Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 października 2012 15:17
Ty nie, ale te voltopiry okropne robiom przerarzajonce żeczy  🙄
Harban   Dywizja - w swoim blasku
10 października 2012 15:19
Ty nie, ale te voltopiry okropne robiom przerarzajonce żeczy  🙄
Myslisz ?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 października 2012 15:21
ba, ja to wiem
Harban   Dywizja - w swoim blasku
10 października 2012 15:21
Nie rozumiem sensu ich kłutni zobacz sobie rekracja wrocła moje koleżanki gocunio i falleta muszą znosić opinie naszej stajni  🤬
znam kazdy zakamarek kazdego konia każdego instruktora P. Adama


Uuuu, Panie Adamie apelujemy prokurator tu jeszcze czuwa 🙇
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 października 2012 15:25
Harban pisz po polsku i bez błędów!!! Ciężko zrozumieć Twoje posty  🤔 Masz taki guziczek "sprawdź ortografię"
Harban   Dywizja - w swoim blasku
10 października 2012 15:26
Dobrze  😡
Nie jestem na żadnej Hipologi a Dropsio bo w stajni konia mam założe nowy wątek o śmiesznych wiadomościach z www.stajnia.darmowefora.pl


ale rzem co? niii panimaju
Harban - robisz piękny czarny "pijar" swojej stajni, jesteś żywym dowodem że w Polsce od wielu lat żyjemy w obłędnym kole czyli niedouczeni jeźdźcy stają się niedouczonymi instruktorami i produkują kolejnych niedouczonych jeźdźców  🙄
Taniu Ty się nie śmiej, ja znam jedną taką, którą uważałam za totalną idiotkę, a jak dowiedziałam się gdzie pracuje i jakie szkoły kończyła, to musiałam zęby z podłogi zbierać.
(...)

I, co? Od razu przestała być totalną idiotką?
😉

I, co? Od razu przestała być totalną idiotką?

Zgodnie z prawem Petera (humorystyczne rozwinięcie prawa Parkinsona, tego od biurokracji) - durnie awansują wprost do dyrekcji z pominięciem etapów pośrednich, bo tam mogą zrobić najmniej szkody, więc wszystko się zgadza 🙂
Dureń może np. kierować firmą, ale nie zaprojektuje silnika, czy nie przeprowadzi operacji przeszczepu serca.
BASZNIA   mleczna i deserowa
10 października 2012 15:53
Nie jestem na żadnej Hipologi a Dropsio bo w stajni konia mam założe nowy wątek o śmiesznych wiadomościach z www.stajnia.darmowefora.pl


Czyli Dropsio to Ty czy nie Ty.

http://forum.hipologia.pl/viewtopic.php?f=3&t=2922

Utrudnione mam szukanie, bo nie jestem zalogowana tam, ale to juz daje poglad 🙂

To nie ja wyniuchalam, ktos mi podwpowiedzial, ze Harban to dropsio, gdzies juz o tym mowa byla...Tylko nie pomne gdzie.
W kazdym razie moze by tak banik 😉?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 października 2012 16:10
Taniu absolutnie nie! Teraz po prostu zaczęłam ją podziwiać 😀 Ja myślę, że z tej osoby świetny byłby materiał do badań, no chyba, że faktycznie jest tak jak pisze Nestor.
Dureń może np. kierować firmą, ale nie zaprojektuje silnika, czy nie przeprowadzi operacji przeszczepu serca.

ach, przypomniałeś mi pewną doskonałą dyrektorską historię (długa i wciągająca)
ekuss   Töltem przez życie
10 października 2012 18:19
Mi się wydaje,że ona w ogóle nie wie,że o niej się mówi...
Wie, tylko teraz dzieci są wychowywane w tak pewnej siebie zajebistości, że nawet jak mu powiesz, że ptak mu na łeb nasrał, to powie, że to niemożliwe, żeby coś takiego w ogóle w przyrodzie zaszło.
Taniu absolutnie nie! Teraz po prostu zaczęłam ją podziwiać 😀 Ja myślę, że z tej osoby świetny byłby materiał do badań, no chyba, że faktycznie jest tak jak pisze Nestor.

O widzisz! Ja sobie przypomniałam to, co mi umysł wyparł. Ja znałam też taką osobę. 
I to w czasach prehistorycznych.
[quote author=Harban link=topic=785.msg1549244#msg1549244 date=1349878154]
Nie jestem na żadnej Hipologi a Dropsio bo w stajni konia mam założe nowy wątek o śmiesznych wiadomościach z www.stajnia.darmowefora.pl


Czyli Dropsio to Ty czy nie Ty.

http://forum.hipologia.pl/viewtopic.php?f=3&t=2922

Utrudnione mam szukanie, bo nie jestem zalogowana tam, ale to juz daje poglad 🙂

To nie ja wyniuchalam, ktos mi podwpowiedzial, ze Harban to dropsio, gdzies juz o tym mowa byla...Tylko nie pomne gdzie.
W kazdym razie moze by tak banik 😉?
[/quote]


Dropsio z hipologii w swoim profilu podaje wiek: 11 !
I trolluje tam na całego: http://forum.hipologia.pl/viewtopic.php?t=2914

😀

edit: Dropsio pisze: "P? Bartoszu - wyżucili mnie z kocham konie , re-volty , galopuje i takie tam 
Zostało mi tylko to i moje forum na które nikt nie wchodzi"

No, i wszystko jasne 😁
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 października 2012 21:18
Haha to ja w takim razie się nie dziwię, że dziewczę własne forum założyć musiało jak już nigdzie jej nie chciano. Cóż, liczy się kreatywność 😉
ale żeby z galopuje być wyrzuconym to już niezły wyczyn 😂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 października 2012 21:37
przecież dropsio nie został z re-volty wyrzucony

ale faktycznie - biednemu wiatr oczy i kłody pod nogami

aż pożałowałam bidnego, zmaltretowanego dropsia, naprawdę. Dajmy Dropisowi pożyć. 😕
BASZNIA   mleczna i deserowa
10 października 2012 21:44
Cień na śniegu,
Trudno ja jestem tam od 10 lat bo jak miałam 1 to zaczełam jeździć i nie jest tak jak w opisie kajti czy zairki które były '4 LATA TEMU "

Czyli 11.
przecież dropsio nie został z re-volty wyrzucony

jak sie okazuje zostal. razem z gosia koniara. ale ip calkiem inne niestety :/
czyli to dropsik??
wychodzi, ze tak...
cieciorka   kocioł bałkański
10 października 2012 22:37
nie kojarzę Dropsika, ale wiem, że z galopuje to i nas wyrzucano :P

haha, na hipologii najpierw pisze, że ma 11 lat, a potem pyta ile niby inni mu dają :P
ja na galopuje to chyba dalej mam bana  😂
[quote author=Harban link=topic=785.msg1549106#msg1549106 date=1349872463]
znam kazdy zakamarek kazdego konia każdego instruktora P. Adama


Uuuu, Panie Adamie apelujemy prokurator tu jeszcze czuwa 🙇
[/quote]

O Jezu....Monitor prawie oplułam.....
Cień na śniegu,
[quote author=Harban link=topic=785.msg1549120#msg1549120 date=1349872934]
Trudno ja jestem tam od 10 lat bo jak miałam 1 to zaczełam jeździć i nie jest tak jak w opisie kajti czy zairki które były '4 LATA TEMU "

Czyli 11.
[/quote]

Zgadza się. Ale na hipologii napisała, że ma 15, dlatego sprawdziłam w jej profilu.
Ale kilka postów wcześniej napisała, że ma 11...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się