Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

No to oglądaj Ronaldo. Każdy ma swoje sposoby. Ja oglądam chude tańczące laski z Bollywood. I też mi się odechciewa wtedy jeść. I proszę się nie śmiać.
 

Ważne, że działa.  😀
O, te tez moglyby mnie odstraszac od podjadania. A Ronaldo ma mniej tluszczu niz modelka o 3%  😲
Chodzi ci o tego piłkarza? Bo tylko taki Ronaldo mi wyskakuje jak wpiszę w google.
Tak 🙂
W googlach jest albo sama twarz, albo w koszulkach. Tak czy inaczej już widzę, że na mnie by jednak nie działał.
Ja muszę albo oglądać laski z Indii, albo iść mierzyć małe ukochane ciuchy, albo poćwiczyć mocno ( wtedy mi szkoda jeść, bo szkoda mi męki ćwiczeń)

A najlepiej tak jak mówiłaś, powywalać wszystko co korci. Z tym, ze mieszkając z innymi nie jest łatwo to zrobić.

Teraz u mnie zaczyna się dołek. A że i tak czas na moją kolację, to zamiast kolacji z diety zrobię sobie te gotowane warzywa z dip-em. Idę gotować.
To prawda, jak sie mieszka z kims, to jest ciezej..zwlaszcza, jak trzeba cos innego gotowac. Przerabiam to codziennie.. Ale nauczylam sie nie dojadac po dziecku, jestem z siebie dumna 😁
Lotnaa   I'm lovin it! :)
02 lutego 2013 19:30
Jakbyś mi w myślach czytała. Właśnie wywaliłam do śmieci piękny kawałek pizzy z salami. Mąż zjadł swoją, a dziecko zjadło pół. Z drugiej połówki obgryzło brzegi i ten najsmaczniejszy środek zostawiło w kuchni. Mąż nie chce dojeść, bo ma dość.
Wzięłam w rękę, powąchałam, dałam buzi ( tak już mam) i wywaliłam do śmieci. I właśnie jestem dumna.

Gotuje się moja marchewka, a ja wierzę, że uda mi się zejść poniżej 74 do następnej soboty.

Lotnaa- Beckham mi się podoba dużo bardziej, jeśli już.  😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
02 lutego 2013 19:54
Beckham taki bardziej facet, Ronaldo jeszcze chłopczyk 😉

Chociaż mnie bardziej motywują zdjęcia lasek. Trudno mi się identyfikować z facetem 😉

Strong is the new skinny 🙂

Fajna. Aczkolwiek pytanie- jak to zrobiła, że tłuszcz jej spadł na obwodach a biust nie?  😀iabeł:
Lotnaa   I'm lovin it! :)
02 lutego 2013 20:06
tunrida, mam wrażenie, ze ona nigdy na sobie za dużo tłuszczu nie miała 😉 Połowa biustu to pewnie mięśnie. Ale sama się chętnie dowiem, jak odchudzić wszystko poza biustem  😤
Lotnaa-chirurg  😀 Ot co.

Która wam się bardziej podoba? Starałam się wybrać dla obu zgrabne fotki.





Z ciekawości pytam.

ps- piękna  😍 Tak mnie jakoś wzięło na oglądanie bab.




Doda fajnejsza, taka kobieca. Aczkolwiek nogi Rubik bardzo lubie, ladne, dlugie..
No właśnie....na nogi Rubik to ja mogę z przyjemnością patrzeć. U niej. Ale nie chciałabym takich.  😉
Tunrida, wrzuć trzecią opcję 😉
Jeśli można dopisuje się do wątku. Chcę schudnąć jakieś 5 kg. Jeden już mam za sobą 💃. Niestety dla mnie restrykcyjne diety odpadają, ale postanowiłam, ze zrobię to co idzie mi zazwyczaj całkiem, całkiem, czyli staram się zjadać zdrowe rzeczy i nie przeginać z grzeszkami. Chciałabym schudnąć powoli i dlatego wyznaczyłam sobie termin do końca marca. Aby wiedzieć ile kalorii powinnam zjadać, aby utrzymać później wagę, zapisuje wszystko co zszamam.
Kibicuje wam od jakiegoś czasu i mam takie pytanko do osób, którym udało się schudnąć na diecie typu 1000-1500 kcal. W jaki sposób utrzymujecie wagę? Czy jesteście w stanie na tyle poznać i wyczuć swój organizm, aby nie musieć ciągle sprawdzać wagi. Czy to da się zrobić jakoś intuicyjnie?

PS Dla mnie A. Rubik jest mało apetyczna. Totalnie nie mój typ. Powiedziałabym, ze Doda fajniejsza, ale cały czas mam przed oczami jej plastikowy biust i jakoś tak nie mogę....

edit:  Kurka, nie o taką 3 opcje mi chodziło 😉
Po schudnięciu musisz stopniowo zwiększać ilość kalorii, aż dojdziesz do swojej podstawowej przemiany materii. Ale musisz to robić na tyle wolno, by organizm nie wszedł w tryb jojo.
O ile pamiętam, to moja poprzednie dietetyczka twierdziła, że dokładasz sobie 100 kcal tygodniowo więcej. I tak stopniowo dochodzisz do swojej normalnej dawki kalorycznej.

ps- hehe...To wrzuć swoją opcję. Będziemy się gapić i wzmacniać sobie motywację.
Jeśli ma motywować to muszę wrzucić coś perfekcyjnego 😉 Poszperam
Piłkarze to nie, ale Ryan Gosling mnie motywuje jak najbardziej, Michael Trevino również i Jason Statham oczywiście  😎 Chłopaki nie jako cele, ale pomagają jak mam ochotę to wszystko rzucić  😉


O facetów to byśmy się nie pobiły raczej.  😉

 

Wiecie co? Wygrałam. Kończy się sobota a ja na diecie.  😅 Jeszcze tylko niedziela i odetchnę z ulgą.

Mnie generalnie kreca sportowcy. Lubie patrzec na krotki film jak Nadal gra z Ronaldo, fajna sprawa 🙂

Brawo tunrida, ja tez wytrwalam, jutro juz bedzie z gorki 😅
no nie pokłóciłybyśmy się 😉


ale to off top

Ja się trzymam dzielnie, a waga stoi od kilku dni. Staram się więcej pić bo zaniedbałam to ostatnio i pochłaniałam po kilka kaw dziennie  👿
Lotnaa   I'm lovin it! :)
02 lutego 2013 22:10
Z powyższych typów zdecydowanie wybieram Żebrowskiego  🙂
No i pasuje, dla kazdej z nas fajny facet, bez klotni 😜 mialam sie klasc wczesniej spac, niech mnie ktoras wykopie 😵
to się nie zdarza w damskim gronie !  😎

tunrida, jak dla mnie powinno byc coś pomiędzy i chyba każda się ze mną zgodzi, że to jest IDEAŁ. 😍
zdjecie
zdjecie2
zdjecie3
Jeśli będę się trzymać, tak jak się trzymam to do następne soboty będę miała spoooro poniżej 74.  😅

Florcik- ładne laski, ładne.
Lotnaa- mi się podoba Żebrowski, ale TYLKO jako Wiedźmin. Sam z siebie bez charakteryzacji jest mało atrakcyjny.  😁
Lotnaa   I'm lovin it! :)
03 lutego 2013 06:48
Florcik, fajne laski. Szczupłe, ale bez anoreksji.

Jak ja lubię to uczucie rano, kiedy jestem jakiś kilogram lżejsza. Co się dzieje z tą wagą w ciągu dnia?  🤔
A jakbyś tak zebrała do kupy wszystkie produkty które zjadasz w ciągu dnia, położyła je na wadze, to jak sądzisz? Ile będą ważyć? I płyny, które wypijasz? I przecież nie od razu przez ciebie wylatuje drugą stroną, nie? Siedzi sobie to w jelitkach i się trawi, co byś miała energię do życia.
Jadę zaraz upiłować znajomej kopyta, to kalorii stracę trochę.
Wichurkowa   Never say never...
03 lutego 2013 08:05
Ja przed ćwiczeniem włączam sobie zdjęcie Diesla 😍 
No cóż, każdego co innego motywuje. Ja od czasu do czasu przeglądam w necie takie zdjęcia:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się