Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Pursat   Абсолют чистой крови
31 grudnia 2011 21:03
co do trampków na obcasie - gdyby je ktoś odpowiednio wypromował, to zaraz by sie zmieniły komentarze na ich temat...  😎

Moje by się nie zmieniły, choćby w nich sama Anna Wintour chodziła. 😉
sei, Pursat, to zdjęcie Kasi Tusk. 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
31 grudnia 2011 21:23
sandru. wiem 😉 ale nie wiem co to za buty. ponoć prima moda. ale w takim razie na pewno nie najnowsza kolekcja...
whitemoon071,  gdzie takie ? miodzio są!


podpinam się do pytania 🙂 W bershce były takie czarne i żółte ale nie zdążyłam...
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
01 stycznia 2012 15:20
[quote author=kisiel link=topic=8215.msg1242348#msg1242348 date=1325272716]
whitemoon071,  gdzie takie ? miodzio są!


podpinam się do pytania 🙂 W bershce były takie czarne i żółte ale nie zdążyłam...
[/quote]

Odpowiedziałam już na to pytanie na poprzedniej stronie.
Nie, nie River Island 🙂
Bershka ! :-) Jak ja byłam to były czarne i takie! 🙂
Ja zdążyłam, ale szukałam 5 minut drugiego buta od pary bo wszystkie były tak porozrzucane...

Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
01 stycznia 2012 18:46
A jednak. To musiały być bardzo podobne.  😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
02 stycznia 2012 12:01
Moje dorwane na wyprzedaży wiązane botki przeszły próbę sylwestra 😀 są wygodne i ładne🙂 musze je obfocic
Dopisuję szpilki Nine west do listy najwygodniejszych butów świata. Testowane podczas piątkowego wesela oraz sylwestra na następny dzień. Jedne z niewielu butów na tak wysokiej szpilce, które mogłam założyć 2 dni z rzędu.

edit: poprawka w zdjęciu
Pursat   Абсолют чистой крови
02 stycznia 2012 12:43
Bardzo ładne, pokaż zdjęcie na nodze. :kwiatek:
sori za jakość ale na mega szybkiego zdjęcia strzelone

Ale fajne ! 🙂😉 dawno kupowałaś ?
Ja kupilam mega buty.
Obcas klocek - z 15 cm, typu drewno  - a caly but ciemny braz 🙂
Wstawie jak zrobie fote
cieciorka   kocioł bałkański
03 stycznia 2012 00:05
Design, to zdziwiona jestem, miałam krótką przygodę z nine west która mnie zraziła
mysle ze to zalezy od anatomii stopy po prostu. Ja mam plaskostopie podluzne i poprzeczne i dla mnie kupa butow typu obcas jest nie do noszenia.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 stycznia 2012 13:25
design- fajne 🙂 mam niemalże identyczne
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
03 stycznia 2012 15:02
A to moje zdobycze ;D
cieciorka ja mam obrzydliwie wąską stopę i zawsze problem z doborem szpilek, wszystkie mi zawsze spadają i muszę się wspomagać roznego rodzaju wkladkami, te są jak dla mnie stworzone. To moje pierwsze buty z nine west, przekonala mnie przecena z ponad 300zł na 149zł 😀

Mona kupowałam w przerwie miedzyswiatecznej.

cięszę się, że się podobają. Klasyka rządzi 😀
cieciorka   kocioł bałkański
05 stycznia 2012 21:08
Design, też mam wąską stopę. I też widziałam niedawno przeceny z Nine Westa w Factory.
I nie zmieniłam zdania po przymiarce- na wąską stopę się nie nadawało- za luźne paski a cała stopa po prostu zjeżdżała w dół, nawet po sklepie nie mogłam się przejść! Zero wypoziomowania na pięcie- do końca skos.
Zupelnie spontanicznie zdolowana szarzyzna za oknem zamowilam sobie oto takie buciki, ktore wczoraj otrzymalam i bardzo sie z nich ciesze. Kolor odjechany, ale w sam raz, zeby sie spojrzec z gory na buty i usmiechnac.

sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 stycznia 2012 12:03
kolor marzenie  😍
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
07 stycznia 2012 12:05
pandurska mimo dość odważnego według mnie koloru jak na buty, to są bardzo fajne
Pandurska, cudowne!
Rozumiem, że z Niemcowa, niestety dla mnie. 🙁
Aprilla no z Niemcowa🙂 ale na pocieszke powiem Ci, ze to byla ostatnia para. Na moje nieszczescie przyslali mi kupon na -25% na nast zakup i kurde chyba sobie owy nastepny zakup upatrzylam. Jeszcze sie troche gryze z myslami, ale... zreszta co powiecie na te butki?:



Mam sie im oprzec?? Na dodatek w tym sklepie maja takie smieszne ceny, ze w ogole nie powinnam miec wyrzutow sumienia,tylko..czy bede miala dach nad glowa, jak zamowie kolejne buty i maz mnie wywali za prog?? 😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 stycznia 2012 14:56
wyglądają fajnie 🙂 dobrze widzę, że to piękny granatowy kolor? czy już na starość mi wzrok siada?  😁
Nom, piekny granatowy. Kosztuja cale 17 euro..chyba sie palne w leb i zamowie  😎
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 stycznia 2012 15:14
bierz! i się nie zastanawiaj  🤦 😉
Pandurska, bierz!! są ekstra 🙂
Haha, wzielam 🙂 Zobaczycie, zamieszkam w piwnicy! 😂
asds   Life goes on...
07 stycznia 2012 16:00
A ja dzis popełniłam balerinki czarne z lakierowanej skóry i obcasy 4 cm do pracy
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się