwca 2011 22:45
Dzięki 🙂. Dodam jeszcze,że to był mój rajdowy debiut,a konia drugi start(cztery tygodnie temu ukończył P-tkę pod naszą forumowa Bader,której należy się  :kwiatek:,bo suczysynek miał dużego nerwa) :kwiatek:. Tak więc następny start już w klasie N,na 80 km  😀.
A fotek raczej nie będzie  🙁.
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
12 czerwca 2011 08:29
wojenka, już gratulowałam na PA ale jeszcze raz-GRATULACJE! . Szkoda, że nie masz zdjęć, a do Kuźni się wybierasz, chętnie Wam popstrykam jakieś foty plus może coś pomogę przy serwisie..🙂.

Hamer, trzymam kciuki za jesienny Janów, wierzę że uda się Callisto pokazać.

Alice, świetnie się prezentujecie a siwy kwitnący 🙂.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
12 czerwca 2011 09:37
Dzięki Kawusia  🙂
Tutaj są pełne wyniki: http://endurance.pl/images/zawody/2011/champion2/wyniki-p.pdf
W Kuźni pewnie będę,ale serwisować.
Wojenka-gratulacje!!!!!!! Super!!!!!
Wojenka, i Mihrab gratulacje
a ja jeszcze w tym roku nie siedziałem na koniu  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się