DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Ja mam książkę "Ekwipunek jeździecki" w pdf. Ale szczerze powiedziawszy bez rewelacji. Jak ktoś chce to mogę udostępnić🙂
ja chcę ja chcę 😀 zelka_1991@wp.pl slij proszę ładnie 🙂
A ja...morduję się z nausznikami! Muszą wyjść,tak,to będą piękne,bordowe nauszniki ze świecidełkami... 😜 z materiału ofc,w tygodniu udam się po włóczkę i będę czarować inne.
ja chcę ja chcę 😀 zelka_1991@wp.pl slij proszę ładnie 🙂


Poszło. Mam nadzieję że masz szybki net bo to ma ponad 20 mega.
indianwolf jak byś miała ochotę i czas to mi też możerz podesłac  ( fasola_97@op.pl  )  🤣 🤣
indianwolf jak byś miała ochotę i czas to mi też możerz podesłac  ( fasola_97@op.pl  )   🤣 🤣


Poszło🙂
krysiex213, bardzo ładny ten czaprak, w życiu nie powiedziałbym ze to diy...
ja też poproszę emwolska@gmail.com 🙂
To ja tez ładnie proszę  😀  Malolata98@wp.pl
Kamilaa, przecudowny! taki inny - i materiałem, krojem, wzorem, kolorem - bomba! pokaż a koniu!
krysiex213, to wiadomo, że calkiem już profesjonalne 😉 to nie napisze jaki super, bo wiadomo 😉
tak myśłe nad takimi wlasnie kolorami... z bialym i brązem jeszcze... będzie na pomarańczowego gniadego pasować? 😉
robakt   Liczy się jutro.
23 lutego 2013 21:07
Ja również byłabym wdzięczna  :kwiatek:
robakt@gmail.com
krysiex, wow! rewelka, pikowanie dużo lepsze niż w eskadronie!  👍
Bischa   TAFC Polska :)
23 lutego 2013 21:22
Torchę próbuję szydełkować, więc i ja poproszę: krupsmoni@gmail.com :kwiatek:
Ja także poproszę o podesłanie ( jajestem@vip.onet.pl )  :kwiatek:
Poszło. Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam. Malolata98 podałaś złego maila - wysłałam Ci na ten który masz zapisany w profilu.
Jak ktoś nie dostał to proszę się przypomnieć, bo trochę tego już dzisiaj wysłałam i mogłam się pomylić.
Mam nadzieję, że się przyda🙂
Dziękuję bardzo...jeszcze trochę i popadnę w samouwielbienie  :kwiatek:

Zuzu ja nie wiem co jest w tym czapraku ale jak go skończyłam to usłyszałam głos wewnętrzny "Pomyśl jak na Pączku by pięknie wyglądał"  🤣

horse_art  w szmato jest zdjęcie marzipana na pomarańczowym gniadoszu i wygląda całkiem zacnie 🙂


Poczyniłam kolejny, ale aparat odmówił posługi...
horse_art dziękuję  :kwiatek: ale niestety czaprak idzie do koleżanki ale może jakieś zdjęcie wstawię 😉
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
24 lutego 2013 10:55
indianwolf, również poproszę 😀
mail: lacra@interia.pl


krysiex213
, jakie cudo... zakochałam się. A te kolory - takie jakie uwielbiam. Nie no, pożrę zaraz monitor!  😜
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
24 lutego 2013 12:03
Ja też poproszę!!! marlena.rot@gmail.com
idąc za ciosem

nr 2 a'la anka black z lekkim tjuningiem 😉






a teraz wtracam do maszyny wymordować do końca brillianty  😀iabeł:
krysiex213  oba cudne  😍
A te nauszniki mi ostatnio (w sumie to już dawno) siostra wydziergała 😉 :


Nie patrzeć na naczółek, bo przeszedł już swoje  🤣
a ja jestem z siebie dumna, bo w końcu zrobiłam nauszniki sama i nie pomagała mi mama 😀 są okropne i muszę trochę uszy skrócić, ale są 1 i je kocham 😀
Ja też poproszę!!! akaamaa@gmail.com  🙂
To i ja 😀 majkamajora@gmail.com 🙂
Dakarowa, Jadzia, fajne te nauszniki! takie "inne"
Jadzia, bardzo(strasznie!) podoba mi się motyw tego wzorka, ale może lepiej go zrobić ze szurka oddobnego kreconego jak te przy czaprakach? takiego jak krysiex ma na swoim, kolorów i grubosci dostepnych jest multum, szybko, ładnie...
robione w internacie, więc w sumie wzięłam co miałam pod ręką, ale zabieram się teraz za błękitne, i chyba zrobię znowu z tym motywem, tylko właśnie ze sznureczkiem 😀 a pomysł pięknie zerżnięty z czapraków 😀
indianwolf ja też poproszę  :kwiatek: alegranda@wp.pl
Nie byłoby czytelniej te prośby kierować na PW... ?
Moon   #kulistyzajebisty
24 lutego 2013 15:51
a teraz wtracam do maszyny wymordować do końca brillianty

Krysiex213a wiesz, że mam jeszcze kilka Brilliantów ze starych kolekcji "must have"?  😀iabeł: Mówiłam, że będziesz mieć mnie dość!  🤣
Nie byłoby czytelniej te prośby kierować na PW... ?


Dla mnie dużo czytelniej bo przynajmniej bym się nie motała komu wysłałam a komu nie.
A reszcie też się będzie milej czytać wątek a nie dziesiątki cudzych adresów.
Także... :kwiatek: jak ktoś jeszcze to na pw
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się