DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

ash, Ollala 🙂, marysia550, hate me!, Cobrinha naprawdę serce mi rośnie kiedy widzę, że jesteście zadowolone.  :kwiatek:

Co do powrotu do szycia.... przemyślę 😀iabeł: 😁 😉
[ciach]

|Zapraszam do działu "Ogłoszenia".|
nie chce mi ktoś uszyc czapraka w kolorze zieleni, jakaś wiosenna trawa czy coś z takich ładnych jasno zielonych kolorków i owijki w zestawie? czaprak lub pad + 4owijasy...
🤣 <prosi>
Uszyłam maskę z mojej nowej siatki 3D i powiem szczerze, że wg mnie jest to najlepsza maska jaką do tej pory wykonałam  😉 Materiał rewelacyjny  🙂

Oto moje nowe dzieło dla koleżanki 🙂







i jeden z czapraków w akcji:


Ivett juz chyba nie trzeba mówić ze jestem pod wrażeniem  🙇
Zorilla super podkładka! A masz lepsze zdjęcie czapraka? Bo w sumie nic nie widać  🙁
Zorilla, podziwiam za podkładkę! myślałam, że to jakaś ze sklepu. szacun  🙇
Tez jestem zadowolona z efektu chociaz ksztalt troszke do dopracowania🙂 I duzo sprawniej mi poszlo szycie tej niz pierwszej ktora tez sie duzo gorzej prezentuje.
Dziekuje  :kwiatek:

Czaprak juz kiedyś pokazywalam a to zdjecie 'ukradłam' włascicielce, wiec innego nie mam.

Teraz szykuje sie do uszycia padu i czapraka dla siebie ale cos brak motywacji do zamowienia materiałow mnie dopadł, no i w połaczeniu z brakiem środków oczywiscie ^^

Ollala wysłałam do Cebie PV a ty nic!  🤬
AAAA wybacz, zagubiłam się w feworze ostatnich wydarzeń  🙂
Czy jakaś dobra duszyczka podałaby mi wymiary takiej maski? :kwiatek: Chodzi mi o długość bo resztę to sobie mogę z nauszników wziąć 🤣

Kupiłam w Lidlu idealny materiał w postaci siatki na okno za 8zł dwa spore arkusze. Jest mięciutki.. no ale zobaczymy jak wyjdzie 🙄
A ja zdecydowałam się w końcu na derę od Ivett. Mam derkę treningową z nowej siatki 3D !!!!!! (Zdjęcia wstawię po weekendzie !!!)W przeciwieństwie do większości środków odstraszających derka "działa". U nas głównym problemem są gzy !!!! W terenie koń odziany w derkę szedł spokojnie i skupiony!!! Owady go w końcu nie rozpraszały nie denerwował się, nie machał głową, nie tupał nogami!!! Myślę, że derka to niezły pomysł !  🙂
Hmm 3D? Brzmi co najmniej intrygująco.

Wstawiaj koniecznie foty 😀
uff udalo sie- mam w koncu chociaz na 5 minut dostep do internetu.  wciskam sie tutaj bo koniecznie musze opisac komplecik od Ivett. w sumie dawno juz to powinnam byla zrobic. zarowno derka pokazywana wczesniej na zdjeciach jak i ta maska byly szyte dla mojej mlodej. Jak paczka do mnie doszla to siedzialam dobra chwile z otwarta szczena, bo bylam w szoku jak zobaczylam takl perfekcyjnie wykonany komplecik! Fascynujacy wrecz material, swietna precyzja wykonania,  idealne dopasowanie,  moge pisac i pisac. Po prostu ogromne dzieki dla Ivett i wielki  👍 moja dwulatka pokochala derke i maske odrazu, nie bylo problemu z zakladaniem ( a zazwyczaj ma "respekt" przed nowosciami) no i w koncu moze spokojnie chodzic na pastwisko, bawic sie, a nie uciekac nonstop przed upierdliwym cholerstwem. jak to milo patrzec, gdy kon nie macha juz glowa, nie chowa sie pod ogonem kumpli, nie spiernicza do stajni, nie biega nonstop po padoku. W dodatku super plus materialu: nawet w upalny dzien mloda sie nie spocila pod dera! szczerze sie zdziwilam. sciagalam dere i myslalam, ze kon bedzie mokry, a tu pozytywna niespodzianka- siersc suchutka. w 100% POLECAM i serdecznie dziekuje! ten zestaw to perfekcyjna ochrona przeciwowadowa

edit: zapomnialam dodac, ze na moja prosbe Ivett obszyla maske polarkiem, bo mloda jest strasznie wrazliwa. takze wykonanie jest perfekcyjne w kazdym milimetrze.
Katja, właśnie dla takich opinii warto szyć 😀
To jest naprawdę bardzo motywujące  😀 Dziękuję  :kwiatek:
Tak się chwalicie, dawajcie zdjęcia- chętnie zobaczę!

Jedna z naszych masek od ivett niestety się podarła (i materiał i siatka), ale to zapewne, przez zabawę w 'kantarki'  😤
Reszta masek dzielnie się trzyma  😀
za pozwoleniem Dzionki, wrzucam fotę jej nowego kapturka z siatki 3D



Uploaded with ImageShack.us
ivett, dostałaś moje pw? jakiś czas temu już wysyłałam.. 🙁
nie dostałam
Gdzie mogę dostać alcantarę w kolorach takich jak lila, fiolet czy róż? Na allegro nie ma 🙁
Zorilla: jestem pod wrażeniem!
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
05 sierpnia 2010 13:55
Dzisiaj dostałam pad i owijki by Mama Likier. Ładne staranne wykonanie, padzik wygląda bardzo estetycznie. Polarek na owijki super mięciusi. Zdjecie wrzuce wieczorem lub jutro rano.
150zł za to coś?
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
06 sierpnia 2010 09:24
tak, tyle ze owijki do tego... gdybym wiedziala ze bedzie tak to wygladac nigdy bym nie zamowila... przeciez mial byc taki jak ten Lamicell. I jak Twierdzi Likier wlasnie taki jest tylko JEDNEGO pikowania brakuje... widzi ktos pikowanie jakiekolwiek? moze ja jestem slepa  🤔
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
06 sierpnia 2010 09:28
tia, ja miałam mieć profilowanie jak w max'ach ES - efekt taki, że profilowania niet, a  'cuda' na konia nie mogę włożyć, bo się fatalnie układa na wykłębionym koniu.

edit: literówki
kolorwiatru - współczuję Ci bardzo.. Masz rację , tu nie ma żadnego pikowania. Ale przynajmniej inni będą wiedzieć co kupują, jedyny plus tej sytuacji..
Kolor Wiatru To ja chyba też oślepłam.. Bo nie widze pikowań ani podobieństwa do padu który sobie zamówiłaś.. 😵 Ludzie sa poprostu perfidni i naciągają jak sie da żeby tylko zarobić i zrobić feler 👿 No bo po co sie przejmować ? Nie ich problem przeciez...  🤔wirek:
hej, podobno ktoś z forum szył takie cudo czapraki na wzór Jacona z szerduszkiem "dziurą" czy to może jest aktualne? i kto to szył?
http://www.raraequus.com/ProductCart/pc/viewPrd.asp?idproduct=22548&idcategory=16    😍 😍
patrzcie jakie fajne, ale można kupić takiego zwierzaczka-przyszywankę w pasmanterii i samemu sobie zrobić 😉
Jedna z czterech masek zamówionych u ivett (dziękujemy :kwiatek🙂
Konie zadowolone 😉

Czy ten wkład do lizawki likita można zwiesić na sznurku własnej roboty? Czy trzeba mieć ten specjalistyczny zestaw?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się