Kącik WKKW

Jakieś news z Sopotu? Może zdjęcia?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 kwietnia 2009 21:39
Dada, są w kolejce do obrobienia.
dada, tu masz wyniki: http://www.voltahorse.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=708:cnc-sopot-25-26042009-dzie-i&catid=40:wyniki-zawodow&Itemid=70
Strzyga

to ja się ładnie uśmiecham o Halogena, jesli obrobisz i jesli masz go rzecz jasna 😉
  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 kwietnia 2009 22:30
Halogena chyba mam ze skoków, bo wiem, że na pewno uj ominęłam. Jak na razie próbuje wygospodarować trochę miejsca z dysku, który jest już mega zapchany.
heh znam ten ból  😁
absolutnie nie pośpieszam tylko zgłaszam chęć 🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
26 kwietnia 2009 11:06
Strzyga- a ja ładnie proszę o Rakoczego 🙂
Strzyga mam nadzieje ze sie pochwalisz swoim dzielem prosze ładnie o bisou
http://www.voltahorse.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=710:cnc-sopot-25-26042009-&catid=40:wyniki-zawodow&Itemid=70

wyniki
bardzo mi się podobają  😅
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 kwietnia 2009 15:57
Widzę że nasz forumowicz też zaszalał, gratuluję  😀
ja wlasnie wrocilam, Crazy ruszyla juz z rudzikami do domu.
ze zdjec mam Crazy z uj. i jakies pojedyncze innych koni z piatkowwgo wieczoru z jazd.

Lotnaa a jakiego my tu forumowicza mamy?  👀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 kwietnia 2009 16:23
Sigma, ujawnienia regulamin zabrania  😉
serio? nicku tez? 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 kwietnia 2009 18:41
Dziołchy, foty będą jutro, bo dziś muszę jeszcze pomęczyć te z konsultacji z Wassibauerem.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 kwietnia 2009 19:00
my już w domu,konie też 🏇 powiem tak - pierwsze śliwki robaczywki 🤣

ruda żmija - jak na debiut debiutów -przyzwoicie,bez fajerwerków z dobrym krosem.
gniady - niezły naprawę czworobok,równie dobry w krosie choć mocno trzymany,nabroił trochę na parkurze i popsuł trochę ogólne wrażenie punktowo-wynikowe...czyli test wędzidełko na parkurze - jeszcze za wcześnie na niego.
ogółem - wrażenia z koni bardzo pozytywne.
wrażenia z Sopotu - emocje jak na rybach...te same trasy krosu....dłuuuga sobota i brak wody w wodzie 😂 i coraz lepsze oprzyrządowanie pana Helaka.
asior   -nothing but eventing-
26 kwietnia 2009 21:25
Akurat brak wody w basenie jest uzasadniony - ta przeszkoda nie nadaje sie do skakania jej, jako przeszkody wodnej.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 kwietnia 2009 22:32
asior - o wodzie napisałam z punktu widzenia publiczności,to tam zawsze gromadzi się najwięcej widzów...i jak woda była,to po prostu było bardziej efektownie  😎
Akurat brak wody w basenie jest uzasadniony - ta przeszkoda nie nadaje sie do skakania jej, jako przeszkody wodnej.

dlaczego ???
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
27 kwietnia 2009 14:24
podejrzewam zamałe dystanse miedzy brzegami.
deborah   koń by się uśmiał...
27 kwietnia 2009 14:26
fabapi,  gdzieś usłyszałam że przeszkoda ta została zbudowana do powożenia i średnio odległości pasują. z reguły było tam najwięcej spektakularnych gleb..
asior   -nothing but eventing-
27 kwietnia 2009 16:20
Dokladnie. Dystans w srodku nie pasuje, a woda dodatkowo wciagala.
mógłby mi ktoś wytlumaczyć jak przlicza się procenty z uj. na punkty? :kwiatek:
asior   -nothing but eventing-
27 kwietnia 2009 16:39
Maja specjalny przelicznik, mnoza przez niego i wychodza im punkty karne. Musialabys poszukac w przepisach wkkw.
wg przepisów z 2006 wynik procentowy należy odjąć od 100 i pomnożyć przez współczynnik 1.5. Zaokrąglić do 1 miejsca po przecinku.
Strzyga

puk, puk  🙇
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 kwietnia 2009 21:46
armara, dajcie mi jeszcze dzień-dwa. najpierw masowo wywołuję z nefów. Jestem już na skokach na Jurku Krukowskim, ergo wywołałam dziś ponad 90 zdjęć, ale muszę je wszystkie obrobić. To trwa. Zwłaszcza, że w poniedziałek matura mi się zaczyna.

Na smaka:

Strzyga - matura nie zając  😁 Ładny ten Kaziowy karutek! nawet bardzo ładny i traken  😜
Zwłaszcza, że w poniedziałek matura mi się zaczyna.
przepraszam zupełnie zapomnialam  😡
W ogóle w Sopocie był cały wysyp ładnych skarych/karych. Rakoczy, Baryt, Bartang, Malcolm i jeszcze jeden P. Spisaka, ale imienia nie pamiętam, Asior na pewno wie.
Halogen  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się