Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Wkurza mnie, że jak jestem "świeża, rześka i gotowa do pracy", to na forum nigdy nic się nie dzieje, a jak tylko gorzej się poczuję i nie będę wchodzić na rv /internet mi padnie, to zawsze parę dni później na panelu moda mam istny Armageddon  😵

Kota nie ma, myszy harcują, jak to mówią  😂
ikarina, bo to jest tak jak z kom. , masz ją  przy sobie, czekasz na tel. ale nikt nie dzwoni, ale wystarczy że na chwilę ją odstawisz,  pójdziesz sikać,  wyskoczysz ze śmieciami, albo do sąsiada po sól, to wtedy dzwoni jak najęta 😀
My monitorujemy twój stan zdrowia.  😁
Ja wiem! Wy tylko siedzicie i czekacie, aż sobie pójdę i od razu - bach! Ogłoszonko, za duże zdjęcie, a nóż-widelec się uda 😁
Ja wiem! Wy tylko siedzicie i czekacie, aż sobie pójdę i od razu - bach! Ogłoszonko, za duże zdjęcie, a nóż-widelec się uda 😁


Gorzej , bo ty wracasz i bijesz na oślep.  🏇 Można oberwać tak jak ja , bogu duch winny . 🤬
No już, biedny Smoczusiu, nie martw się, będzie dobrze

No jak tak to tak  :kwiatek:
Ale przecież nie jesteś jedynym modem? 🙂 Pal licho zdjęcia, są gorsze przewinienia... 😉
ikarina,
Zapraszamy do Koniec z jeździectwem, dziewczyny specjalnie dla Ciebie sie postarały. 🙂😉)
Och, jak wy wiecie, jak mnie uszczęśliwić, w sam raz po stresującym dniu w pracy :kwiatek:

Dworcika, nooo, jak raz przyjdzie taki Rambo-Commando- Troll i zrobi na forum Sajgon, obrazi każdego, kogo się da i rozwali wszystko, co możliwe... a ty sobie siedzisz kulturalnie w restauracji z drugą połówką przy lampce wina i jesteś w sytuacji "ona jeszcze nie wie"
.
Afera, aferą, ludzie się tutaj żrą na co dzień... ale żeby aż tak? I to w takim stylu?
.
No jednak cię ruszyło, skoro skreśliłaś wszystko, co napisałaś
.
Muchozol, ty się nie załamuj, bo my tu ci revoltową psychoanalizę zrobimy.  😀iabeł: Są dwie rzeczy, których nigdy nie wolno się spodziewać: hiszpańskiej inkwizycji oraz kierunku, w którym pójdzie revoltowa dyskusja. Nie mów mi, że oczekiwałaś, że komentarze pójdą w jakimkolwiek kierunku - bo to niemożliwe do przewidzenia. Następnym razem musisz się lepiej przygotować  😁

Chill
To rozumiem, ze nie moge napisac w rewanzu, co moi koledzy z klubu powiedzieli na zdjecie Muchozol.... 😁
.
Zachowujecie się obie jak gówniary z patologicznej szkoły 🙂
Ale nie ja to zaczelam, a niestety charakter mam taki, ze jak mnie ktos obraza, to reaguje.
ups, mi sie wymkslo 😀 no ale nie moglam przejsc obojetnie
Dziekuje Cierpienie  :kwiatek:
nie ma za co 🙂 to tylko prawda, nie lubie klamstwa 🙂
ej, bo wy nie wiecie, jak to się robi - zwołajcie w realu jakieś kisiel wrestling party, wyżyjcie się na sobie nawzajem, powiedzcie sobie, co macie do powiedzenia, a tutaj będzie spokój.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
20 października 2015 17:49
zen, na serio to Cie az tak ruszylo, ze musialas swoim realnym kumplom pokazac zdjecie jakiejs obcej laski z forum? Zwlaszcza ze jestes tak pewna swojej atrakcyjnosci?
Tak, bo pytali z czego sie smieje, wiec powiedzialam 🙂 czesto sobie pokazujemy smieszne rzeczy znalezione w sieci, co w tym dziwnego?
Kisiel na twarzy moze ukryc szkaradnosc 😀

Becia a czemu nie 🙂 
Mnie zadziwia, że jest moderator i nie interweniuje, tylko zgadza się na ten pokaz żenady. Ba, nawet ostrzeżenia żadne nie padły.
budyń, ej, no, dzięki, napisałaś to, jak byłam akurat w trakcie akcji. Spokoju mi nie dajecie, baby.
Ikarina, mi tez daj ostrzezenie, zeby nie bylo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się