Końska rewia mody cz.VI (2012)

Dzięki już działa.  Ja tam nie widzę żadnej kolekcji eskadron ,a tylko jakieś pasze lub ściółkę.
wątek zamknięty
[quote author=Cierp1enie link=topic=79630.msg1499182#msg1499182 date=1345464509]
Dzwonili do mnie z equishopu, nie ma minta i yellow 🙁 załamka
a ja już dokonałam płatności, będą mi odsyłać pieniądze.
Także Ci co zamówili po mnie, to już nie dostaniecie 🙁


Nie ma Minta i Yellow, ale w jakim rozmiarze? VSS?

Edit. Zamówiłam Yellow i Teak VSS, zobaczymy czy dostanę telefon od Equishopu  🤔 Poczekam z wpłacaniem pieniędzy narazie 🤔
[/quote]

Z tego co już wiem to vss też nie było, bo zamiast DL chciałam vs i Pani powiedziała, że nic już nie ma z minta i yellow

Kolekcja euro-stara caaała jest piękna i dla koni i dla ludziów 😀
wątek zamknięty
A wiecie może kiedy ta kolekcja horze będzie dostępna u nas? Niektóre rzeczy są śliczne, zwłaszcza ta derka polarowa w paski  😜
wątek zamknięty
tu juz cala nowa kolekcja eskadrona. Mi sie nauszniki wszystkie podobaja  😍 i szary brillant  👀
http://www.calevo.com/cgi-bin/calevo/process/locale/en_US/page/scan/ml=100/se=esk7590.html
wątek zamknięty
Przez tego euro stara to pójdę z torbami  🤬
wątek zamknięty
ja też  😜 i do tego właśnie doszedł do mnie superieur petrol upolowany na przecenie  🏇
wątek zamknięty
Arimona, ale chyba oprócz tego Platinum też będzie nowa kolekcja?  🤔
wątek zamknięty
Dziękuje Arimona za  kolekcje eskadron.Teraz już wiem jak wygląda.Poza tym mi się nic nie podoba.
Czy tylko to będzie z eskadrona?
wątek zamknięty
etosha  to nie jest kolekcja zimowa. To jest ta druga "plastikowa". Zwykła (miejmy nadzieję,że zwykła 😀) będzie później  😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
21 sierpnia 2012 19:24
W opisach jest, że to derki i akcesoria pokazowe, na zawody etc. Także chyba dla zwykłych śmiertelników też coś będzie, boję się tylko, jak to będzie wyglądało.
wątek zamknięty
Mi by się marzył taki różowo-malinowy cotton  😜 i jakiś fajny niciak  😁
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
21 sierpnia 2012 19:28
Ja bym się cieszyła jak ta kolekcja byłaby gdzieś dostępna ze dwa czapraki są całkiem ciekawe ale najciekawsza jest cena (jak wypadnie na PL) zobaczymy czy gdzieś w naszych sklepach się pojawi 😉
wątek zamknięty
Spoga jest na początku września, więc coś już będzie wiadomo
wątek zamknięty
Mnie się "Platinum" bardzo podoba (ale ceny już nie 🙁). Zawsze podobało mi się zestawienie różnych tekstur/faktur. I klasyczne, monochromatyczne kolory z bajerem(ale nie z dżetami).
Taki perłowo-grafitowy brillant, mmm. Albo (szkoda, że nie ma) perłowy-że-perłowy, szampański mat/połysk...
I to już nie jest"celofan" jak w NG? Tylko atłas? "Herby" piękne. Grafit, ecru, mleczna czekolada...
Co prawda, "połyski" "chodzą" za mną już od dawna - od dłuższego czasu czekają na skończenie atłasowe potniki DIY 🤣 (czerwony w szyciu, malinowy z fakturą, i czarny 🙂😉
wątek zamknięty
Podoba mi się biały brillant, ale cena już nie 🙁
wątek zamknięty
Aaaaa... nowy ES czyste szaleństwo.
Te czapraki z herbem i wstążką ! Derka polarowa !!
wątek zamknięty
zgadzam się z Klami.... 🙇


widzę u siebie połowę tej kolekcji 🙁


Cierp1enie bo ostatniego minta uj. z equi to zgarnęłam ja 😉
wątek zamknięty
Arimona, boski ten szary brillant!
wątek zamknięty
Precelek - osz ty... on jest przeboski. Teraz szukam okazji na ebay 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
21 sierpnia 2012 20:24
A jest gdzieś cała kolekcja ES'a w kupie? Ślepa pewnie jestem.
wątek zamknięty
Precelek, ja też.... niestety dla mojego portfela. Podobają mi sie zarówno derki / czapraki, jak i ciuchy.
wątek zamknięty
ahawa, etosha
nie mam pojecia jak to jest, probowalam cos na reitforum wyczytac, ale chyba nie ma jeszcze zadnych przeciekow co do innych kolekcji.

Burza
szkoda tylko ze to brillant i szybko sie zeszmaci.
Mam straszliwa ochote na najmniej uzyteczna i najmniej mi potrzebna rzecz z tej kolekcji - na nauszniki, ale zupelnie nie mam koncepcji ktory kolor, wszystkie mi sie widza na siwym (no moze bialy nie).
wątek zamknięty
Wrzesień już tuż.Trzeba czekać.Mam nadziej ,że eskadron będzie tak super jak euro star.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 sierpnia 2012 21:05
ES, bordowy mnie korci. Ale nie wiem co będzie z Lolkiem dalej więc nie wym czy ładować już w szmaty kasę. Ale z drugiej strony na Czeku by bordowy zacnie wyglądał.

Eskadron, brillant biały cudo! Szary i czarny tez niczego sobie.


tym czasem
Lolek w hortensji, nie miał dnia do pozowania, dodatkowo zawody były i nasza miejscówa zajęta była ( a tu na drodze są koleiny i trudno konia poprawnie ustawić )





wątek zamknięty
Julia - nie lubię się powtarzać, ale u was to już nawyk  😁 Jak zawsze świetnie Lolek wygląda  😍 ale coś czuję, że Twój portfel się nie cieszy haha
wątek zamknięty
Juliadna a co z Lolkiem?  🤔
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 sierpnia 2012 22:11
Martuha pisałam w KR, w czw będzie Dr. to zobaczymy. Ale duże prawdopodobieństwo że na jakiś okres czasu (jak długi  :???🙂 pójdzie na rentę na padoki.
wątek zamknięty
edyta, a gdzie zamawiałaś?


na www.koniesklep.pl ale trzeba dopytać na telefon, bo na stronie nie wszystko co faktycznie można kupic w promocji jest oznaczone, że jest w promocji np. czaprak 🙂
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
22 sierpnia 2012 14:13
Wie ktoś co to za kolekcja?

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 sierpnia 2012 14:15
nie wygląda na kolekcje, to standard
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.