Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Siwe, pocwicz chodzenie po domu. Godzinke, dwie dziennie, nawet w nich siedz. Ja tak kiedys cwiczylam, i od 10 lat latam w szpilach, nawet takich 11-12 centymetrowych (nie liczac platformy) i czuje sie w tym naprawde komfortowo, nawet jak caly dzien jestem na nogach, czy jezdze autem.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
16 kwietnia 2010 19:54
Właśnie musze coś z tym zrobić, bo żałuje że nie umiem w takich chodzić  😵  Te czarne to spokojnie do spodni mogłabym nawet zakładać, a tak stoją w szafce...  zima  będe próbować  🙂
Dziewczyny, muszę, muszę sobie kupić buty, bo zwariuję. Które wam się najbardziej podobają, bo ja nie mogę się zdecydować  😵  😂

te: [url=http://allegro.pl/item997931931_milano_trendy_ro22_1_white_czolenka_platforma_39.html#gallery]http://allegro.pl/item997931931_milano_trendy_ro22_1_white_czolenka_platforma_39.html#gallery[/url]

te: [url=http://allegro.pl/item989855965_czarne_czolenka_wysoki_obcas_styl_italy_38.html#gallery]http://allegro.pl/item989855965_czarne_czolenka_wysoki_obcas_styl_italy_38.html#gallery[/url]

czy może te: [url=http://allegro.pl/item991728390_czolenka_kolorowe_w_kwiaty_39.html#gallery]http://allegro.pl/item991728390_czolenka_kolorowe_w_kwiaty_39.html#gallery[/url]

Oszalałam na ich punkcie. Tylko mam pewne wątpliwości, mam strasznie krzywe palce u stóp (2 jest odrobinę dłuższy lub równy jak najgrubszy palec), czy to będzie bardzo widać w takich butach? Zawsze kupuję pełne buty, bo mi wstyd  🤔

mi się osobiście żadne nie podobają, a do palców to wyluzuj, nie przejmuj się - mój drugi też jest prawie tak sam jak pierwszy i nigdy się tym nie przejmowałam  😉
Pursat - zrób zdjęcie jak będziesz miała już je 🙂 i powiedz czy są takie cudowne jak na zdjęciu
Łosiowa, drugie, albo ostatnie 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
16 kwietnia 2010 20:43
yga, też tak myślę. 😁 😍

Cierp1enie, nie ma sprawy, ale pewnie trochę na nie poczekam, czas realizacji jest dość długi.
mi się osobiście żadne nie podobają, a do palców to wyluzuj, nie przejmuj się - mój drugi też jest prawie tak sam jak pierwszy i nigdy się tym nie przejmowałam  😉


Ja mam tak samo, drugi jest dluzszy, i szczerze mowiac nigdy mi to nie przeszkadzalo... A nosze buty bez balcow non stop 🙂 No moze poza sezonem sniegowym 🤣
Zima, Szepcik  ja mam obsesje na punkcie stóp, jestem pewna, że wszyscy się paatrzą i wiiidzą jakie mam krzywe palce  🤔wirek:

Dworcika dzięki, właśnie się zastanawiam nad tymi ostatnimi,tylko do czego takie buty będą pasowały..?  😉
Wyluzuj, naprawdę... 😉 o wiele gorsze są niezadbane, suche pięty obłażące ze skóry czy też zaniedbane paznokcie - a na wygląd palców już zbytniego wpływu nie masz 😉
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
19 kwietnia 2010 18:02
Ostatni zakup bardzo poprawił mi humor. Są wygodne i, moim zdaniem, całkiem urocze...
(szczególnie w rozmiarze 36...)

Nalle bo ładne buy, to tylko te małe buty  😁 😁
hm, dzieki  😀 40  😁
to miało być pocieszenie dla tych zaopatrzonych w małe stópki  😁 😜

oczywiście nie miałam na myśli nikogo urazić

Nelle zapomniałam napisać, że są śliczne. skąd?
Czym pielęgnować skórzane butki?
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
19 kwietnia 2010 18:24
Z River Island

A nie masz przypadkiem jakiegoś innego skórzanego sprzętu, narażonego na działanie różnorodnych czynników atmosferycznych?  😎
Pielęgnacja wygląda tak samo.
Z River Island

A nie masz przypadkiem jakiegoś innego skórzanego sprzętu, narażonego na działanie różnorodnych czynników atmosferycznych?  😎
Pielęgnacja wygląda tak samo.


Nie posiadam, zresztą nigdy się tym nie przejmowałam.
Ale tych butów mi bardzo szkoda i chcę, żeby się trzymały długo
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 kwietnia 2010 19:46
wistra a na przykład siodło?  😉 a butki to po prostu pastą do butów  😉
Lepszy od pasty do butów będzie preparat na bazie wosku - natłuszczający. Można kupić takie w formie gąbeczki nasączonej preparatem - bardzo praktyczna.
W zimie taki preparat będzie chronił lepiej przed solą niż pasta.
Zresztą, najlepiej popytać w obuwniczym, mi zawsze doradzają.
pony   inspired by pony
19 kwietnia 2010 20:21
najlepiej to pytac u dobrego szewca. W sklepie doradzą kiwi, sriwi, i inne tradycyjne preparaty. A tu sie okazuje, ze one tak naprawde nie sa zbyt dobre dla buta- tworzy sie warstwa tego specyfiku. Najlepiej pielęgnować balsamem. Myć specjalnym mydełkiem i  smarowac.
Oficerki kiedys pielegnowałam własnie pastami do butow. Az szewc mi(trenerowi w sumie,nieważne) polecił zebym zmyła to wszystko i nałozyła balsam. Jeden but myje sie dobre 2 dni😉
🙂 a ja mam nowe szpilki i szok obcas ma 12cm 🙂
najlepiej to pytac u dobrego szewca. W sklepie doradzą kiwi, sriwi, i inne tradycyjne preparaty. A tu sie okazuje, ze one tak naprawde nie sa zbyt dobre dla buta- tworzy sie warstwa tego specyfiku. Najlepiej pielęgnować balsamem. Myć specjalnym mydełkiem i  smarowac.
Oficerki kiedys pielegnowałam własnie pastami do butow. Az szewc mi(trenerowi w sumie,nieważne) polecił zebym zmyła to wszystko i nałozyła balsam. Jeden but myje sie dobre 2 dni😉


O fakt, szewcy faktycznie mają złe zdanie o typowych pastach do butów. Szewc też poradził mi preparat z woskiem.
W zimie też zmywałam sól z butów do upadłego, przemywałam je kilka razy dziennie, nie pastowałam, i dopiero pod koniec zimy cała wyszła - bo pasta przed solą nie chroni.
wistra a na przykład siodło?  😉 a butki to po prostu pastą do butów  😉


nie posiadam, nigdy nie impregnowałam siodła, stąd nie wiem 🙂
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
19 kwietnia 2010 20:59
[quote author=smarcik link=topic=8215.msg560255#msg560255 date=1271702785]
wistra a na przykład siodło?  😉 a butki to po prostu pastą do butów  😉


nie posiadam, nigdy nie impregnowałam siodła, stąd nie wiem 🙂
[/quote]

Całkowitego braku końskiego sprzętu nie przewidziałam. Przepraszam zatem.  😉 :kwiatek:
No niestety, posiadam tylko parciany kantar.
A to moje nowe 2 pary. Jedna okurzona, bo w nich chodziłam ( na chrzcie Julci)
Cierp1enie nie widać zdjęć
Ruda_H   Istanbul elinden öper
21 kwietnia 2010 13:16
na poprawę humoru



i na wiosenną depresję, na szczęście są jeszcze miejsca na świecie gdzie leży śnieg 😀



pomogło
boskie!  😀iabeł:
nawet bym przymknęła oko na ten różowy pasek 😎
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
21 kwietnia 2010 14:43
Moim zdaniem wzory, marszczona pseudo-falbanka i róż to zbyt wiele, jak na jedną parę szpilek. Nie podobają mi się.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się