KLUB "STAREJ GWARDII" forum

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 grudnia 2011 20:43
Nawet nie pamiętałam, że miałam taki ładny:
m.indira   508... kucyków
12 grudnia 2011 20:45
Ma pewno wie Karla-wet i Basten jako ze w tym uczestniczyli... nie chce nic pokrecic

a tu coś do KAV
Powiem nieskromnie FLASZKĘ MI STAWIACIE ZA TEN WĄTEK 😀


jak wytlumaczysz mi fenomen tego ze ten dubel (!) jest tak oblegany i po raz kolejny (!) wszyscy z rozrzewnieniem tak wspominaja jak to pieknie bylo to flaszke postawie!
😎
notabene z poprzedniego takiego wspominkowego tematu mam swoj stary-obecny awatar 😉

Strzyga zaluj ze nie poszlas!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 grudnia 2011 21:07
Jaki dubel, to mieszanina kilku tematów 😀

Dołączę przy najbliższej okazji!
Quoniarka mi sie jeszcze przypomniala  😎

Wkurza mnie, ze archiwum starej volty gdzies eksplodowalo w kosmos i nic nie moge znalesc z zamierzchlych czasow. Nie pamietam jaki mialam avatar, google nic nie wypluwaja  🙁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 grudnia 2011 21:15
FirstLight
Bo to chyba niestety nie zachowało się po awarii...
Nawet w tej najnowszej wersji Volty niektóre wątki są dziurawe.
to wiadomosc od voltka:
Przy zmianie serwera nastąpiła zmiana szyfrowania haseł - stąd niektóre "stare i na pewno prawidłowe" hasła moga nie działac. Nie wiem które to sa hasła - czy te co miały cyfry, czy jakąś szczególną kombinację liter...
Jedynym wyjściem jest opcja "zapomniałem hasła" albo jesli to nie zadziała, albo podany był fałszywy adres e-mail - kontakt z adminem. Ja nic ogólnie grzebać nie moge.
A szkoda, bo miło byłoby zobaczyc "starych" userów, nawet jesli wpadliby tu tylko zobaczyć co słychac 🙂
Dziewczyny tak Was czytam i mi się przypomniało, że też tam się rejestrowałam  😂 (co prawda marzec 2009)
Ale nie o to mi chodzi- właśnie przypomniałam sobie hasło i przeczytałam dopiero pw sprzed 1,5 roku od Auri.
Macie jakieś wieści o niej? Chyba na rv jej nie ma, prawda?
m.indira   508... kucyków
12 grudnia 2011 21:28
a ja nawet dostałam hasło, nowe ale jest, a zawsze na stare można zmienić, niestety forum tylko od awarii, a szkoda
przeglądnełam stare wątki, boże, mam nawet wiadomosci dwie, jedna dot rodowodu a druga że przyjmie konia, obie z poczatku 2011 r...

Też się zalogowałam, ostatnie wypowiedzi to bój z anty re voltopirami w 2008 roku (valdi, wrotek)  😁
Tak mnie poszukiwania wciagnely, ze znalazlam swoj ostatni avatar z nieistniejacego juz forum volty  😀

Ja swojego avatara musialam szukac na google ponad godzine - znalazlam po 3 probie, na 45 stronie 😁
Ja też odkopałam swój ze starej volty, ale chyba raczej nikt mnie nie kojarzy, bo głównie czytałam 🙂
tylko ja nie zmienialam avatara od...kilku lat 😉 ??
mery, ale za to "ksywke" zmienilas 🙂
Ja właśnie czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby w sprawie zmiany nicku na stary. Ten wątek wciąga.
wydoroślałam 😎 jak mnie wszedzie nazywaja mery to i tu mi sie to podoba 🙂 a dzieki temu, ze zdjecie zostalo to i tak dalej wiecie kto ja 🙂

Presjo-Makia dawaj zdjecie z kucykiem i rozpuszczonym wlosem 😉 !!!
Ktoś - Ja pamiętam avatar chyba Twojego konia takiego kasztana z lataranią ogormną  😉
wcześniej był pewien francuski rajdowy pojazd, ale jak pojawił się "kasztan z latarnią ogromną", to został zamieniony i zniknął z awatara- czy zapomniany? ...nie przeze mnie  😎
wrotki ty to mi sie z majonezem ketrzynskim kojarzysz
wrotki ty to mi sie z majonezem ketrzynskim kojarzysz


ale sie usmialam! pamietam to 😀
wrotki ty to mi sie z majonezem ketrzynskim kojarzysz
dziś szczęśliwie jest dostępniejszy 😉
a w domu zawsze mam zapas (dziś są dwa litrowe słoiki)...dzięki trosce najbliższych :kwiatek:
a mi sie przejadl! mimo ze mam w sklepie pod domem to nie kupuje od bardzo dawna
w takim razie, pozostaje mi mieć nadzieję, że ostatnio nie jadasz żadnego majonezu  😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 grudnia 2011 23:11
a mój avatar pamietacie 👀
wrotki, jadam - aktualnie winiary na topie choc marzy mi sie z bialostockiego zakladu krakus wyborowy!
ahh jeszcze paluszki z majonezem mi sie przypomnialy!
trzynastka   In love with the ordinary
12 grudnia 2011 23:16
Dobranoc na dziś 🙂
Dla ciekawskich, pizzo- zawijaniec z przeglądu lodówki w cieście francuskim był pyszny ! 🙂
Lena, bo tylko mi chyba się jeszcze z was wszystkich tu siedzieć na końskich a nie na towarzyskich 😉 ktoś ty, bo domyślam się zmiany nika?

magda, ja was poduszę! To tak to nikt nie chce ze mną chodzić a nagle się okazuje, że jednak? :P zapraszam! 😀

kenna, bez takich, ja Cię doskonale pamiętam 🙂

Spać czy grać oto jest pytanie 😁
Burza, bede polowac na tanie bilety do wawy, po 18 stycznia - jak trafie po 1zł 😉 to przyjezdzam!
tylko ty juz pewnie wsio widzialas :P
magda, może umknął Ci fakt, że chodzę do Romy raz/dwa razy w miesiącu średnio 😁 na różne sztuki i musicale, ale jednak najczęściej na Les Mis od którego jestem uzależniona 😉 będę wiedziała wcześniej to klepnę bilety daj znać 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 grudnia 2011 23:20
Burza dzisiaj ewidentnie spać!
Dobranoc :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się