Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Ciekawa byłam, czy znajdzie się ktoś na tyle... bezrefleksyjny 😉, żeby dać smokowi namiary na V. 😁 Skoro "bystry" smok sam tego zrobić nie umie.
A tu miłe zaskoczenie: "taka piękna katastrofa" i rżę ze śmiechu. Zorba zawsze podnosi na duchu.
Oglądaliście Eurowizję - Te zachodnie Pe...y skrytykowały nasz dziewczyny że one coś sugerują że słowianki to ???? To wsioki jedne ,dziewczyny jak maliny , wyglądają jak milion dolarów a oni nam krytykują  😤
Co z tym smokiem , że z lodówki wylata . Ja tam w lodówce to wędlinke trzymam a nie kosmate myśli  🤣

Isabelle, skoro bazarek jest oddzielną częścią, to może mieć oddzielne zasady. No ale chyba dalej ten bazarek pokazuje się jako "nieprzeczytany" jeśli jest w formie wątku, prawda? Jeśli tak, to wszelkie nowości łatwo wyłapać 🙂


nie łapiesz.
to nie jest wątek. to jest forum. www.dzieciowewymianki.fora.pl
i chodzi o to, że rzadko pojawiają się tam nowości, dlatego rzadko się tam wchodzi, żeby przejrzeć te nowości.
nie wiem jak Ty, ale ja nie przeglądam często stron, gdzie potrafi być miesieczna stagnacja. Ot kiedyś, jak mi się przypomni. A na bazarku często jest to już miesiąc nieaktualne.

Zaraz, zaraz, przecież RV ma własne ogłoszenia. To chyba nie byłby problem, żeby powstała kategoria "mamusiowo-dziecięce"
i widzisz, jednak jest to jakiś problem, bo od kilku lat jest o tym mowa i... nic. Jeszcze jak byłam w ciąży to na ten temat trajkotałyśmy i jak widać-musiałyśmy same założyć coś w tym celu.

Jeszcze jedna rzecz- skoro bazarek jest ukryty, to nie wszyscy z wątku go zobaczą. I tak zobaczą go tylko ci, którzy go obserwują.

nie jest ukryty-ale cieszyłoby mnie, gdyby ukryty był cały wątek dzieciowy a nie, że każdy bez rejestracji może nasz wątek przeglądać. Link do bazarku jest w pierwszym poście wątku dzieciowego.

Argument, że sprzedawanie artykułów okołodziecięcych nie jest zarobkowe wydaje mi się wyjątkowo nietrafiony, chyba, że są to rzeczy do oddania.
owszem, często są do oddania. W większości są do wymiany. Z tym, że ciężko znalezc chętnego na wymianę, bo dzieci rosną i tylko w wypadku, gdy ktoś ma dwójkę to da się wymienić, albo ma coś zalegającego.


Smok10, staram się nie myśleć, niestety Twoja obecność w kolejnych wątkach skutecznie mi to utrudnia
To pewnie przeznaczenie  😂 😂
desire   Druhu nieoceniony...
10 maja 2014 21:15
Libeerte, a nie odnosisz wrażenia, że troche Cie za dużo? Gdzie się nie spojrzy to jesteś tam Ty i to nie raz z nietrafionym komentarzem. Po prostu Twoja nadaktywność jest wkurzająca, bo nie zauważyłam żebyś coś szczególnego w swoich postach wnosiła w pewnych dość kontrowersyjnych tematach - ani wiedzy, ani taktu, grunt że się coś napisze...
i to 'wszystko wiem najlepiej, ale co z tego, że nic nie wiem, ale tak najlepiej zróbcie'.  😵  ale to tylko moje osobiste zdanie.  💃
Hamer - Obnażasz ludzki żądze !!!  🤣
Smok10, mylisz żądzę z awersją
desire, nie odnoszę. Jestem w tematach, które mnie interesują, które lubię czytać i piszę, kiedy mam coś do napisania. Staram się jak najwięcej uczyć z tego, co piszą inni. Nigdzie nie piszę, że wiem coś najlepiej. Mam swoje własne zdanie o wielu rzeczach tak samo, ja Ty masz zdanie o mnie i to wszystko :kwiatek: Nietrafione komentarze... Jak widać parę postów wcześniej są. Człowiek uczy się na błędach. 🙁

Smok10, Ciebie to tak wszystko bawi? Niezłe poczucie humoru...
BASZNIA   mleczna i deserowa
10 maja 2014 21:27
Jednak jestem głupia...

Amen.
Smok10, mylisz żądzę z awersją


Nie znasz tego przysłowia : Kto się czubi ten się lubi  :kwiatek:

Liberte - Czy mnie to bawi ??? Pewno  🤣
Smok, pozwol, ze zapytam, podnieca Cie, dowartosciowuje to co robisz we watku Viritrima? Jest takie mile powiedzenie 'nie kopie sie lezacego' a wydaje mi sie, ze Ty to wlasnie robisz. Mocno zenujece.
Bo ja wiem, czy ten Virtiritritim taki leżący jest...
Ale niezależnie od tego, lepiej jemu i jego wątkowi dać spokój. 😉

Co do ogłoszeń typu "sprzedam śpioszki dziecięce za 3 zł, szczegóły na www.dzieciowewymianki.fora.pl " w wątku "dzieciowym"... jestem skłonna zaprzestać je umieszczać, bo przyznaję rację, jest to niespójne z zasadami forum... jeśli NAPRAWDĘ komuś to przeszkadza.
Moje pytanie brzmi:
KOMU PRZESZKADZA?  👀
Mnie nie przeszkadza. Na dzieciowy rzadko kiedy zaglądam a z pewnością nie w poszukiwaniu metoryki więc...dajcie spokój. Dzieciowy ma swój charakter i po to chyba jest żeby można było w nim było pisać co się chce. "O wszystkim i o niczym " jak brzmi część tytułu. Jak komuś przeszkadza to niech nie wchodzi - wielkie mi halo...
A GDZIE dziewczyny mają pisać odnośniki na bazarek?
Tez jestem za tym by dzieciowy utajnić - to zrzeszenie koniar - kobiet , które, jak wiadomo często zostają matkami. A matka-koniara to zdecydowanie matka innego typu niż "każda inna" 🙂 Niech maja dziewczyny swój kącik macierzyński, dlaczego nie?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 maja 2014 23:50
Może sercowy też utajnić? Tam sporo dziewczyn też się uzewnętrznia

Smok10, wątek "podziękowania"

edit. Jednak jestem głupia... po co ja to pisałam 😵


gratuluję  🙄
A co tam, utajnijmy cale forum, po co nam nowe osoby.
Albo nie, zostawmy odnośnik do wątków,i będziemy robić okresowa rekrutacje do najpopularniejszych wątków.
Do dzieciowego będziemy wpuszczać z zdjeciem testu ciążowego, a do sercowych zdjęcie z chłopem (albo z kotem), do KR umowę kupna konia.
Od wygadania sie są pw, kazdy kto wstawia post na forum musi sie liczyć z tym ze moze to czyta cala Polska.
emptyline   Big Milk Straciatella
11 maja 2014 09:29
Arimona, lubię to! 🙂

Mnie wkurza ciągłe wysyłanie PW z zapytaniem czy sprzedam czaprak/derkę/ogłowie/kantar (niepotrzebne skreślić). Damn it, gdybym chciała sprzedać, umieściłabym takie ogłoszenie.
Dworcika   Fantasmagoria
11 maja 2014 09:43
Całe jak całe, ale ukrycie dla niezarejestrowanych Towarzyskich jest, moim zdaniem, bardzo dobrym pomysłem. Z ograniczeniem wstępu do takich wątków jak rozwodowy, sercowy, "dzieciowy", też byłabym ZA, tylko, że to chyba bardzo kłopotliwe, żeby iluś tam osobom (i co chwilę nowym) go udostępniać. Ale może dałoby się je zahasłować?
To są bardzo osobiste, intymne tematy i taki ogólny dostęp jest ryzykowny. Wiadomo, że każdy ma swój rozum i pisze na własną odpowiedzialność, ale jednak temat wart rozważenia.
Arimona,  ale powiedz mi, po co osobie zarejestrowanej jeden dzień na KOŃSKIM forum wgląd w temat dzieciowy? albo sercowy? ani to merytoryczne, ani informacyjne. Ot, ploty. nikt się nie rejestruje na końskim forum, żeby poczytać o kompletnie obcych babach gadających o dzieciach, których nie zna. Może chcieć czytać tylko z mało miłych powodów. Co innego jak ktoś siedzi tu rok, zaciąży i zaczyna się udzielac. Albo nawet stary użytkownik, który zna historie ludzi-może zaglądać do dzieciowego i czytać z przyjemnością. Ale kompletnie obca osoba? zarejestrowana wczoraj? co ona widzi atrakcyjnego w tym wątku, że koniecznie musi mieć do niego dostęp?

to nie jest forum sercowe ani dzieciowe. Nikt nie rejestruje się tu specjalnie dla tego wątku. Więc nie rozumiem co byłoby niewłasciwego w ograniczeniu widoczności dla osób, które wyrażą taką chęć? niekoniecznie dzieciatych czy zamężnych, ale dla osób, które chcą, a nie takich prosto z ulicy.

Wiele forów ma dostęp do wątków po osiągnięciu np pół roku stażu i 500 postów. Żadne novum. i jakoś te fora nie cierpią na niedostatek odwiedzających przez utajnienie kilku wątków dla świeżynek.
Bo ja wiem, czy ten Virtiritritim taki leżący jest...
Ale niezależnie od tego, lepiej jemu i jego wątkowi dać spokój. 😉



To inaczej to sformuluje : niech Smok podskoczy Wrotkiemu, to bedzie rowny przeciwnik, (i nauczka przy okazji)  a nie schorowany facet po urazie glowy.


Bo ja wiem, czy ten Virtiritritim taki leżący jest...
Ale niezależnie od tego, lepiej jemu i jego wątkowi dać spokój. 😉

Co do ogłoszeń typu "sprzedam śpioszki dziecięce za 3 zł, szczegóły na www.dzieciowewymianki.fora.pl " w wątku "dzieciowym"... jestem skłonna zaprzestać je umieszczać, bo przyznaję rację, jest to niespójne z zasadami forum... jeśli NAPRAWDĘ komuś to przeszkadza.
Moje pytanie brzmi:
KOMU PRZESZKADZA?  👀


Watek dzieciowy jest mocno niszowy, komu przeszkadza, co tam sobie pisza dziewczyny o dzieciach, ciuszkach na sprzedaz i calej reszcie, niech po prostu nie zaglada. Po co sie czepiac?  🙄 Chyba, ze ktos lubi i musi, a to juz paskudna cecha charakteru  :/
Dworcika, kto będzie decydował komu hasło przysługuje juz, a komu jeszcze nie?
Poza tym co to za problem sie zarejestrować? Znam osoby które nie maja konta, albo zero wpisów na forum, a i tak o wszystkim wiedza co na RV sie dzieje. 

Isabelle
np niektorzy nowe osoby moga byc matkami i będą ciekawi jak sobie koniary radzą ze wszystkim na raz.
niekoniecznie chcą sie wypowiadac tylko poczytac.
a jak ukryjemy watki, moga sie w ogóle  nie dowiedzieć ze jeszcze taka fajna czesc forum istnieje.
Biorąc pod uwagę fakt ze na techniczne zmiany typu zeby sie wyświetlał adresat w wysłanych pw czekamy kilka lat, to proponuje zastanowić nad zamknieta grupa na fb, jesli macie taka potrzebe ścisłego i intymnego kolka wsparcia.
sanna, To nie są moje słowa: "To inaczej sformuluje, niech Smok podskoczy Wrotkiemu, to bedzie przeciwnik, a nie schorowany facet po urazie glowy."
Jak Ty to zrobiłaś, że to jest w moim cytacie? 🙂

Ps. Skąd się bierze przekonanie, że wszyscy mają fb?
Julie, sorki, juz lece poprawiac  :kwiatek: 
sanna, To nie są moje słowa: "To inaczej sformuluje, niech Smok podskoczy Wrotkiemu, to bedzie przeciwnik,


Wypraszam sobie , mieliśmy już short circuit ! I jakoś dałem radę  😎
Arimona, ale nie jest to główny powód rejestracji. Dlatego normalna "bariera" w stylu pół roku stażu czy 500 postów zniwelowałaby ludzi, którzy nie mają na celu dobrych rzeczy.
wiele forów ma takie dostępne dla "stałych" działy i nie umierają.

Poza tym są wątki o presji macierzyństwa, są wątki matka i konie... i nie są to wątki bardzo oblegane. watek dzieciowy to 90 % plot a nie merytoryki. i nie wydaje Ci się dziwne, że kogoś, kto zarejestrował się wczoraj obchodzą ploty obcych bab?
Dworcika   Fantasmagoria
11 maja 2014 10:34
No wlasnie pisalam, ze to byloby trudne w realizacji. Ale nie niemozliwe. Latwiejszym, chociaz niezupelnie odnaszacym ten sam skutek, jest pomysl z ujawnianiem sie takich watkow (lub calych Towarzyskich) uzytkownikom, majacym okreslony staz i X postow na koncie.
Isabelle
a skąd wiedzieć ze nie czytal forum wcześniej i zna wasze historie końskie?
Data rejestracji to nie jest zadnym wskaźnikiem, ostatnio mamy kilku totalnych nowciuszy, a wypowiadają sie i pasują tu jak by od zawsze byli.
Ja w dzieciowym trafiam na fajne tematy, nie tylko zeby sobie sprawdzić co u was sie dzieje, a bardziej ogólnie o macierzyństwie poczytac.
Moim zdaniem, to moze jednak ograniczy jednak przypływ nowych aktywnych uzytkownikow, ale to tylko moje zdanie. 
Julie
Bo wiekszosc jednak ma (niekonieczne wstawia statusy, ale jednak jest), tez np. w moim zawodzie ktoś kto nie umie używać fb i reszte socjalnych sieci, to jest totalnie nie na czasie i bardzo ogranicza swój rozwoj.
Poza tym to byla tylko propozycja na rozwiązanie waszego "problemu", biorąc pod uwagę realia jakichkolwiek zmian technicznych na tym forum.
Gillian   four letter word
11 maja 2014 10:58
Nie dalej jak wczoraj czytałam w młodych koniach "koń taki i tak, również na sprzedaż". I co? tutaj wielkie mecyje a nikt nie reaguje? jak to?
Ale to chyba nie o to chodzi aby sie z  forum przenosic sie z kolejnymi watkami na fb  🙄  Wielu forum jest lekko elitarnych, trzeba nastukac iles tam postow aby miec dostep do wszystkich watkow, dlaczego akurat to forum musi byc dla wszystkoich od pierwszej minuty? Jesli jakas przytoczona wczesniej mamusia -koniara jest ciekawa jak sobie inne radza, to jest tylko ciekawa, da rade przetrwac z ciekawoscia iles tam dni w ciagu ktorych podejmie wysilek napisania ilus tam postow. Poza tym, na wiele pytan google tez da odpowiedz, to forum nie jest jedyne i nie jest wyrocznia aby chwilowy brak dostepu do wszystkich dzialow mialo skutkowac katastrofa domowa. Watki dzieciowy, sercowy staly na tyle moze nie intymne i prywatne, ale na tyle szczegolne, ze moze jednak watro rozwazyc ograniczony dostep do nich kazdej osobie ktora zahaczyla o revolte?  :kwiatek:
Demokracje mamy, to róbcie glosowanie, jesli czujecie ze jest taka potrzeba. 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się