Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Bush, ale po co ukrywac caly dzial towarzyski? Od skarajnosci w skrajnosc  🙄
Vanilla, bardzo madrze, bardzo rozsadnie robisz. Ale czasami, uwierz mi, ze tak sie zdarza, cos sie czlowiekowi dzieje zlego, cos mu sie wali na glowe, i chce sie wyplakac, wyrzalic, chce porady lub wsparcia i pisze. Oby nigdy Tobie to sie nie przytrafilo  :kwiatek:
Jeszcze raz napisze - natka od pietruszki mi, czy watki te czy owe sa ukryte czy jawne. Ale potrafie zrozumiec osoby, ktore z jakis tam sobie powodow wolalaby aby akurat te 2 watki  - podkrelam - 2,  to dla tych co od razu chca isc po calosci i zamylac cale forum  😵, byly nie tak latwo dostepne i prosza o to.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
11 maja 2014 19:20
moim zdaniem dostęp do towarzyskich powinien być dla zalogowanych. Myślę, ze ciężko poukrywac watki, bo np.ja sercowy czytam, choć się nie udzielam. I czasem jakieś wpisy mi pomagają otworzyć oczy.
Dzieciowy czy antykoncepcyjny - to są trochę intymne watki, ale z drugiej strony to od nas zależy, co napiszemy. A jak wybrać te osoby, które będą miały dostęp do wątku?
Opolanko, ale - chyba - nikt nie chcial stworzyc zamknietych watkow tylko dla grupy wybrancow, chodzilo raczej o to, aby watki te byly dostepne dopiero po zarejestrowaniu sie na forum, ewentualnie po napisaniu ilus tam, w razsadnej ilosci postow. Tak ja zrozumialam.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
11 maja 2014 19:56
sanna, dokładnie tak, jak piszesz.
Ja sobie to tak wyobrażam, ze jest sobie watek X, klikasz, jest info: nie masz dostępu do tego wątku, Twój staż na forum jest za krótki (przykładowo).
Ja osobiście nie jestem za ukrywaniem wątków, sama zdjęć raczej nie wrzucam. Ale jestem za tym, zeby dział towarzyski był dostępny tylko po zalogowaniu.
Popieram. Może mod by zorganizował jakieś głosowanie na ten temat?
Dworcika   Fantasmagoria
11 maja 2014 20:02
Wywolana do tablicy wyjasnie - mialam kiedys dosc niefajna, problematyczna sytuacje z owczesnymi wspollokatorami. W ramach poradzenia sie i wygadania napisalam o tym na forum. Przy okazji rozmowy z siostra, zwrocila mi uwage na to, ze ci ludzie wiedza o tym forum, znaja moj nick i moga te posty wykorzystac przeciwko mnie. Piszac nie pomyslalam o tym i po otwarciu mi oczu postanowilam te posty wyedytowac.
Czasem pisze sie cos w dobrej wierze, pozniej okazuje sie, ze te posty moga narobic wiecej zlego niz dobrego, kiedy dostana sie w niepowolane rece.

Watki, w ktorych dziewczyny (glownie) pisza o swoich dzieciach nie sa istotne na tle tematyki forum. Ich ukrycie dla postronnych osob niczemu nie zaszkodzi. A nikt, kto nie jest zarejestrowany nie bedzie wiedzial o ich istnieniu, wiec nawet, gdyby szukal informacji o pani X, to nie zarejestruje sie na konskim forum, zeby sprawdzic czy X nie pisze o swoim dziecku czy rozstaniu z facetem.

Dzial Towarzyski tez jest tu "na doczepke". Po co przypadkowy turysta ma wiedziec, ze  ogole taki dzial tu jest? Jak zarejestruje sie na forum, bo skusza go tematy konskie, to super-niech ma dostep do towarzyskich, a tak? Po co?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 maja 2014 20:12
Absolutnie zgadzam się z Dworciką.
także jestem za tym aby ukryć Towarzyskie.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
11 maja 2014 20:13
I ja również uważam to za dobry pomysł.
trzynastka   In love with the ordinary
11 maja 2014 20:16
Też popieram pomysł.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
11 maja 2014 20:24
no ja kiedyś myślałam, że r-v jest tylko końskim forum 😉

więc można by ukryć ten towarzyski rzeczywiście.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
11 maja 2014 20:29
Chyba najlepiej zrobić ankietę 😉
tylko... to da cokolwiek??

o zmianach była ankieta, wątek, głosowania... no i co? i nic... kompletnie temat umarł. Nikt się nie przejął naszymi "postulatami".
Ja to już postulowałam dobrych kilka lat temu...
Dworcika - czy to była ta sytuacja z butelkami? 😀
Dworcika   Fantasmagoria
11 maja 2014 20:51
Taaa... o Emila i jego lód poszło.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
11 maja 2014 20:54
Ja pamiętam juz dawno postulaty o ukrycie towarzyskich tylko dla zalogowanych
rozeszło się po kościach.
Też jestem zaa, by zakryć towarzyskie.
Też jestem zaa, by zakryć towarzyskie.

I ja też.
Też jestem zaa, by zakryć towarzyskie.

Ja tez.
Isabelle, a pedofil/stalker nie przejdzie przez rejestrację na forum? Myślisz, że to jest bariera ochronna? Jak wrzucasz zdjęcia własnego dziecka do internetu czy to tu czy na fejsbuka, musisz się liczyć, że one będą w internecie już na zawsze. I, że KAŻDY może mieć do nich dostęp.

Otóż to. "Ukryte" jeszcze bardziej kusi. Moim zdaniem efekt mógłby być odwrotny do zamierzonego.
Ale czego oczy nie widzą...
Też jestem za ukryciem.
Ale... 🙁 Da się ukryć tak, żeby np. google nie pokazywało wątków w ukrytym? Bo jak pokazuje + info "zaloguj się" po kliknięciu w wynik wyszukiwania to cała operacja bez sensu.
Plus taki drobiazg jak lista użytkowników i ich wpisów.

Swoją drogą zawsze mnie wkurzało zacięcie użytkowników do "rozszyfrowania" nicków na forum. Uważałam, i nadal uważam, że gdy ktoś, wbrew woli użytkownika, podaje dane osobowe skojarzone z nickiem - dokonuje zamachu na bezpieczeństwo(!) tej osoby i jej rodziny. Dla mnie taka osoba jest agresorem, staje się wrogiem. Z automatu. Tzn. ten "dociekliwy" użytkownik. Choćby jego intencje były dobre.
Na huk ustawa o ochronie danych osobowych (przecież nie bez powodu wymyślona) gdy jakiś palant/ka radośnie sobie napisze na forum: nick to jest pan XY.
Natomiast jeśli ktoś sam to robi, lub kogoś prosi o zbudowanie takiego skojarzenia (w celach promocyjnych), powinien sobie zdawać sprawę, że już NIC jawnym tekstem napisać na forum nie może 🙁 Ani ze spraw osobistych, ani wyrazić żadnych jakkolwiek kontrowersyjnych poglądów  🙁.
halo Dokładnie. Ja się z nazwiskiem i danymi osobowymi nie kryję, bo co tu dużo mówić, im więcej osób je kojarzy tym lepiej. Czasem żałuję, bo gębę na kłódkę muszę trzymać okrutnie. Nie dlatego, że mam coś na sumieniu, ale nie mogę się wyżalić, gdy potrzebuję, nie mogę pomarudzić na moje problemy dosiadowe, bo przecież jako instruktor powinnam jeździć cały czas idealnie (nie żeby większość forum nie rozumiało takich spraw, ale wystarczy, że jakiś doszły-niedoszły klient zajrzy i pomyśli, że do takiej to on na lekcję nie idzie 😉 ), wiele opcji forum, po które się zalogowałm zniknęło bezpowrotnie. Dobrze, że są pw, na których męczę swoje ofiary  😁

Jeśli chodzi o Towarzyskie - zdania nie mam. Ja wiem, że muszę uważać na to, co piszę, ale nie przeszkadzają mi generalnie zmiany na forum, chyba że mi ktoś zablokuje wejście do dzieciowego, bo piszę raz na ruski rok  😁
A mnie wkurzają osoby, które wystawiają coś na sprzedaż, i nie raczą nawet odpisać komuś kto chce kupić daną rzecz, a logują się się na forum 🤔 Po co wystawiać coś na sprzedaż jak nie jest się zainteresowanym potencjalnym klientem? Nie rozumiem tego.
Albo jedyną informacją jest link do facebooka gdzie nic nie ma.
Watrusia, niestety czasem np PW nie dochodzą...
[quote author=_Gaga link=topic=785.msg2093151#msg2093151 date=1400046830]
Watrusia, niestety czasem np PW nie dochodzą...
[/quote]

święta prawda, najlepiej napisać drugi raz - mi już się to wielokrotnie zdarzyło, w dwie strony.. Strasznie to utrudnia życie  🤔
A mnie wkurzają osoby, które wystawiają coś na sprzedaż, i nie raczą nawet odpisać komuś kto chce kupić daną rzecz, a logują się się na forum 🤔 Po co wystawiać coś na sprzedaż jak nie jest się zainteresowanym potencjalnym klientem? Nie rozumiem tego.
True. Napisałam wiadomości do paru (4-5 ?) sprzedających osób w sprawie bryczesów, raczyła odpowiedzieć mi jedna  😤
Mistral,

[quote author=_Gaga link=topic=785.msg2093151#msg2093151 date=1400046830]
Watrusia, niestety czasem np PW nie dochodzą...
[/quote]
Od czego to zależy że nie dochodzą?
Wątpię jednak, że zaistniał taki zbieg okoliczności, tym bardziej, że w międzyczasie, bez problemu zamieniłam parę PW z innymi re-voltowiczami. Wydaje mi się, że gro sprzedających loguje się tylko na chwilę aby wystawić ogłoszenie, a gdy sprzedadzą przedmiot, to przestają wchodzić na forum, odpisywać na wiadomości; pewnie nie usuwają też nieaktualnych ogłoszeń.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się