Muj koń ;**

Wiecie? To jednak świetny pomysł na wątek. Takiego jeszcze nie było. Można wstawiać wszystkie swoje jednorożce, i opisywać wszystkie swoje sukcesy  💃 na tęczy i na Grenlandii  🏇 Kącik Puchnących z Dumy  😂 INACZEJ.
wątek zamknięty
i gwiazdka ma zrebaka mustanga i go tez ujezdzam juz ale stary jest
wątek zamknięty
http://kawaleryjka.lesniczowka-smolnica.pl/nasze-konie.html a nasza Gwiazdka 2 nazywa sie Onyks🙂
wątek zamknięty
nie to jest muj kon i ktos mi zdjencie pewnie wzioł bo ja je wyslalam do kolerzanki a ona taka jest
wątek zamknięty
Nomi zawsze podjerzewałam ,że z moim koniem coś nie tak ale nie myślałam,że taki durny jest żeby nie umieć ehh  człowiek uczy się całe życie  💃

Gwiazdka;* Znalazłam własnie Twojego konia na blogu i on jest wielkopolskim koniem? Ale masz mustanga aleee ekstraa  :jogin: Zazdraszam! 😀
wątek zamknięty
Można wstawiać wszystkie swoje jednorożce, i opisywać wszystkie swoje sukcesy 


JA MAM, JA MAM.  😜
Przepraszam za brak kasku, ale chciałam mieć włosy fruwające na wietrze na zdjęciu.  😁

wątek zamknięty
I wreszcie posiadacze ogierów będą mieli gdzie wstawić zdjęcia z porodu źrebaka 😀
I można będzie się pochwalić odczulaniem na reklamówki tesco a nawet biedronki  💃
wątek zamknięty
No nie mogeeee, a hahahaha xD I wezcie schowajcie te swoje durne konie bo to wątek tylko dla Gwiazdek i Mustangów zmieniających płeć  😁
wątek zamknięty
to jest mustang i juz go ujezdzam
wątek zamknięty
no dobra to ja tez wyjde z cienia i sie pochwale🙂 to moj kon Devinette



Oczywiscie wygralismy kilka konkursow potegi skoku😀
wątek zamknięty
Ten wątek poprawił mi humor mimo,że leżę chodzić nie mogę to myślałam ,że i tak padnę ze śmiechu jeszcze niżej bo z kanapy 😉

to ja pokaże mojego konia! tylko tu jeszcze ciemniejszy był, róg chowa jak jest zimno  🙂 Oto i on na padoku
[img]http://c.wrzuta.pl/wi17275/9e4f077f001e51ee46c1b4f7/jednorożec[/img]

Ale ekstra ten mustang! Kiedy zawody jedziecie??
Edit: jak mogłam go nie poznać? Jest tak już nzany ,że wyskakuje jako pierwszy w zdjęciach pod hasłem arab źrebak w google grafice 😀
wątek zamknięty
bzydki i durny jest i skacze jak kaleka pewnie jak ty haha
wątek zamknięty
Kasija, ale macie ładne tereny  😁
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
11 marca 2012 14:02
O ja!  😵 Ale marna prowokacja! Takiej to chyba jeszcze nie było.  😂
wątek zamknięty
Za tą kaleke W RYJ JEJ !  🏇 PRzepraszam, ale tak nie można mówic o TAKIM koniu 👿
wątek zamknięty
no w koncu moj kon!!:P a na serio to kto juz zglosil??
wątek zamknięty
Kasija, ale macie ładne tereny  😁


Dzięki, tylko na co nam takim kaleką takie tereny  😁

Dziecko idź odrób lekcje , może poczytaj książkę może poznasz trochę ortografii, bo wyobraźnie masz przeogromną zazdroszczę 😉
wątek zamknięty
poważnie Was to bawi?
wątek zamknięty
mnie juz niestety przestaje. a szkoda bo bylo milo
wątek zamknięty
i co chcecie wiecej zdjec gwiazdki i mustanga bo ja mam duzo bo ja je kocham ;**
wątek zamknięty
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
11 marca 2012 14:06
Ej, ej mustang też fajny, chyba nowa rasa... Mustang Czystej Krwii Arabskiej  😁
wątek zamknięty
Isabelle, nie marudź, tylko marsz do painta i pokazuj pegaza!
wątek zamknięty
tak chce!!!!!!!!!!!!!!! chcemy prawda??
wątek zamknięty
Dziewczyny, dziewczyny...Skoro ona tak chętnie odpowiada, to może jakieś ciekawe pytania zadamy ? Jak tam z kowalem ? Jakiego wędzidła używa...😀 Ja muszę lecieć, ale wy pytajcie 😀
wątek zamknięty
[quote author=Gwiazdka;* link=topic=87504.msg1334402#msg1334402 date=1331474451]
(...) haha
[/quote]
Takie to "haha" charakterystyczne. Jak odcisk palca.  🤔
wątek zamknięty
tak mustang skacze bo on jest fajny i to po gwiazdce jest taki zdolny i wy takiego konia nie bendziecie mieli bo on jest muj
wątek zamknięty
Dzizas, przecież ten temat nawet śmieszny nie jest. Nawet niskie sfery stanów średnich mogłyby zapłakać z żałości nad taką prowokacją. Nic tylko poczekać na modka.
wątek zamknięty
I nie karmić trolla  🙄
wątek zamknięty
jak nazwasz mustanga!jestes durna
wątek zamknięty
[quote author=Gwiazdka;* link=topic=87504.msg1334402#msg1334402 date=1331474451]
(...) haha

Takie to "haha" charakterystyczne. Jak odcisk palca.  🤔
[/quote]

naprawdę uważasz, ze to akurat ten odcisk 😉?

Halo, niestety odmawiam 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.