Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

noen   A story of a fighter of our human race
08 września 2011 09:10
Dodofon, pokaz 😀
noen ja sobie kiedyś kupiłam Nike do biegania (bo postanowiłam codziennie biegać, niestety nie wyszło mi to ponieważ przebiegłam się tylko parę razy i buty poszły w odstawkę 😉 )
a co moich Nike do joggingu to na prawdę wygodnie się w nich biegało, bo były super wyprofilowane i bardzo "miękko" się w nich chodziło 😉 niestety nie wiem co to za model, ale nie były zbyt drogie bo w granicach 150 zł 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
08 września 2011 09:19
A moglabys moze znalezc takie na allegro, chodzi mi o model, jak wygladaly? Bylabym wdzieczna! :kwiatek:
noen ok, poszukam jeszcze od nich pudełka bo tam na pewno będzie napisany model ale chyba je wyrzuciłam :/
noen   A story of a fighter of our human race
08 września 2011 09:31
Tercet, dziekuje! :kwiatek:
Posiada ktoś buty fivefingers?

http://www.five-fingers.pl/

Ceny tych butów są dość wysokie dlatego ciekawa jestm opinii jak się sprawdzają w użytkowaniu (bieganie) i czy warte są tej ceny...

noen już wiem! To jest model nike dart 6 wiem wiem, nie są zbyt piękne 😉 no ale tak już niestety wyglądają buty do biegania no i są mega wygodnie 😉
noen   A story of a fighter of our human race
08 września 2011 10:25
Tercet, Dziekuuuuje!! :kwiatek:
noen no to miłego biegania 😉
noen, też jestem fanką Dartów VI (i koniecznie VI)  😉 Do biegania bardzo dobry wybór. No i nie szkoda wyrzucić za tą cenę po jednym sezonie, a naprawdę fajne.
noen ja mam jeszcze takie do biegania http://butysportowe.pl/reebok-meskie,marka,RE,MM/reebok-trail-hillcrusher,44934.bhtml tylko inny kolor i  bardzo wygodnie mi się w nich biega  🙂
noen   A story of a fighter of our human race
08 września 2011 14:24
Mona, Dzieki, ale te nike mi sie chyba bardziej wizualnie podobaja 😁 :kwiatek:
JARA - cena zachęcająca dość spora, hehehe. Niestety taki już urok kupowania maxów w sklepach stacjonarnych  🙄 W takim razie dobrze, że zostałam przy Allegro jeśli chodzi o kupowanie butów. Co do tego sprzedającego z Allegro to nie mam pojęcia co się stało. Ja kupiłam buty, zrobiłam przelew i za dwa dni miałam je już w domu  😉

Pauli - mam tylko zdjęcia z przodu, a aktualnie nie mam aparatu, żeby coś lepszego zrobić  🤔
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 września 2011 15:19
Tulipan, właśnie! Dobrze, że Cię widzę  😀iabeł: Bo czy ja dobrze pamiętam, że Ty masz również emu takie wiązane z boku?;> Mogłabyś wstawić ich zdjęcia na nogach? Zastanawiam się poważnie nad nimi, ale chciałabym zobaczyć  jak wyglądają w rzeczywistości  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:


Tak się jeszcze raz przypomnę 😉
martva - to do Ciebie było, pomyliłam nicki  😡 Jak tylko naprawię aparat to zrobię jakieś zdjęcia.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 września 2011 15:49
Ok, czekam z niecierpliwością, bo się zastanawiam czy zamawiać sobie takie czy też nie 😉  :kwiatek:
trzynastka   In love with the ordinary
08 września 2011 17:04
Wypada już ubrać kozaczki ? :P
Dziewczyny! Co myślicie?
niee , takie a'la bazarek
Aale kupiłam dzisiaj ładne buty  💃. Nie wiem czy ktoś kojarzy polską markę maciejka (ja też wcześniej nie znałam 😉) ale mają przepiękne, klasyczne buty.
Z tym, że nawet nie ma co patrzeć na ich stronę internetową bo połowy kolekcji w ogóle tam nie ma (i mam wrażenie, że baardzo dużo tracą na tym polskie, niezbyt znane marki), a sklepu, w którym je kupiłam nawet nie ma w zakładce 'sklepy'. Jak tylko wrócę po weekendzie do domu to postaram się zrobić zdjęcia ale to modne teraz botki, sznurowane i z wywiniętym futerkiem.

Oprócz tego znalazłam w końcu te buty, które juliadna pokazywała kilka stron temu (te z croppa) ale mają strasznie twardą podeszwę od środka i mam wrażenie, że są niezbyt wygodne. Ciekawe jak po dłuższym użytkowaniu?
mils mierzyłam je ostatnio  😍 są one z CCC?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 września 2011 19:39

A takie buty gdzie dostanę? :>
JARA, decathlon.
moneta hehe, też ci się podobają, co? Są w CCC, są - brązowe i czarne.
No i to bardzo bardzo leżały jak ulał i były bardzo wygodne.
Ale raczej skuszę się na te z deichmanna przynajmniej tak myślę również są bardzo wygodne też mają te futerko na zewnątrz i są też na podobnym obcasie normalnie prawie takie same, ale jednak cena je różni . Z chęcią bym kupiła te w CCC, ale ja strasznie szybko buty niszczę i jednak mi szkoda wywalić 300zł na 2-3 miesiące chodzenia ;D
JARA, a masz gdzieś ich opis?

Kurcze pomóżcie! Szukam butów na zimę. Moje dwa wymagania (jako zdesperowanego zmarźlucha! ) nie przemakalne i ciepłe (a wręcz gorące). Miałam w tamtym roku sorele i.. był beznadziejne! Było mi w nich strasznie zimno. Nogi wyjmowałam sine. Na szczęście zareklamowałam bo guma z tyłu popękała i dostałam kasę spowrotem.
Możecie podrzucić jakiś pomysł? Bo już mnie wzdryga na kolejne marznięcia i choroby...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 września 2011 07:05
JARA, quechua, powtorze sie, to decathlon.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 września 2011 07:17
JARA, quechua, powtorze sie, to decathlon.


Wiem, widzę, dziękuję bardzo za informację 🙂 Dlatego napisałam, że najpierw na żywo muszę zobaczyć, w sklepie 🙂😉
aaa ok, a ja zrozumialam ze ciagle szukasz miejsca w ktorym mozna je zobaczyc 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się