Ćwiczenia na zimę.

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 grudnia 2011 12:01
no może faktycznie dziecko nie wie bo do tej pory jak jeździła to albo non-stop skakała i drągi jeździła 😎
wątek zamknięty
Dobra, nie będę świnia:
http://merlin.pl/101-cwiczen-ujezdzeniowych-dla-konia-i-jezdzca_Jaki-Bell/browse/product/1,528613.html

Czy to wystarczy aby zamknąć ten wątek?
wątek zamknięty
agulec12   Dosiąść konia to dosiąść wiatr
17 grudnia 2011 17:48
no może faktycznie dziecko nie wie bo do tej pory jak jeździła to albo non-stop skakała i drągi jeździła 😎




może ty boja nie
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 grudnia 2011 17:49
[quote author=ElaPe link=topic=78013.msg1226072#msg1226072 date=1324123299]
no może faktycznie dziecko nie wie bo do tej pory jak jeździła to albo non-stop skakała i drągi jeździła 😎




może ty boja nie
[/quote]

naprawdę? udowodnij to 😎
wątek zamknięty
przesadzacie...
niektórzy to naprawdę, mi by było wstyd jakbym takie rzeczy pisała o kimś na forum Publicznym !  😵
wątek zamknięty
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
17 grudnia 2011 18:46
Innych byście upominały o off topic, a same to co? I to wcale nie jest śmieszne, a żałosne, jaka by nie była wystarczy upomnieć, trochę szacunku bo z dnia na dzień coraz bardziej odechciewa mi się na re-voltę wchodzić, kółko wzajemnej adoracji...  👿
wątek zamknięty
zalosne to jest jak wpada nagle nowy forumowicz i zamiast sie rozeznac jakie zasady tutaj panuja to rozsiewa idiotyczne watki i wpisy. A zamiast okazac skruche to jeszcze pyskuje.

OT nie pasuje? to zglos do moderatora. Nam nie pasuje jak mamy zasmiecane forum. A agulec to wlasnie robi.

Sama mialam "niezly start" na rv, ale skulilam ogon i zmadrzalam. Ale widze, ze inni wola jeszcze pyskowac  😀iabeł:

edit: zreszta...- "kultura osobista" agulec/agulca mowi sama za siebie  😎
wątek zamknięty
Ooo, szczypiorki podskakują  😁
Nie bez kozery druga nazwa forum to Voltopiry 😉
Jak komuś nie pasuje, niech nie wchodzi- prosta sprawa.
wątek zamknięty
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
17 grudnia 2011 19:02
🤔 bez sensu ale róbcie co chcecie, dla mnie jest to po prostu żałosne, nie trzeba po kimś od razu tak jechać...
wątek zamknięty
Zastosuje tu moj absolutnie ulubiony tekst(- ElaPe wielkie dzieki, ze go umiescilas na forum, bo strasznie mnie rozbroil, gdy go przeczytalam i do tej pory zawsze wywoluje u mnie smiech) : "nudzi ci sie? kup sobie szopa pracza"  😎 Agulec12 nie kupuj sobie szopa pracza, ale znajdz sobie jakies konstruktywne zajecie, a nie obrazaj ludzi i nie zasmiecaj nam forum.

Karmelek specjalnie dla ciebie : boże co za debile tu są XD to jest wpis A.  wiec kto po kim jedzie?

ale dosyc, tlumaczenie dostalas i ty i agulec, tlumaczyc wiecej sie nie chce bo i tak nie ma sensu  😎
wątek zamknięty
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 grudnia 2011 19:43
"nudzi ci sie? kup sobie szopa pracza"  😎 Agulec12 nie kupuj sobie szopa pracza, ale znajdz sobie jakies konstruktywne zajecie, a nie obrazaj ludzi i nie zasmiecaj nam forum.

ozdóbki na choinkę sobie może dziewczyna pokleić:
http://www.tipy.pl/artykul_667,jak-zrobic-lancuch-na-choinke-z-papieru.html
komputer wyłączyć, bo na oczy i mózg szkodzi.
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 grudnia 2011 19:44
Karmelek, od razu?! Agulec założyła kilka dubli, wyzywa użytkowników, była już przez revoltowiczów upominana w innych wątkach, była proszona o przeczytanie regulaminu na co nazwała nas debilami. Chyba mamy prawo być "niezadowoleni" z obecności takiej osoby na forum. Mało tego, agulec juz kiedyś zarobiła uciszenie i jak widać nie nauczyło jej to pokory 🙄
wątek zamknięty
travel   Z tysiąca przyczyn , z miliona powodów
17 grudnia 2011 19:45
czemu tak od razu obrażacie?
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
17 grudnia 2011 19:47
[quote author=Sankaritarina link=topic=78013.msg1225630#msg1225630 date=1324069975]
To jest smutne. W tym temacie wypowiedziało się tyle osób, że ja za chwilę nie będę miała kogo czytać. Wchodzę w temat, a tam ignor z ignorem gada.

agulec12, po co jeździć. najlepiej wypuścić konie wolno. niech natura je prowadzi. Howgh.


zadałam jedno pytanie 🙂
CZY ZNACIE JAKIEŚ ĆWICZENIE NA ZIMĘ?
[/quote]

znamy 🙂 ja np lepie bałwanka z moimi koonisiami  💃 🏇 💃 🏇 💃 🏇
a potem rzucamy się śnieżkami 💃 🏇 💃 🏇
o!
wątek zamknięty
madmaddie haha bomba  🤣  <piwo>

Mamy kolejna, ktorej nie chce sie czytac.. Travel nie zartuj, ze ty tez...

jakis wysyp sie robi  🥂
wątek zamknięty
travel   Z tysiąca przyczyn , z miliona powodów
17 grudnia 2011 19:50
madmaddie haha bomba  🤣  <piwo>

Mamy kolejna, ktorej nie chce sie czytac.. Travel nie zartuj, ze ty tez...

jakis wysyp sie robi  🥂



nie o to mi chodzi.
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 grudnia 2011 19:51
czemu tak od razu obrażacie?


Bo mamy alergię na głupotę i chamstwo 🙄
wątek zamknięty
a o co chodzi? no wiem, ze nie o moja wypowiedz, bo napisalam ja dopiero po twojej  🤣

nie my tu obrazamy nowicjuszy- to oni nas obrazaja. Sama sobie sie dziwie, ze chce mi sie te dyskusje prowadzic  🤔wirek:
wątek zamknięty
travel   Z tysiąca przyczyn , z miliona powodów
17 grudnia 2011 20:00
Z waszych wątków wynika,że jesteście od niej starsze,więc bądźcie mądrzejsze i zamknijmy ten wątek 😉
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
17 grudnia 2011 20:02
travel, zarejestrowałas sie na tym forum pół godziny temu 🙄
wiec daruj sobie te nauki? ok? 🤔
wątek zamknięty
travel   Z tysiąca przyczyn , z miliona powodów
17 grudnia 2011 20:05
travel, zarejestrowałas sie na tym forum pół godziny temu 🙄
wiec daruj sobie te nauki? ok? 🤔



duunia można to wyczytać na stronie 1  😀
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
17 grudnia 2011 20:09
no własnie po to jest ta strona  😀iabeł: więc daruj sobie, powtarzam

...i tak coś mi sie widzi że jesteś nową odsłoną agulec12 😎
wątek zamknięty
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 grudnia 2011 20:11
travel, masz tu taki superowy link ode mnie, na dobry początek: klik

wątek zamknięty
duunia skad ten wysyp szczypiorow? i jakie to teraz odwazne i wszystkomogace persony  🤔  strach sie bac, prawda?  😁

swoja droga przeraza mnie, ze roznica wieku miedzy mna a agulec jest tak smiesznie mala,o ile wiek podany w jej profilu jest prawdziwy  😎 (co wydaje mi sie nieprawdopodobne)

madmaddie hahaha jakbys byla w Krakowie i miala chwile czasu to sie odezwij do mnie  😀iabeł:
wątek zamknięty
travel   Z tysiąca przyczyn , z miliona powodów
17 grudnia 2011 20:12
no własnie po to jest ta strona  😀iabeł: więc daruj sobie, powtarzam

...i tak coś mi sie widzi że jesteś nową odsłoną agulec12 😎


nie jestem jej żadną odsłoną.Ona powstała w Listopad 22, 2010,a ja dzisiaj 😉
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
17 grudnia 2011 20:14
katja ten agulec to jest jakieś młode dziewczę, prześledź jej posty od poczatku i porównaj z travel, to samo pisze tylko bardziej uważa 😎

a to jej ulubiona ikonka  🏇
😉
wątek zamknięty
travel   Z tysiąca przyczyn , z miliona powodów
17 grudnia 2011 20:17
katja ten agulec to jest jakieś młode dziewczę, prześledź jej posty od poczatku i porównaj z travel, to samo pisze tylko bardziej uważa 😎

a to jej ulubiona ikonka  🏇
😉




podejrzewasz mnie o nią?!,proszę cię przeglądnij jej statystyki  🤔
wątek zamknięty
Katja, wczesniej bylo na profilu wyraznie 11 lat, z tego co pamiętam, potem urosło do 22, a teraz się odmłodziło do 20.

i to nie kwestia odwagi. im niezbyt zalezy, czy dostaną bana czy niekoniecznie. i tak najczesciej jest to kilka-kilkanascie postów, uzytkownicy, którzy w jakis sposób sie przywiązali do forum nie robią takich rzeczy, chocby dlatego, ze lubią to miejsce i chcą móc tu przebywac, a takze maja szacunek do innych uzytkowników, których czesto znają via real.


Travel, no stress, moderatora, a własciwie moderatorkę mamy bardzo wprawną w wyszukiwaniu drugich wcielen 😉
wątek zamknięty
duunia no ja tez wiekowa bynajmniej nie jestem, ale.. no chyba nie musze tlumaczyc  🤣

agulec i travel na pewno przynajmniej jedna rzecz maja wspolna- obydwie nie stosuja sie do regulaminu...
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 grudnia 2011 20:21
Jakieś ćwiczenia bez drągów,przeszkód?

ulep bałwana.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.