Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Tercet, byłyby super, gdyby nie to futerko...
http://www.kazar.pl/pl-produkt-1795-12418_11297_01_32-3.html zakochałam się  😍
tylko ekhm ta cena...
Ja wciąż kocham te http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,25816, ale są za wysokie... i nie dość, żebym się w nich zabiła to miałabym  prawie 190 cm  😵
no mi też sie średnio widzą, chciałabym takie worker boots z kożuszkiem ale nie koniecznie takim, najlepiej takim wywijanym u góry, nie natknełyścię się gdzieś w necie na jakieś fajne? Tylko, że plaskie 😉
ej, te drugie spoko są :kwiatek:
czy ktoś sie orientuje co to za model UGG ? http://allegro.pl/ugg-australia-oryginalne-sniegowce-39-40-bdb-bcm-i1818350121.html
czy tam nie ma modeli tak jak w Emu?
wyglada mi na podrobe , b.zalaly rynek

prawdziwe UGG maja PRAWDZIWE futro a nie sztuczne
ja rozumiem tylko chodzi mi o model, szukałam juz dłuzszy czas własnie TAKICH ale nie wiem pod jakim hasłem ich szukac poza allegro. A UGG nie fake gdzie dostane sklep stacjonarny lub internetowy?
Czy w jakimś sklepie z butami są może teraz przeceny?
A co myślicie o tych butach? Może ktoś widział je na żywo w Zarze?

[img]http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/86/98/84/1786988430[/img]

zdjęcie zapożyczone z allegro
Ja mam ponownie czysto techniczne pytanie,czym wyczyścić zamszowe kozaki  ❓ Kremowe,z nieładnymi zaciekami.A teraz to juz po tych specyfikach obuwniczych w sprayu mają na cholewkach przebarwienia(niewielkie ale niefajne i mnie wkur...). Gdzie to oddać do czyszczenia? Samodzielnie już nic nie poradzę,próbowałam nawet pianke samochodowa do tapicerki  😁
Drugie tez zamszowe sa w kolorze ciemnej zieleni i tez wymagają solidnej renowacji. Do Karchera to oddać czy jak,bo już mi ręce opadły.
szepcik w schaffie
asds   Life goes on...
13 września 2011 14:50
Ja na jesień- zimę na raqzie mam takie 2 pary. Rozglądam sie jeszcze za jakimiś merellami do pogody ekstremalnej juz 🙂





noen   A story of a fighter of our human race
13 września 2011 14:53
asds, drugie swietne! 🙂
asds   Life goes on...
13 września 2011 15:00
dzieki ostatnia parę dorwałam akurat w swoim rozmiarze4 🙂


Białe kupiłam na szalnej godzinie wyprzedaży w gino rossi 🙂.  Będą w sam raz na zimowe  błocko 😀
noen   A story of a fighter of our human race
13 września 2011 15:08
asds, mi biale kojarza sie z http://bialekozaczki.pl/ , ale to Tobie ma sie podobac oczywiscie i byc wygodne! Jezeli Ci sie podobaja to mam nadzieje, ze beda sie dobrze nosily! :kwiatek:
asds   Life goes on...
13 września 2011 15:24
Są bardzo wygodne i co dla mnie najważniejsze koturna 🙂...Miałam podobne nastawienie jak ty jak je kupowałam, ale się przełamałam jak je założyłam 🙂


Do efektu kozaczków niestety solary i mocnego fundamentu na twarzy brakuje 😀


Teraz jeszcze musze jakieś zimowce kupić funkcjonalne i kurtkę
noen   A story of a fighter of our human race
13 września 2011 15:30
Nie wiem jak u Was w Polsce, ale u nas w Norwegii w Vero Modzie sa super kurtki zimowe za 150zl, kupilam taka brazowa w zeszlym roku (w tym roku sa te same) i zdala egzamin, a w tym roku kupilam tez z Vero Mody, i wydaje sie mega ciepla, czarna z kapturem z misiem, sciagacz w talii, ze mozna fajnie dopasowac do figury, ylko cena wysoka, bo prawie 500zl. Ale wydaje mi sie ze warto bo lezy super! Wiec tez polecam! 😀
A ja mam zamiar kupić te butki jeśli będą  💘

asds   Life goes on...
13 września 2011 15:45
Ja to namiętnie jakieś fajnej skózanej pilotki szukam futrem podszytej...Ostatnio fajna znalazłam, ale w biuście za mała  i większego rozmiaru nie było 🙁
O matko....zakochałam się normalnie.
Nie potrzebuję butów. Mam ich wystarczająco dość.
Nie potrzebuję.
Nie potrzebuję.
Zwłaszcza za taką cenę.  😵


tunrida, Bardzo fajne! 🙂 Ile kosztują jeśli można wiedzieć? 🙂
Ja dziś prawdopodobnie padnę ofiarą botków, w których zakochałam się będąc w Kazarze... 😜
Ola- ponad 400 na allegro. Firma moja ulubiona- river island.
Mąż mówi, żeby sobie kupiła.  😍 ( jest cwany, bo wie, że jak kupie to i tak za swoje i on na tym nie uboleje)
Chyba nie wytrzymam i kilka razy kliknę myszką.  😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
16 września 2011 14:39
asds- te drugie fajne, ale pierwsze raczej średnie i kolor na jesienną pogodę też nie za bardzo-szybko się będą brudziły, za to drugie super😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 września 2011 15:03
Dziś zakupiłam botki w H&M - baardzo je lubię 🙂

Natomiast w Kazarze mają moje wymarzone buty - proste oficerki, bez ozdób, czarne. Niemniej jednak po przymierzeniu... eh tragedia - jeszcze dobrze nie założyłam, a już się brzydko pomarszczyły w kostce. Co więcej, są dość szerokie w stopie niestety 🙁 Niemniej jednak takie "wolnostojące" pięęęęękne!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 września 2011 10:23
Dziewczyny!
Wczoraj na koncercie dziewczyna miała kozackie buty. Niestety była za bardzo zalana, by udzielić informacji o modelu.
Są to wysokie buty Nike (Dunky?). Język oraz "łyżwę" Nike mają z cekinów, a prawie całe są z jeansu. Tylko tył, na pięcie są z jakiegoś jasnego (biały lub szary) materiału.

Kojarzycie takie buty ?



edit:
Po ciężkich próbach znalazłam 😉 Na żywo jednak wyglądają milion razy lepiej niż na zdjęciu.
pokaż JARA  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 września 2011 12:29
Nike Air Royalty

Jednak przyznam, że oglądanie butów po alkoholu jest mylące.
Z daleka buty wyglądały na zwykłe czarno-białe. Kiedy podeszłam do dziewczyny zapytać co to za model, gdzie kupiła i ile dała to wyglądały na grafitowo-białe. Ale dopiero jak powiedziała, że one są jeansowe i mają jakieś tam świecidełka (które jak się okazało wcale nie są cekinami  🤣 ) to zrobiłam  😲 rzeczywiście! Kompletnie się nie rzuciło to w oczy.
Tylko nie wiem czy z powodu kiepskiego oświetlenia czy "słabego wzroku"  🤣


Przesłałam właśnie linka do tej aukcji mojej koleżance, która była ze mną i której też się te buty bardzo podobały i stwierdziła, że butów ze zdjęcia by nigdy nie kupiła, na fotach są strasznie ch*we :/
O dziwo zwykle buty na zdjęciach są fajniejsze niż w realu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się