Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Duunia my mu spokojny, szczęśliwy żywot popsuliśmy  😵

Tania myliłaś się- to nie gonienie "zajączka" to gonienie kurczaka, wręcz 6 kilogramowego Cobba  😜 😁
a moze deputat w kurzych łapkach zamiast kopytka? Trusiu?


No duunia, ale jak będę demonstrować werkowanie na kurzych łapkach?  😲
kupiliśmy konia co nie potrzebował pomocy  jak to nie potrzebował? zagrożony był realnie odsadzeniem od matki i wyjazdem w nieznane, ale się chłopak dzielnie sam obronił... mimo wszystko

Ale teraz potrzebuje ratunku przed nami!!
Ja założę wątek: Re-voltowe zbiórki na wykup  koni potrzebujących ratunku przed re-voltą.
Kopyciak-ja tak czułam! Ty jesteś z bractwa COBB jak ja.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
19 stycznia 2012 17:58
hhmmm... Trusia, to po prostu "trudne sprawy'

Re-voltowe zbiórki na wykup  koni potrzebujących ratunku przed re-voltą.

bingo  😍
Tania  :emota200609316: ale cicho bo mnie do tozu zgłoszą i konie odbiorą, dadzą do adopcji i skąd tyle chrupek wezmą by je załadować  😜
znam ubojnie drobiu , która też przerobiła własnego źrebaka jak okulał na kiełbase, więc ludzie są różni.......


No kurcze, wiedźma ze mnie, widziałam to w szklanej kuli  😀
[quote author=paladynka link=topic=73901.msg1266846#msg1266846 date=1326995942]
znam ubojnie drobiu , która też przerobiła własnego źrebaka jak okulał na kiełbase, więc ludzie są różni.......


No kurcze, wiedźma ze mnie, widziałam to w szklanej kuli  😀
[/quote]
O przepraszam! To Paladynka ma talenty takie.
Ja się trochę wstydzę  😡 ale mam taką propozycję by pozostałą kasę przeznaczyć na założenie Funduszu Chrupek Do Załadunku Koni  😅 Mogli byśmy pomagać innym w ładowniu koni- przesyłać im chrupki 😅  😜 😅  🥂

Ej no, nie dajcie się prosić  👀
Ale ja to przewidziałam 


Chyba zachodzi obawa, że p. Pajor pomyli konia z kurą.   😀   🤔wirek:  Trzeba prześledzić ostatnią drogę kur. 


Edit: Kopyciak, jak dostanę zgodę na zrzutkę po terminie, zagłosuję na FCdZK.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
19 stycznia 2012 18:19
może zrzuta na psychoterapeutę dla revoltowiczów? przynajmniej niektórych?
jesszuuu - wyobraziłam sobie wątek: "kandydatury do..."  😜
O nas mówisz?  🤔  👀 My odreagowywujemy traumę z innego wątku- ponoć nie wolno w sobie tłumić emocji  😜
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
19 stycznia 2012 18:29
ja bym chciała, przydałby mi się  :/ :/, mogę sie zglosić
może zrzuta na psychoterapeutę dla revoltowiczów? przynajmniej niektórych?


Po co zrzuta? Przecież są pieniądze, które należy wydać
[quote author=duunia link=topic=80308.msg1266899#msg1266899 date=1326997198]
może zrzuta na psychoterapeutę dla revoltowiczów? przynajmniej niektórych?


Po co zrzuta? Przecież są pieniądze, które należy wydać
[/quote]
Nieee.... Faza kupi fabrykę chrupek i po zabawie.  🙁
Chrupek o smaku kurczakowym?
Faza nie może fabryki chrupek kupić, bo wszyscy zaklinacze od załadunku koni z "torbami pójdą"...  😕
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
19 stycznia 2012 18:43
szkoda, już zawsze będę taka popierdo... ona, to byłaby dla mnie szansa  🤔
duunia, poproś Fazę, może się jednak zgodzi, jak zobaczy kobietę w potrzebie.
a ja dopiero teraz w innym wątku znalazłam z jakiej to "biednej stajni gdzie na chleb nie starcza" został kupiony Nico
i jak na "bezmyślną produkcję" jego papier - Bekas na Judymie zrobił na mnie wrażenie


Przypomniało mi się, że zdarzyło mi się jeździć na tym Bekasie 🙂 Nie ujął mnie niczym oprócz fajnego charakteru. Ponoć ten jego papier jest calkiem, całkiem. Taki mały gniady kurdupel z kiepskim ruchem, kiepsko ujeżdżony- koń jakich wiele, ale bardzo miły i grzeczny . Chodził jakieś małe WKKW.  Konisko było wówczas w trakcie poszukiwania nowego właścicela, ale jakoś mnie nie zauroczyło.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
19 stycznia 2012 18:52



dla tych co nie chca paczec w tamten watek  😎
,
duunia, tymi filmami wyeliminowałaś lesniczego i rzeźnika kurzego. Ale nic to, bo w międzyczasie do ptactwa dołączył paw.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
19 stycznia 2012 18:58
paw tez jest:  💃



prosszzzę... 😀
  jak to nie potrzebował? zagrożony był realnie odsadzeniem od matki i wyjazdem w nieznane, ale się chłopak dzielnie sam obronił... mimo wszystko

No! To jest jednak tekst roku.
A pan Pajor na pewno ma niecny plan źrebaka zeźreć. Taki "kurarzom" to tylko jedno w głowie.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
19 stycznia 2012 19:33
😁
jak cię zobaczyłam w temacie  pasz, trusia, to myślałam ze o chrupkach poszłaś opowiadać i az zajrzałam

...no i widzicie że potrzebuję psychoterapeuty  👿
duunia, prawie masz mnie na sumieniu. Zachłysnęłam się drinkiem, który pozwala mi strawić wiadomy wątek  🥂

A pan Pajor na pewno ma niecny plan źrebaka zeźreć. Taki "kurarzom" to tylko jedno w głowie.


Ale zanim go zje pod postacią kiełbasy, niecnie go wykorzysta w szkółce.
Czytam i cycki mi opadły. Nie dajecie motywacji. Mi to wisi. Ale kilka osób wycofało się. Szkoda.
trzynastka   In love with the ordinary
19 stycznia 2012 20:42
Wprowadzi mnie ktoś w sytuacje?  😉
cały dzień mnie nie było, znów milion stron do przeczytania  😵
😁

ko ko
gdak gdak

co ja tu gdacze?

Markiza przygląda sie krytycznie, ale się zgadza)


Duunia - ja Ci tego nie daruję!!! Zachłysnęłam się landrynkiem 😀 Jeszcze mi łzy z oczu kapią 😀 Doskonałe podsumowanie w wątku wykupującym konie o Niko... 😀 i kurach xD
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się