Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

majek   zwykle sobie żartuję
24 lutego 2014 13:36
czy jest wątek o końskich apkach na smartfony?
Właśnie znalazłam listę w necie i dzielnie testuję 😉
Szukam wątku o re-voltowiczach z Poznania. Jest taki?
Poszukuje wątku o hipoterapii. Jaki to jest?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 lutego 2014 11:53
Gdzie mogę zadać pytania na temat dbania o ręce i paznokcie? :kwiatek:
.
glanek dzięki
CzarownicaSa, Może w paznokciowym? http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,11436.0.html
mamy coś w stylu kącika porad weterynaryjnych?
grzesiek.1993, Takiego ogólnego chyba nie ma. Są dotyczące konkretnych problemów, np. gruda, ścięgna, copd/rao...
czy jest jakiś wątek ostrzegający przed ludźmi którzy oferują nowy dom dla konia, a potem te "dobre ręce" pozbywają się konia wysyłając go do Francji w wiadomym celu?
BASZNIA   mleczna i deserowa
13 marca 2014 22:27
[s]A gdzie sa "darmowe " konie 😉? Mielismy chyba watek z oddawaniem koni?[/s]
Juz mam, sooorrryyy.
BASZNIA, gdzie?

Kiedyś, jak jeszcze nie było "Nowych ogłoszeń" był taki dział, coś w stylu "oddam w dobre ręce konia, czy coś". Jednak wydaje mi się, że nie mieliśmy takiego wątku o "nieciekawych" właścicielach - poza "nieuczciwymi revoltowiczami".

Generalnie, zakładanie takich wątków to bardzo ciężka sprawa - jestem cżłonkiem podobnej grupy na facebooku i takiego kwasu i Sajgonu ciężko uraczyc gdziekolwiek indziej 🤔

edit - już widzę
BASZNIA   mleczna i deserowa
13 marca 2014 22:36
ikarina, ja w ogloszeniach znalazlam, tez mi sie wydawalo, ze byl watek, ale to chyba przed zalozeniem ogloszen.
Czy gdzieś coś było o pracy z koniem, który podczas jazdy po kole w jedną ze stron jest głową i łopatką na zewnątrz? Wracam do niej po ciąży, jeździł ktoś inny i taka niespodzianka...
Gdzie była dyskusja "z kantarem czy bez" ??
Gdzie mogę poczytać o nauce przechodzenia drażków dla konia typu "nogi-nie-podniosę-bo-po-co" ? :kwiatek: 🙂
Szukam wątku, gdzie mogłabym zasięgnąć informacji o sprzęcie używanym dawniej - uściślając, może ktoś wiedziałby z którego wieku pochodzi część szorów, chociaż tak na oko 😉 Nie wiem, gdzie o to zapytać, chyba, że jest jakiś konkretny temat? Będę wdzięczna za przekierowanie :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
28 kwietnia 2014 18:53
Jest jakis watek nt. tanca na rurze, aerial hoop i aerial silks?
In., nie widziałam, a szkoda, fajnie byłoby mieć jakiś "kącik taneczny" 😉
Nowy post, bo nikt nie pisał 😉
Jest gdzieś coś więcej o angloarabach?
gdzie jest watek o budowie stajni? znajduje same duble.
z gory dziekuje :kwiatek:
Szukam wątku o pomocach sztucznych, miejsca gdzie mogłabym poprosić kogoś o rozpoznanie modelu i marki palcata.
Czy jest gdzieś wątek o historii re-volty, tzn. skąd się wzięło to "re-"? 😉
Piotrek, w wątku "wszystko, o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać", moje pytanie kilka stron od ostatniej.
Był kiedyś taki wątek (tak mi się wydaje) , że będę np w Krakowie w tym i w tym terminie, chętnie się spotkam, itp. To był wątek ogólnopolski, jeśli dobrze pamiętam. Wyszukiwarka nic nie odkryła, a jeśli jestem w błędzie, to jest może jakiś inny wątek pokrewny? Wywiało mnie do innego województwa i chciałabym kogoś poznać.
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 czerwca 2014 09:13
Facella dziękuję  :kwiatek:
Jest jakiś wątek z muzyką na zawody, ale chodzi mi o przejazdy? Przy czym się fajnie jedzie parkoury?
Szukam, szukam i nie mogę znaleźć...
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 czerwca 2014 13:55
Wątek był na bank, ale nie mogę sobie jego tytułu przypomnieć...
Tylko to: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,91193.0.html ale jeszcze drugi był...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się