Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Czasami zdarzy się jakieś większe 41 a tak to tylko deichmann. I jeszcze Reeboki. Ale potrzebowałam butów na już i wzięłam 27 wyszłam raz i wylądowały w prawidłach na 2 tygodnie. Już się rozeszły, ale nigdy więcej.

Może znacie jakieś sklepy gdzie są buty w rozmiarze 42?
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
05 września 2011 23:17
dziewczyny co do maxów, to dzisiaj w lumpie byly dwie pary, raczej niezniszczone, cale skórzane za.. 30zł, szkoda tylko ze rozmiar 38, kolezanka jedne kupiła a ja z moja 40 do drugich mogłam się tylko ładnie usmiechać ...  🙁
Dojrzałam w końcu do zakupu emu i mam nadzieję, że przestanę w końcu marznąć zimą. Zdecydowanie wolę wysokie buty na zimę i właśnie...są emu które sięgają do kolan albo nawet za kolana? Jeśli tak to jaki to model?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 września 2011 13:35
Kaarina
Najdłuższe to chyba EMU Avoca http://www.butyk.pl/towar.9076.Kozaki_EMU_Avoca_W20093.html
Przy okazji według mnie najładniejsze 😉
Pauli ooo idealna wysokość! Dziękuję :kwiatek:
Zawsze mnie zastanawiało, EMU nie przemakają?
Seksta   brumby drover !
06 września 2011 13:55
jesli sa orginalne, to nie. przynajmniej moim sie nie zdarzylo nigdy. nawet wtedy, kiedy mylam je pod prysznicem 😉
oryginalne i zaimpregnowane 😉
olek, ja mam takie - http://allegro.pl/buty-kozaki-emu-stinger-lo-roz-39-gratis-i1805948035.html .
Raz jedyny miałam w nich odrobinę mokro - w sylwestra, ale biegałam wtedy po zaspach więc nie wiem czy śnieg po prostu nie wpadł górą. Ogólnie nigdy nie było problemów, nawet w czasie roztopów. 😉
dzięki dziewczyny  😉
Seksta   brumby drover !
06 września 2011 14:50
oryginalne i zaimpregnowane 😉


Ja z moimi nie robilam absolutnie nic w kwestii impregnacji i mimo to, nie przemakaja 😉
mam wysokie stingery. Wydaje mi sie, ze te 'zwyklejsze' ktore sa w sklepach po 350 zł moga przeciekac, wygladaja na takie....niesolidne.
mam między innymi zwykłe stingery i zaimpregnowane nie przemakają  😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 września 2011 21:58
Tulipan, właśnie! Dobrze, że Cię widzę  😀iabeł: Bo czy ja dobrze pamiętam, że Ty masz również emu takie wiązane z boku?;> Mogłabyś wstawić ich zdjęcia na nogach? Zastanawiam się poważnie nad nimi, ale chciałabym zobaczyć  jak wyglądają w rzeczywistości  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
tercet znalazłam jeszcze jedną stronkę 😉
http://www.luuluu.pl/
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 września 2011 17:08
[

JARA - na allegro, od ICONY

Orientujesz się dlaczego zawiesili mu konto? 🙁
noen   A story of a fighter of our human race
07 września 2011 19:37
Dziewczyny, jak nazywaja sie te buty, ktore rzezbia uda, lydki i posladki? Dzialaja chociaz troche? Myslalam, zeby kupic sobie do biegania :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 września 2011 19:50
Dziewczyny, jak nazywaja sie te buty, ktore rzezbia uda, lydki i posladki? Dzialaja chociaz troche? Myslalam, zeby kupic sobie do biegania :kwiatek:


Kilka postów wcześniej wypowiadał się ktoś (Pokemon?) na temat tych butów: nie działają, ale są wygodne.
noen Easy Tone - tak się nazywają. Reebok takie produkuje, nie wiem czy działają, ale ja i tak nie wierzyłabym w buty rzeźbiące sylwetkę. Nic nie zastąpi porządnych ćwiczeń i po prostu wygodnych butów. Wystarczą odpowiednie i systematyczne ćwiczenia. 😉
ja pisałam 🙂

wygodne sa , i po całym dniu chodzenia pupka i łydki bolą  😀
butki sa super , i rzeczywiscie bola uda , tyłek i łydki po całodziennym chodzeniu  😉

ja z tego zdania rozumiem, że jakoś tam działają, skąd JARA wywnioskowałaś, że nie ?
noen   A story of a fighter of our human race
07 września 2011 20:15
dobra, dziekuje bardzo :kwiatek: Polecacie je, czy jakies inne na wf, do biegania? 🙂 Bo sama nie wiem 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 września 2011 20:58
[quote author=Naciau link=topic=8215.msg1120424#msg1120424 date=1314984229]
butki sa super , i rzeczywiscie bola uda , tyłek i łydki po całodziennym chodzeniu  😉

ja z tego zdania rozumiem, że jakoś tam działają, skąd JARA wywnioskowałaś, że nie ?
[/quote]

Po opiniach ludzi i w tym przypadku nie była to Naciau 😉
Reebok akurat miał dużo ludzi do reklamy tych butów, zaczęło się od kiepskiego retuszu zdjęć, a kończyło na wklejaniu jednej opinii na wszystkich możliwych forach.

Są trzy modele reeboka: do biegania, do treningu i do chodzenia.
W podeszwach znajdują się poduszki powietrzne, coś w tym rodzaju, które z czasem się wyrabiają. Zakładasz takiego buta i Twoja stopa nie jest przyzwyczajona do takiej podeszwy, więc chodzisz trochę nienaturalnie, napinasz mięśnie i stąd zakwasy. Później poduszki się wyrabiają, Ty "uczysz" się w nich chodzić i zakwasów już nie ma 😉

A jakie są rzekome efekty! 😉
noen   A story of a fighter of our human race
07 września 2011 21:12
Czyli jednak lepiej zwykle buty? 😀
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
07 września 2011 22:10
Nav - mi nie lezą ..  🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 września 2011 06:33
Czyli jednak lepiej zwykle buty? 😀


Musisz kupić buty specjalne do biegania, żeby stawów nie obciążać i nie niszczyć.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
08 września 2011 06:39
mi też nie leżą, wolę jednolite, na platformie i na dużej szpili  😍
noen   A story of a fighter of our human race
08 września 2011 07:09
dobra, dziekuje, to znajde cos innego :kwiatek:
dobra, dziekuje, to znajde cos innego :kwiatek:


jeśli chcesz biegać - i to biegać regularnie - czeka Cie wydatek na buty do biegania i to dobrej firmy...
znam jednego co przez rok codziennego biegania w "byle jakich-byle tanie" sobie rzepki w kolanach rozpieprzył...
bieganie bardzo obciaża stawy - wiec nie polecam bylejakości ;-)

ja sobie kupiłam wczoraj ŻÓŁTE szpilki... ŻÓŁTE...
nie wiem po chu... bo żółtego nie lubie, nie mam nic do nich... ale... właśnie ...po co?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 września 2011 09:09
TULIPAN  👀 moja koleżanka była wczoraj w tym sklepie z butami (air maxami) na placu Kościuszki i tak:
- póki co jest tylko jedna para damskich, ale podobno ma być więcej
- obuwie które tam jest wcale nie powala na kolana, nic szczególnego nie ma
- ceny zaczynają się od 350zł i jak to chłopaki prowadzący ten sklep stwierdzili: takie ceny dają na początek, żeby ludzi zachęcić.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się