Turystyka jeździecka - prośba o wypełnienie ankiety

A zaryzykuję i założę nowy wątek.

Piszę pracę mgr na temat turystyki jeździeckiej w woj. łódzkim, muszę zebrać jak najszybciej 100 ankiet. Niektóre pytania mogą wydawać się dziwne ale dla mojego promotora są jak najbardziej ok, a to jemu ma się podobać.

Proszę Was o wypełnienie.

link do ankiety
http://www.ankietka.pl/ankieta/79996/turystyka-jezdziecka-konna-w-wojewodztwie-lodzkim.html
galopada_   małoPolskie ;)
02 marca 2012 11:49
to dla osob tylko z Łodzi?  👀
nie, jest to ankieta dla wszystkich jeżdżących (lub dopiero zamierzających jeździć) 
chciałam wypełnic... nie znalazłam odpowiedzi dla siebie :-/
poza tym nie znam łódzkiego - połowa pytań dotyczy tego województwa...
galopada_   małoPolskie ;)
02 marca 2012 11:58
no to wypełnione i wysłane  😉
dziękuję bardzo,

Gaga, na jakie pytanie? wiem, niby połowa pytań dotyczy woj. łódzkiego ale wg Promotora jest ok, a ankieta jest "skierowana do wszystkich województw"
wysłałam
wydaje mi się, że chodzi o pytania, gdzie ostatnią odpowiedzią jest "nie mam zdania"
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 marca 2012 12:16
Mi np. w pytaniu 7 brakuje możliwości wyboru kilku opcji. Ja np. jeździłam i na obozy i w ośrodku jeździeckim a są tacy co oprócz tego jeszcze brali udział w jakiś rajdach amatorskich 😉 Podobnie w 9, przydałoby się możliwość wyboru kilku opcji bo kieruję się kilkoma aspektami

Ankieta wypełniona, niestety o woj. łódzkim nic nie wiem więc za dużo odpowiedzieć o szkółkach, rajdach itp nie mogłam 🙁
Misskiedis,  już poprawiłam, oczywiście. Brak snu i siedzenie cały czas przed komputerem robi swoje.
wypełniona 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 marca 2012 12:45
Misskiedis,  już poprawiłam, oczywiście. Brak snu i siedzenie cały czas przed komputerem robi swoje.


czyli jak, wypełniać jeszcze raz czy zostawić jak było? 👀
wypełniona 😉
ode mnie tez 🙂
Ja tez wypełniłam🙂
baardzo dziękuję 🙂

luzak   rude dziecko...[*] łacia....
02 marca 2012 16:52
poszło 🙂
to ja też wypełniłam  😉 😉
Sio   nowe wcielenie marchewki
02 marca 2012 18:10
wypełniona i puszczona w obieg 😀  czy niejeźdźcom też przesyłać??
poszło 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 marca 2012 18:53
podesłałam też znajomej 🙂
Ja też wypełniłam 😉
wypełniłam
ja też
😅 minimalny poziom 100 ankiet zaliczony 🙂

na 100 ankiet mam tylko 4 facetów 👀

wypełnione i opublikowane na fb 😉
wypelnone, mi także brakowalo opcji dla osoby mającej wlasne konie (np już na poczatku pytanie o to). czyli jazda to na wlasnym, mozliwosc przyjazdy do łódzkiego z własnym, wakacji z wlasnym (w osrodku, agro itp). czy bym byla z tego woj. czy nie - tak samo mi takich opcji brakowalo (
no i na pytania co powinno sie poprawic tez musialam pisac "nie mam zdania" ...
Wypełnione i wysłane 😉
Tak, pytania mnie samej też nie do końca zadowalają, ale tak jak pisałam wcześniej to ma się podobać promotorowi 🙂 (niektóre pytania zostały przez niego wykreślone jako bezsensowne a reszta zaakceptowana 🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się