Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

no i kupiłam  😀
Tylko mamy czipa w prawym przodzie, no ale to do zabiegu.
wątek zamknięty
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
02 czerwca 2012 21:23
konwalia gratuluję 🙂 chyba nawet kiedyś nawiedzę PGR, żeby go zobaczyć 🙂 jeśli pozwolisz oczywiście :P
wątek zamknięty
Widzę że jest tutaj już "mój" Maluszek 🙂 Mam nadzieję, że będzie się wam wspaniale razem pracować. Naprawdę, wszystkiego co najlepsze  :kwiatek:
wątek zamknięty
Konwalia gratuluje nabytku!🙂 jest przesliczny🙂😉)
wątek zamknięty
dziękuję wszystkim. Odwiedziny mile widziane, ale za jakiś tydzień, bo i tak rodzina będzie robić pielgrzymki do konia, a jeszcze niech się przyzwyczai do nowej stajni 🙂
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
02 czerwca 2012 21:39
konwalia, czipy i artroskopia, to bułka z masłem 😉 Szybko się goją a potem koń jest jak nowy.
wątek zamknięty
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
02 czerwca 2012 21:39
nie no jasne, że nie tak od razu po przyjeździe 😉 myślę, że i tak pewnie w nast. tyg. jakoś po szkole bym wpadła 🙂
wątek zamknięty
konwalia, jak już mówiłam, powodzenia  :kwiatek:, a Hadżi piękny 🙂😉

Za to mój koń dzisiaj chyba chciał przeżyć szybką podróż do Włoch. Poza wyprowadzeniem mnie z równowagi i rozwaleniem kciuka, już chyba nic więcej nie mógł wymyślić ...

wątek zamknięty
konwalia, moje gratulacje i powodzenia !! Odpryski to nie problem jak stawy ok, tylko troche czasu stracicie z roboty. Szczescia zycze !!
wątek zamknięty
konwalia - gratulacje ! 🙂
Klami - w Stadzie jestescie ?
wątek zamknięty
Angeel, Klami, huzarova jeszcze raz dziękuję 😉
Averis uff, dziękuję za pocieszenie 😉
wątek zamknięty
Angeel, zgadza sie.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 czerwca 2012 08:23
konwalia No i gratulacje! 😀 To jest fajne kiedy "re-voltowy " koń zostaje u "swoich"  😁 Bardzo się cieszę 🙂 Jest bardzo ładny i ma "miłe oko"  😍 Powodzenia i fotorelacje poproszę 😀

Mąka no no! Fajny 🙂

wątek zamknięty
Incognito zostawiam go we pewnym miejscu, ale to wiesz, i tak szkoda...
Arimona na razie Złoty zostaje, gdzie jest. Biorąc pod uwagę wszelkie koszty, żeby mi się to opłacało muszę założyć, że on pojedzie na więcej niż rok, a takiego założenie nie chcę robić. Mam nadzieję, że w ciągu roku moje życie się na tyle ustabilizuje, że albo ja wrócę albo on zmieni miejsce zamieszkania na bliżej mnie  😉 😉 😉 😉 A chodzi rewelacyjnie, miałam go nie jeździć, ale jakoś nie mogę sobie odmówić  😉
Konwalia gratuluję!  😉
wątek zamknięty
Konwalia, gratuluje zakupu, Twój Hadżi jest przeuroczy 💘.
huzarova, oj nie tylko wy mieliście zły dzień 😉, po wczorajszej jeździe na Akselu myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok, ale wrócę do starego wędzidła ( bo testowałam nowe) i powinno być u nas lepiej...
A ja z moją rodzinką jak dobrze pójdzie i pogoda dopisze jedziemy dzisiaj w rodzinny teren ( co prawda sam stęp i kłus, bo mama z bratem jeszcze nie mają pewności siebie, ale najważniejsze dla mnie, że jedziemy wszyscy🙂😉. Wczoraj Dakota mnie pozytywnie zaskoczyła, po naszej pracy z ziemi ( join up i inne) nie mogła się potem ode mnie odkleić nawet jak skończyliśmy już robotę- dzielna kobyłka 🙂.
wątek zamknięty
konwalia, bardzo ładny koń 🙂
wątek zamknięty
Tak sobie myślę, jakie to jest miłe uczucie kiedy koń zaczyna współpracować. A właściwie - kiedy zaczyna być bardziej wyrozumiały dla bezwłosej małpy telepiącej się na jego plecach.
Od kilku dni nie tylko wsiadam, ale i zsiadam z takim uśmiechem -  😀



wątek zamknięty
Konwalia gratuluje nowego nabytku  :kwiatek:
Feno i bardzo dobrze. w końcu o to w tym wszystkim chodzi- żeby był fun  😀

a my dziś znowu byłyśmy na zawodach. Łatwo nie było, ale kolejne doświadczenia zdobyte  😁
Za to kobyła sadziła tak:  💘


wątek zamknięty
konwalia, gratuluję zakupu. Śliczne konisko. Życzę wielu wspólnych, szczęśliwych i zdrowych lat 🙂
Daj więcej zdjęć  🤣

feno, zazdroszczę 😉

baffinka, gratulacje z udanych zawodów 🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
03 czerwca 2012 16:37
feno pierwsze zdjęcie świetne, jest w nim tyle uczuć  😉
baffinka gratulacje! A kobyła tak niepozornie wygląda...  😎
wątek zamknięty
Feno hah, tak tez byc powinno, piekne zdjecia 🙂
baffinka no gratulaaaacje wielkie, super sadzi kobyla, lata gada pelny serwis?😀

Czarny Babsztylek tez dzis super🙂😉  bardzo bardzo mi poprawiaja nastroj takie jazdy, miekka, leciutka, luznia, obszerna, uwielbiam jak ona tak chodzi  💘

wątek zamknięty
Anderia  😉 mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli i wyjdziemy z Derym na ludzi 🙂
Magdzior Bo coś w tym jest. Ja jak wsiadałam na Zefka to byłam po prostu szczęśliwa. Co z tego że było dużo o wiele lepszych koni, skoro tego znam na wylot. I tak samo było z Rożkiem.  Zawsze jak tylko miałam czas to wsiadałam, bo to była dla mnie bardzo duża przyjemność 🙂
konwalia super! Chwal się zdjęciami 😉
juliadna dziękuję w imieniu Dereka 🙂
feno piękne pierwsze zdjęcie. Fajnie, że się dogadujecie 🙂
baffinka gratulacje!

A ja dzisiaj wyciągnęłam mamę do stajni i poszłyśmy porobić zdjęcia



I mieliśmy w stajni mini festyn. I co z tego wyszło? Załapałam się na pokaz, hahaha
Westowiec vs klasyk 😀

wątek zamknięty
Aniaagre, Anderia, Faith, Mąka dzięki dziewczyny  :kwiatek: W sumie nie były to jakieś super udane zawody, bo parkur jak na LL towarzyskie stał dość konkretny- ciasne najazdy, szerokie przeszkody, płotki...
Także w pierwszym przejeździe pobiłam rekord w punktach- 38  😂
Myślałam, że to na zasadzie "zbieraj punkty, odbieraj nagrody"  😁
a tak serio to po drugim wyłamaniu- na drugim członie szeregu zakodowało mi się tak jak było kiedys- że eliminacja i sie zastanawiałam co tu skoczyć jako przeszkode posłuszeństwa- więc radośnie sobie kłusowałam dookoła parkuru,a dopiero po chwili dotarło do mnie co sędzia mówił- tłumaczył przez mikrofon że przy wyłamaniu na drugim członie trzeba skoczyć całość od początku i dopiero do mnie dotarło, że po trzecim wyłamaniu jest eliminacja-> brawa dla tej pani  😅
no i 30 pkt miałam za przekroczenie normy czasu hehe.
A w drugim przejezdzie na 7 niedopilnowałam, wyłamała, a przy drugim najeździe zrzuciła- więc w sumie 9 pkt z przekroczeniem normy.
Generalnie z kobyły jestem zadowolona. Na rozprężalni super się sprawowała, a na parkurze było czuć że ze strachu to najchętniej by schowała łeb w piasek, ale starała się i dzielnie dokończyłyśmy przejazdy, za co nas sędzia pochwalił  🤣
I najlepsze jest to że w końcu jej się poprzestawiało w głowie i wchodzi do przyczepy bez żadnych cyrków  😀

jeszcze pare fotek mojej dzielnej baby i już nie zaśmiecam 🙂




wątek zamknięty
Happiowa   córka grabarza
03 czerwca 2012 17:26
ojej, widzę, że Hadżi trafił w moje okolice 🙂 powodzenia Konwalia, Hadżi to wspaniały koń!
wątek zamknięty
baffinka wynik w kieszeń, grunt to doświadczenia🙂 kiedy kolejny start?
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 czerwca 2012 17:33
Konwalia, Gratki!
Baffinka, w 100% zgadzam się z Karlą, nie ważne na ile, ważne że przejechałyście 😀
wątek zamknięty
Karla🙂, Misskiedis też sie z Wami zgadzam  :kwiatek: ja się wynikiem nie przejmuje, wręcz się śmiejemy że zbierałam punkty jak na orlenie- vitay czy coś  🤣 a doświadczenie zdobyte na zawodach jest moim zdaniem bezcenne- kobyła cały czas się oswaja ze wszystkimi strasznymi rzeczami których nie ma w domu. Zwłaszcza z przeszkodami- u nas tylko metalowe stojaki i niemalowane drągi  😉  a na zawodach dużo i kolorowo/
Następne zawody może pod koniec czerwca, albo w lipcu. Zależy kiedy się trafią jakieś na piasku  😉
Teraz babsko ma pare dni wolnego, bo dwa weekendy pod rząd śmigała na zawodach  🤣
wątek zamknięty
baffinka, aniaagre, Anderia, faith, Mąka dziękuję za miłe słowa. Na codzień jestem dość choleryczną osobą, ale mój koń ma chyba w sobie jakiś czar zamieniający Złe Ole w uśmiechnięte, radosne baranki  😁

baffinka świetnie kobyła lata, ważne że ukończone i kolejne doświadczenie za wami. Mnie 26 czerwca czekają pierwsze zawody z Karchanem, jego pierwszy wyjazd... a i tak najbardziej martwię się tym, żeby mu nie przeskoczyło w głowie i nie przestał nagle tam na miejscu wchodzić do przyczepy  😂
wątek zamknięty
baffinka, zgadzam się z dziewczynami, grunt to się objeździć. Wyniki przyjdą z czasem :kwiatek:
a ze zbierania punktów to się uśmiałam 😁

Klami, super super! Doooobry ogór, jestem z Was dumna! 👍 Bardzo się cieszę, że był grzeczny, o jajca się pewnie bał. Przeczytał na volcie całą dyskusję 😉

konwalia, moje gratulacje! Już to pisałam - bardzo mi się Hadżi podoba. Swoją drogą fajnie napisałaś - będą pielgrzymki teraz do Hażdżiego 😎 A Hażdżi to zdaje się po arabsku (czy turecku? kujka pomóż!) pielgrzym 🙂



Ja za to melduję, że Dusio zaliczył dziś drugi dzień pod siodłem. Nie jestem w stanie stwierdzić czy kuleje czy nie, zresztą sam doktor mówił, że ewentualna nieregularność pojawi się w kłusie. Jest w miarę grzecznie, oprócz okazjonalnych stop i serii baranów (dlatego dziś oprócz czarnej, przywdziałam ostrogi, żeby mieć pomoc napędzającą, bo na bata odpala - a tego chcę teraz uniknąć). Za 3 dni pierwszy kłus 🏇
wątek zamknięty
Hahaha... a ja sie dzis "popisałam". Niedoceniłam ogóra. Zmeczony był i ciezko galopował, wiec starałam sie mocniej go jechać, i w ogóle silniejsze pomoce uzywać. Wszystko fajnie, skróty w P porobiłam jak chciałam maksymalnie, poza jednym feralnym. Nie sądziłam, że on obróci sie aż tak szybko, a ten zawinął na zadzie o 180 stopni w trybie natychmiast, zamiast fule dalej, i sie niestety rozmineliśmy z przeszkodą. Szkoda, bo czas byłby bardzo dobry. Brawa dla mnie. Hahahaha
😂

baffinka, zawsze jakieś doswiadczenie. Powodzenia w dalszych startach. 😉

amnestria, ta... haha. Chyba na serio zrozumiał groźby od swoim adresem, bo zachwywał sie wzorowo, no i super sie spisywał w parkurach. 😉
Ciesze sie, że u was już do przodu. Trzymaj sie tam !! Trzymam kciuki !



Nie mam zdjeć z zawodów i pewnie miec nie bede. To chociaz pozdrawiamy tak portretowo:




wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.