sklepy internetowe

Znacie może jakieś internetowe sklepy jeździeckie w Niemczech?


http://www.loesdau.de/?websale7=loesdau&dp1=design2012b&ldtest=1

http://www.kraemer-pferdesport.de/

Oba polecam 🙂
Z Loesdau mam dżinsowe bryki Black Forest i jestem z nich bardzo zadowolona.
Minus dla Eqwest. (Equiversum w wersji west).

Zamówione ostrogi przyszły po prawie 1,5 miecha oczekiwania.
Dla mnie tragiczny czas oczekiwania. Już mi nie chodzi o mój przypadek, bo nigdzie mi się nie spieszyło, ale o samą zasadę.
I upust 5 zł na towarze mnie nie ułaskawi.
Po prostu żena.
Nigna   Warto mieć marzenia...
17 października 2012 19:56
Jak zwykle plus dla Jarpola ; D Derkę w ramach reklamacji wysłałam w poniedziałek a dzisiaj rano(środa) była już u mnie naprawiona.  😍 Profesjonalizm w każdym calu!
ma ktoś może "niepotrzebny" kupon zniżkowy ( 5% ) - dodawany do każdego zamowienia - do sklepu www.galloper.pl  :kwiatek:
Wielki + dla torpola  :kwiatek: Zamówienie złożone w piątek dzisiaj już przyszło 😉
Natomiast w gnlu strasznie denerwuje mnie to czekanie, zawsze na zamówienie czekam prawie dwa tygodnie 🙁
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
19 października 2012 10:41
Duży plus dla cortaflex.pl. Zamówiona przesyłka doszła po dwóch dniach. Bardzo miła, profesjonalna obsługa, wszystko bez najmniejszych zastrzeżeń.
MINUS dla sklepu ATOS. Wysłodki miały być na stanie, czas realizacji do 7dni a po 10 dniach ani towaru ani żadnej informacji. Sama zadzwoniłam i dowiedziałam się, że wyślą w przyszłym tygodniu....czyli u mnie będą po 20dniach....
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
19 października 2012 13:55
Ode mnie wielki plus dla horsefeed.pl
Sprawa ze sklepem (brak kontaktu itd ) [color=red]kegle.pl[/color] wyjaśniona 🙂
Wszystko w porządku, Pani bardzo miła, zamówienie zrealizowane.
PLUS

Dopisek, bo skleroza 😉

Duży plus dla [font=Verdana]http://www.sklep.swiatkonia.pl[/font] .
beckersport odpisuja na maile - zapytania, wysłane przez formularz zapytania o produkt ze strony (pod produktem taka opcja) ?
Nie rozumiem, za co w www.dobry-kon.pl zdobywa się punkty? Zrobiłam tam kilkakrotnie spore zamówienie a punktów nigdy nie otrzymałam ;/
duży plus dla horsefeed.pl ( super szybka wysyłka)-polecam
NatHuragana na stronie dobrego konia znajduje się zakładka produkty za punkty ale jest ona cały czas w przygotowaniu, dlatego żaden klient nie ma naliczanych punktów
Dewizka, na stronie produkty za punkty jedyne co pisze to: liczba naliczonych punktów "0". Dlatego byłam ciekawa o co z tym chodzi.
Dziękuję 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
23 października 2012 13:23
Minus dla ATOS od ponad miesiąca czekam na pasze;/  ile jeszcze poczekam?
🏇 Są sklepy z których się poprostu nie zamawia, bo ciągle są problemy. Ile by na forum nie pouczać to i tak niektórzy robią swoje,a potem słyszymy, że tu minus, tam minus dla sklepu X.....
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
23 października 2012 14:19
oczywiście, że są;p w atosie zamawiałam od czasu ich powstania i nigdy nie było specjalnych problemów. Zawsze musi być pierwszy raz🙂
Wielki  plus dla BERGO. Buty zamówione w niedzielę, już dzisiaj dotarły🙂
Moon   #kulistyzajebisty
24 października 2012 06:47
Zaczyna mnie irytować Karina. 16tego zamówiłam kamizelkę, która jak się okazało została jedna, ale jest na magazynie więc jak tylko przelew wpłynie wysyłają, takiego z resztą maila otrzymałam. Przelew zrobiłam następnego dnia rano i od tamtej pory cisza jak makiem zasiał. Ani zmiany statusu zamówienia (że wysłano, zaksięgowano przelew, cokolwiek) ani odpowiedzi na moje maile, ani (o zgrozo) listonosza z przesyłką. Grrr.
PLUS dla sklepu ATOS 🙂 Szybka realizacja, sprawny kontakt i indywidualne podejście do klienta 😉
😤 jestem mega zła na sklep Animalia. Zamówilam pad trio jarpola i dostalam jarpola ale ..pasiak. Kurcze nie dość,że na zamówienie zamiast 2 tygodni czekałam 4 to jeszcze dostałam nie to co chciałam. Napisalam do nich i jescze nie mam odpowiedzi. Zamóilam inny droższy pad a mam tanszy i do tego wcale mi się nie podoba.


- odezwali sie z Animali, przeprosili, zaproponowali podmianę.
Trochę za szybko sie zezlosciłam, w koncu kazdy ma prawo sie pomylic.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
24 października 2012 10:32
ja mam wielki szacun dla animalii. Przelałam im raz przez pomyłkę 200zł bo wpisując numer konta znajomej wyskoczył mi numer gotowy i go przez przypadek zaznaczyłam. Po tygodniu kasa jej nie doszła, wysłałam jej wyciąg z pdf....no i nie te konto. Po sprawdzeniu się okazało, że to nr konta sklepu animalia, zadzwoniłam, przeprosiłam i kasę oddali😉
Plus dla sklepu Mustang mimo małych komplikacji przesyłka zdążyła dotrzeć na czas. I mały gratisik od sklepu w paczce się znalazł :-)
Strona ihaha została zhackowana...
ma ktoś jakąś zniżkę do sklepu horses.pl?
slw95   żyj i pozwól trwać
25 października 2012 15:04
Polecam sklep konik.com.pl! Chciałam kupić czaprak, ale na allegro aukcja się skończyła więc weszłam na ich stronę. Nie było problemu, żeby wystawić którykolwiek ze chcianych przeze mnie dostępnych czapraków. Zamówienie złożyłam w poniedziałek, dziś otrzymałam przesyłkę, a mieszkam w miejscu, gdzie paczki idą dłużej (wieś).
Czemu sklep.horses.pl nie działa ???
Oni chyba już dość długo nie działają...
+ dla Brego, szybka wysyłka, fajne ceny
Horses.pl przebudowuja stronę tak to normalnie wszystko dziala
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się