sklepy internetowe

Plus dla oksera. Kupiłam przepiękną derkę Weatherbeeta po bardzo okazyjnej cenie, a spóźnienie sklepu wyniosło tylko tydzień 😉 (rada dla zamawiających z oksera: jeśli chcecie coś na już, zadzwońcie najpierw do sklepu, niech sprawdzą, czy mają produkt, który Was interesuje w magazynie lub w którymś ze sklepów; jeśli mają, możecie zamawiać, jeśli nie, szukajcie gdzie indziej 😉)
mam prośbę - potrzebuje cen (linków w jakim sklepie 😉 ), ze sklepów internetowych na pachołki - takie pomarańczowe jak drogowe.... , najlepiej jeźdizeckich, bo nie chce niebezpiecznych plastików jak na salach gimnastycznych. czy moze się komuś obiło o oczy? 😉 albo mógłby poszukać?
chodzi mi o duże, takie do kolana (50 cm?). bede bardzo wdzięczna :kwiatek:
ja kupiłam takie elastyczne, raczej gumowe nie plastikowe, nie pekają jak koń wdepnie http://www.equi-point.pl/horze-pacholek-do-cwiczen-p-3066.html
Jeszcze zastanawiałam się nad takimi http://kegle.pl/akcesoria/2613-kegle-do-powozenia.html ale troche drogie sa. A ktoś wie w jakim sklepie mozna jeszcze kupić paski do ochraniaczy veredus pro light??? Rozmiar pony ???
dziękuje, ja kupiłam w beckersport, ale widze ze ceny takie same (te do  powożenia już w ogole... :ukłon🙂,
ale myśle czy moze jednak kupić takie "drogowe"? też gumowe są ....zeby nie pękały jak auto wjedzie
bo tu to plastiki co? http://www.asport.pl/k/489/pacholki---pacholki-treningowe/

o ! taram!!! i jaka ceny mile! http://www.ameco.com.pl/oferta.html
Moon   #kulistyzajebisty
29 października 2012 09:52
Karina się odezwała w piatek.  😵 Że pani była zagramanicą i że nie wysyłali paczek, ale że już wysłali kurierem (zamawiałam przesyłkę PP) Właśnie dzwonił mój sior, że paczka przyszła. Mimo to, mam mieszane uczucia. -.-
+ dla animalia.pl

Mega + dla X-horse.com i dla Pana Sebastiana, który cierpliwie jeździł i dopasowywał nam siodełko a potem spowodował błyskawiczną dostawę dopasowanego  :kwiatek:
Lawa   bardzo szybko....
30 października 2012 23:03
[quote author=Dementek link=topic=81.msg1548370#msg1548370 date=1349802596]
Znacie może jakieś internetowe sklepy jeździeckie w Niemczech?


http://www.loesdau.de/?websale7=loesdau&dp1=design2012b&ldtest=1

http://www.kraemer-pferdesport.de/

Oba polecam 🙂
Z Loesdau mam dżinsowe bryki Black Forest i jestem z nich bardzo zadowolona.
[/quote]
Jest w Polsce jeden sklep internetowy, ktory sprowadza wszystko z Krämera i Loesdau - sam tam juz kupowalem i maja szybka dostawa - nie pobieraja zadnych dodatkowych kosztow, dobry przelicznik z euro na zlotowki...warto zajzec  🙂
wyedytowano reklame
desire   Druhu nieoceniony...
30 października 2012 23:07
+ dla mksklep, uwielbiam, no normalnie uwielbiam !  😍 😅
Wielki "+" dla animalii, zawsze ok, zawsze na czas, zawsze miło i sympatycznie!
No i w dodatku super mili kurierzy, którzy zawsze są grzeczni i przyjeżdżają zgodnie z określonym czasem nie dając przy okazji 4-godzinnych "widełek".
+ dla mksklep, uwielbiam, no normalnie uwielbiam !  😍 😅


ja tak samo, najlepszy sklep!  :kwiatek:
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
31 października 2012 19:55
Ależ ja jestem zła!!!

Zamówiłam PIERWSZEGO WRZEŚNIA wędzidło (jako jeden produkt z zamówienia) w okserze, na stronie napisane, że czas oczekiwania 14 dni, z końcem września dostałam wiadomość, że  PIERWSZA CZĘŚĆ ZAMÓIENIA (wypinacze + pokrowiec na siodło) dojdzie do tygodnia a potem NA ICH KOSZT zostanie dosłane wędzidło (do dwóch tygodni...).
No i owszem, PIERWSZĄ CZĘŚCĆ DOSTAŁAM, w ZESZŁYM TYGODNIU (!) a o wędzidle ani widu ani słychu!
W dodatku został mi obiecany gratis, mam nadzieję, że nie był nim płyn na muchy (50 ml, ważność do czerwca 2012, pomijam, że chyba nie ma już owadów...) i próbki żelu chłodzącego, bo chyba się wkurzę.

Po dwóch miesiacach czekania chyba powinni mi wysłąć to wędzidło za darmo!
Zwłaszcze,m że po drodze miałam zawody a na zwykłym wędzidle nie idzie ujechać parkuru...

Zadzwonię do nich w piątek i ochrzanię, chętnie zrobiłabym z tym coś więcej...
ją tylko jednego nie rozumiem czemu mimo tylu niepochlebnych opinii nadal są ludzie którzy kupują w Okserze?
za darmo napewno nie dzadza Ci wedzidlo ją kiedyś zamówiłam owijki które miały,byc na stanie nie dość ze okazało sie że wycofane z obiegu (po 2 tyg) to za inne musialabym dopłacać, więc podziekowalam
Czy ktos kupował w sklepczarnykon.pl ?
sama ostatnio czekałam na realizacje zamówienia z animalii  [z dowozem do pkt odbioru] blisko tydz- a wszystko było dostępne od ręki w magazynie  😉


u mnie podobnie. po raz pierwszy wkurzyłam się na animalię, a kupuję u nich od 2005r  🙄
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
01 listopada 2012 11:05
sylwiaj To wędzidło, któe zamawiałam, było tylko u nich  i w jeszcze jednym sklepie...  🙄
maison nie licz na więcej gratisów a opieprzenie ich przez telefon nic Ci nie da oprócz tego, że wyładujesz trochę złości. Sprawdzone.
ekuss   Töltem przez życie
01 listopada 2012 14:25
ją tylko jednego nie rozumiem czemu mimo tylu niepochlebnych opinii nadal są ludzie którzy kupują w Okserze?

Bo mają do mnie duużo tańszą wysyłkę, idzie się z nimi dogadać (np. chciałam by mi wystawili mniejszy rachunek,bo muszę płacić cło w wysokości 40%), ja nie mam problemu,a to,że muszę poczekać tydzień zanim coś do nich dojdzie z hurtownii to akurat nie jest dla mnie ważne.
Ja osobiście mnóstwo rzeczy kupuję w okserze, ale zawsze zdaję sobie sprawę, że z miesiąc trzeba będzie poczekać. No i płacę przy odbiorze, więc nie zamrażam pieniędzy 😉 Jak potrzebuję coś na cito, najczęściej kupuję w bergo i animalii.
Anderia   Całe życie gniade
01 listopada 2012 14:30
W Okserze mają spory asortyment, to też ludzi przyciąga. A tak swoją drogą, ja się nigdy na nich nie przejechałam (odpukać). Zawsze o wszystkim informowali i sprowadzali w terminie.
ekuss   Töltem przez życie
01 listopada 2012 14:36
Ja tak samo-jeśli czegoś nie było np.ostatnio nie mieli pokrowca na siodło,który chciałam-to zamienili na inny, w zasadzie taki sam tylko inna firma. Jeśli trzeba czekać to się pytają czy chcę czy nie.
+ dla lagat.pl
Odnosnie Animalii, a co jak klient osognnie najwyzsyz pulap? Zadnej niespodzianki?
[quote author=Julie link=topic=81.msg1556779#msg1556779 date=1350497451]
[quote author=Dementek link=topic=81.msg1548370#msg1548370 date=1349802596]
Znacie może jakieś internetowe sklepy jeździeckie w Niemczech?


http://www.loesdau.de/?websale7=loesdau&dp1=design2012b&ldtest=1

http://www.kraemer-pferdesport.de/

Oba polecam 🙂
Z Loesdau mam dżinsowe bryki Black Forest i jestem z nich bardzo zadowolona.
[/quote]
Jest w Polsce jeden sklep internetowy, ktory sprowadza wszystko z Krämera i Loesdau - sam tam juz kupowalem i maja szybka dostawa - nie pobieraja zadnych dodatkowych kosztow, dobry przelicznik z euro na zlotowki...warto zajzec  🙂
wyedytowano reklame

[/quote]

co to za sklep???- bo ja strasznie lubie felixa buhlera- i potrzebuje sobie dokupic owijki do kompletu a nie wybieram sie do kreamera w najblizszym czasie 🙂
Lawa   bardzo szybko....
01 listopada 2012 22:26
sorrki, tutejsi moderatorzy chyba maja ulubione sklepy, ktore promuja to forum, bo link do tego sklepu wykasowali mi w trzy migi, a wszedzie jest tu pelno linkow i reklam do innych sklepow np. anim..okse...i co drugi to wielki +dla tego czy tamtego sklepu. To sie akceptuje, mila atmosfera...moge wyslac Ci na PW.
Lawa   bardzo szybko....
01 listopada 2012 22:26
Niestety, cos tu nie gra, bo moj link zostal skasowany, choc jest tu co krok reklama, widocznie maja tu ulubione sklepy, ktore sa promowane inne natychmiast wykasowywane. To juz moja druga odpowiedz...i nic nie dochodzi. Moge wyslac Ci na PW, bo Felix Bühler Kramera jest moim zdaniem dobry.
Jestem wkurzona, dałam kupę kasy za czaprak i owijki, a owijki przyszły bez opakowania rozpieprzone po pudle  😤  I to ze sklepu z samymi dobrymi opiniami, grrrr  😫
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
02 listopada 2012 17:41
Zna ktoś może niemiecki sklep internetowy Reitsport-Exculsiv?

edit. literówka
Po środowym upominaniu się animalii o paczkę dostałam maila, że jeszcze tego samego dnia paczka zostanie wysłana kurierem i w piątek będzie u mnie.
Piątek mamy dzisiaj, paczki nie ma, za to przed chwilą dostałam smsa, że właśnie została nadana 🙄
nie lubię już animalii  🤔
Zna ktoś może niemiecki sklep internetowy Reitsport-Exculsiv?

edit. literówka


Dwa razy robiłam zakupy u nich. Wszystko ok, bez problemów.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
02 listopada 2012 18:58
Amarotsa, dziękuję 🙂 Kupiłam u nich siodło i trochę się martwiłam, że coś może być nie tak, tym bardziej, że mieli ogromną promocję.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się