Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

ej, mama jej kópila jednororzca, to zaczela, co sie czepiasz.
Zaczęłaś jeździć jako niemowlę?
[quote author=Harban link=topic=785.msg1549120#msg1549120 date=1349872934]
ja jestem tam od 10 lat bo jak miałam 1 to zaczełam jeździć

[/quote]
To jak w Mongolii chyba ? Brawo!
Ja to chodzić zaczęłam dopiero wtedy.  🙁
Zaadrościcie i jórz.
Harban   Dywizja - w swoim blasku
10 października 2012 13:57
o jejku chodzi mi o to ze nie ocena si,e książki po okładce . Jak było sie 1 czy 2 to nie powino się oceniać negatywnie stajnia się zmnia w szybkim tempie więc nowe istruktorki , konia , źrebaki ..
Harban, niewiele rozumiem z tego, co napisalas powyzej. Jak chcesz, zeby Cie rozumiano, to pisz z sensem, koncz zdania i przede wszystkim popracuj na ortografia. Nad skladnia zreszta tez..
ekuss   Töltem przez życie
10 października 2012 14:00
Ja chyba mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem...ale co mialas 1? Lat?
Mocart kąponował jako sześciolatek, Harban jeździła jako jednolatka... Do tego jej koń zmienia nogi prawom na lewom... I pewnie lewom na prawom terz... To ja stond idem, bo za cienki bolek jezdem...
I takie códa we WrocławiÓ...
Lepiej idź, bo przecież do tego jeszcze oszalałaś i chcesz to końskie cudo z avatara kupić.
Mendelssohn zaczął uczyć się gry na fortepianie pod kierunkiem matki, gdy miał sześć lat, a od siódmego roku życia uczyła go Marie Bigot w Paryżu. Od 1817 studiował kompozycję u Carla Friedricha Zeltera, uważanego za najlepszego pedagoga w Berlinie. Prawdopodobnie pierwszy publiczny koncert (z towarzyszeniem orkiestry kameralnej) dał w wieku dziewięciu lat. Jako dziecko podejmował już próby kompozytorskie, pierwszy utwór - kwartet fortepianowy - opublikował w wieku trzynastu lat.
Pierwszą symfonię Mendelssohn napisał w wieku piętnastu lat, a gdy miał siedemnaście skomponował uwerturę koncertową do Snu nocy letniej Szekspira, który jest jego najbardziej znanym utworem


O! I  można jak się chce.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 października 2012 14:05
To jak macie gdzieś iść to najlepiej na forum Herban. Można tak się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy np. na temat Chucułów 😀
Lepiej idź, bo przecież do tego jeszcze oszalałaś i chcesz to końskie cudo z avatara kupić.


No bo jak samo jeździ to może i mnie nauczy 😁

To jak macie gdzieś iść to najlepiej na forum Herban. Można tak się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy np. na temat Chucułów 😀


I fioroldów, czy jakoś tak 🙂
ekuss   Töltem przez życie
10 października 2012 14:07
I o kucu firolodzkim 😀
my sie po prostu nie znamy
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 października 2012 14:08
Są też fajne rady jak zagalopować na prawą nogę 😀 Haha zmieniam forum.

Opis skoków też jest ok :
"Skoki to dyscyplina jazdziecka która pokazuje jak koń i jezdziec są zgrani by przeskoczyć parkur * , koń musi dużo trenować by skoczyć 1. 40 cm. Do tej dyscypliny czeba dużo ćwiczyć by na zawodach nie zżucić drąga ."  👍
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
10 października 2012 14:10
Trudno ja jestem tam od 10 lat bo jak miałam 1 to zaczełam jeździć i nie jest tak jak w opisie kajti czy zairki które były '4 LATA TEMU "


o muj borze  🤔
famka   hrabia Monte Kopytko
10 października 2012 14:11
właśnie się dowiedziałam że mój folblut nie jest wymiarowy do rasy i NAPEWNO w tej sytuacji nie jest folblutem 🙁
mój świat się zawalił 🙁
Kurczak, ty sobie podpis pod avatarem zmien, bo masz z bledem 😁
Zapisujem siem na konsultacje 🙂 A wszystcy spo za Wrocławia zazdroście!!! O!! Takiego...
Mnie Hanowry interesujom.
BASZNIA   mleczna i deserowa
10 października 2012 14:14
Laski, toz to Dropsio z hipologii...Trzeba sie z sytuacja pogodzic, i nie karmic 😉.
A kto to Dropsio?? Perełeczka forumowa, sądząc z kariery na rv?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 października 2012 14:16
zen jak przeczytałam szczegółowo opis rasy koni chuculskich, to ja jednak mam na szczęście hucuła. 😉

Właśnie kim jest Dropsio? To jakaś sława? Linki, linki proszę. 😀
A kto to Dropsio?? Perełeczka forumowa, sądząc z kariery na rv?

Zaraz się okaże, że studentka medioznawstwa/politologii i mniemanologii stosowanej.  😵
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 października 2012 14:17
Taniu Ty się nie śmiej, ja znam jedną taką, którą uważałam za totalną idiotkę, a jak dowiedziałam się gdzie pracuje i jakie szkoły kończyła, to musiałam zęby z podłogi zbierać.

Ostatni raz już, ale nie mogę się powstrzymać. Jakby ktoś z Was nie wiedział jak się siodła konia, to tutaj krótka instrukcja:

Jak osiodłać konia ? Tu masz odpowieć !
1. Wyczyść konia .
2. Przynieś siodło.
3. Załuż siodło na grzbiet konia .
4 . Poruszaj siodłem , aby było na kłeębie .
5. zapnij popręg .


I gotowe !
O ja pierdziele 😲 😲 😲 
famka   hrabia Monte Kopytko
10 października 2012 14:22
to nie dość że nie mam już folbluta to jeszcze osiodłać nie umiem ??????
🤔



😁
To ja proponujem pżeczytać wontek o łykaniu - albo siem nie da odłuczyć, albo batem, batem!!!
famka   hrabia Monte Kopytko
10 października 2012 14:24
zima, bo ja depresji dostanę , nie umiem osiodłać swojego niefolbluta i jeszcze go mam lać za łykanie ???
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 października 2012 14:26
Haha a taki smutny dzień mi się zapowiadał  😂
Harban   Dywizja - w swoim blasku
10 października 2012 15:09
Nie jestem na żadnej Hipologi a Dropsio bo w stajni konia mam założe nowy wątek o śmiesznych wiadomościach z www.stajnia.darmowefora.pl
uf zaraz ban i koniec
Harban   Dywizja - w swoim blasku
10 października 2012 15:10
sorki ale ja nic nie zrobiłam złego  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się