Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

Mój 190 i 85-89 kg wagi więc nie chuchro ale większość tej wagi to mięśnie choć on poza pracą się nie rusza.... U niego takie geny w rodzinie zacne. Wrrr.

Cierp mnie katolickie terminy nie interesują. Ale podejmuje wyzwanie -6 kg do maja 😉 marna szansa ale spróbuje bo skoro odzyskuje siły to znaczy koniec zastoju prawdopodobnie. Jeśli tendencja mi się utrzyma to następny zastój przy 62 kg ;p
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 marca 2014 07:22
Hehehe, to przynajmniej na mam "dobrze", bo mój bynajmniej nie należy do chudziutkich 😁 Jojczał mi, żebym trochę schudła, więc jak teraz schudłam to ja jojczę jemu i litości nie mam 😎
escada - no ja marzę by mieć też 62-63 kg kiedy już zrobi się ciepło i trzeba będzie się rozbierać 🙂
My oboje jesteśmy fit 😉 i pilnujemy siebie nawzajem. Może i możemy wrzucać w siebie co chcemy i przy aktualnym obciążeniu nie tyć, ale nie przekonuje nas wiele produktów. Tacy zboczeni jesteśmy 😁

Dzisiaj będzie dobry dzień 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 marca 2014 07:29
U mojego też same kości + mięśnie nóg i pleców 😉 Jakby poszedł na mierzenie to może by mu wyszło 5% tłuszczu 😂

Ja żadnych terminów sobie nie obieram, obietnic, postanowień, bo nigdy się ich nie trzymam. Od nowego roku zaczęłam i gdyby nie skręcenie nogi, które swoją drogą daje po dziś dzień znać to by było o niebo lepiej.


Wczoraj była taka fantastyczna pogoda, leżałam sobie na trawce, konie się pasły. Dziś miałam piękny plan iść na rower, ale pogoda fatalna :/
Dzień Dobry Lachony!
u mnie wczoraj na 3, w sobotę na 5, średnia z weekendu 4, czyli średnio. Poczytałam wczoraj u siostry o diecie zgodnej z budową ciała, kurczę dużo tam mądrych rzeczy jest! Babka pisała żeby wlaśnie w fazie redukcji obciąć mięso i nabiał na rzecz złożonych węgli. Dla mojej budowy ciała gwoli ścisłości. Muszę sobie to przetrawić, doczytać i chyba wprowadzę w życie bo odkąd zwiększyłam białko to po pierwsze mam częściej napady głodu a po drugie cały czas czuję się spuchnięta (znaczy zgadzałoby się z wcześniejszymi waszymi wpisami). Dziś jak uda mi się w miarę sprawnie załatwić ubezpieczenie samochodu to w końcu idę na siłkę. Zakwasy mi przeszły a tak nie może być  😀iabeł:
To napisałam w wątku o dzieciach, ale nie wszystkie tam zaglądają  😁 a jestem ciekawa Waszego zdania (może tam piszcie, jakby co, żeby nie dublować):

Ok. Potrzebuję głosu rozsądku/za i przeciw/itp.
Otóż, jak powszechnie wiadomo się rozwodzę (od lat trzech, ale teraz już w trybie wykonawczym).
Mój chłop zanabył jakiś ochłap, z którym się prowadza. Ochłap nazwany "ciocia Monika" i ochłap, który uświadomił moje dziecko, że matka jest głupia.
Tak.
I teraz - Łukasz chce zabrać na weekend czwartek-niedziela Agę i owy ochłap do Wrocławia.
Generalnie nie zabraniam kontaktów ojca z dzieckiem, ale kontakty z odmóżdżającym mi dziecko ochłapem mi się nie podobają.
Próbowałam rozmawiać z nim na ten temat, on problemu nie widzi.
Moje pytanie - czy pozwolić, żeby zabrał dziecko, czy absolutnie nie.
Jakoś tak nie widzi mi się udawanie świętej rodziny przez mojego byłego, starą starą pannę i moją trzylatkę.
Co Wy na to?
pokemon, bardzo trudny temat. Jeśli ta kobieta naprawdę wmawia dziecku bzdury, to niech tatuś się puknie w głowę. A co na to mloda? Mój syn odmawia widzeń z dziećmi obecnej partnerki swojego tatusia, a tatuś mu nie potrafi zapewnić widzeń bez ich obecności, to cóż. Świata nie zbawisz. To Ty jesteś matką i wiesz najlepiej, jak masz obiekcje, to nie dawaj młodej na wyjazd. A tata niech się zobaczy z córką u Ciebie w domu.

edit, u Was są jeszcze emocje na wierzchu, nie ułatwia to rozwiązania problemu..a da się z tą kobietą porozmawiać?
Nie da się. Na dokładkę - jest chorobliwie zazdrosna o Łukasza i zabrania mu kontaktów z dzieckiem. Nawet mi o tym wczoraj powiedział, bo się wkurzył.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 marca 2014 08:02
Skoro jesteście w trakcie rozprawy to sąd nie wydał żadnych dyspozycji w temacie dziecka? Żadnych wytycznych kiedy i gdzie ojciec ma się z nią widywać? Jeśli masz podstawy sądzić, że aktualna kochanka męża ma zły wpływ na dziecko- a jeszcze lepiej udowodnić to, choć może być bardzo trudno- to może warto wystąpić o chwilowe przekazanie Tobie praw rodzicielskich?
yga nie szalej z ta silką! Kulturystki są fe

Jara, zen, escada nic tylko Wam pozazdroscic. Moj facet byl super fit i przypakowanym capoeiristą ale jak zaczęlismy sie spotykac 'na pełen etat' to rzucil treningi i przytyl 20kg. Ja chudne a on tyje mimo ze jemy to samo :/

Pokemon dzieci nie mam wiec nie powinnam sie pewnie wypowiadac bo trudno sie postawic w sytuacji ale znajac moj zaborczy i waleczny stosunek do ludzi/wszystkiego co kocham, to wiem, ze bym raczej nie pozwoliła. Gdyby laska sie zachowywała normalnie to czemu nie, ale jezeli nastawia dziecko wbrew mamie to juz jest chore.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 marca 2014 08:08
Nie zawsze są fe, o,przykładem jest moja Pani trener:
https://www.facebook.com/angelikabikinifitness?fref=ts 😉
WSzystko za mną przemawia, prócz pleców  😀iabeł:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 marca 2014 08:09
W ciuchach wygląda obłędnie, ale w bikini... dla mnie lekko przerażająco 😲
Ale ja kulturystykę lubię tylko w męskim wydaniu 😁
pokemon, nie dawaj. Dojadę do pracy i Ci PW naskrobię :kwiatek:
Mi sie w bikini nie podoba- taka sucha i malo kobieca a te cycki strasznie wygladaja.
Ale jezeli to jest Twoje marzenie to cisnij😉

Ciekawostka - wczoraj ogladalam moje plecy w lustrze i widac mięsnie 0.o nie cwicze plecow ale sie odtluscily i to co tam siedzi wylazlo na wierzch. Szkoda ze nogi i brzuch nie ida w ich slady
Dzisiaj 61.8. W sumie gdybym sie uparla to bym dobila do tych 60kg bo mam jes,cze 10 dni ale po co.... Nie chce tak przeciazac organizmu bo i tak jest mu ciezko- dzisiaj w nocy po wstaniu do toalety tak mi sie krecilo w glowie ze nie wiedzialam gdzie jestem i walczylam zeby sie nie przewrocic :/
ramires Do kulturystki to jej baaardzo daleko. Zwykła laska fitness.  😀 Mi tam się nawet podoba, choć za chuda jak na mój gust!!  ( a cycki to czasami nie sztuczne?)

Pokemon- ja bym puściła. Tylko bym wytłumaczyła dziecku,w miarę możliwości, że mama z "ciocią" się nie lubią i dlatego ciocia mówi głupoty. A że jesteś jako matka dla dziecka większym autorytetem niż obca ciocia, to masz większą szansę, że posłucha ciebie a ciocię oleje. A skoro zazdrosna jest o czas dla młodej, to możliwe, że mąż rzadziej będzie młodą zabierał w jej towarzystwie.
JARA, hahaha to miało być takie crossfitowe ćwiczenie , Ty mi na plecach a ja galopem po łakach  😁

Mam dzisiaj obniżoną energię a właściwie nie tyle, energię co nastrój. Chyba przez pogodę. Rano sie ucieszyłam bo na wadze, na siłce ,na której najmniej ważyłam 66 dzisiaj pokazało 65. A dopiero trzeci dzień okresu i czuje,że mam dużo wody w sobie , bo pierścionki ciasne. No i środa i czwartek to jakaś porażka była za to weekend na 5-.

Nie chce mi się dzisiaj nic. Idę zaraz do pracy , może coś się będzie działo to się rozruszam, obudzę , cokolwiek.
Dzisiaj na siłowni oszczędnie, kostka już ok ale nie chce przegiąć pałki, 40min bieżnia, 15min orbitrek i ramiona i triceps. Na więcej nie starczyło czasu.

Miłego dnia  💃
Rano kawa wypita, teraz śniadanko- wieloziarnista bułka z powidłami i zielona herbata.
Aż się chce dalej walczyć jak się widzi chociaż minimalne efekty  🏇
Może dzisiaj już plecy nie będę mnie boleć to pójde zrobić swoje 4 kilometry truchcikiem  😀
yga ale sie ta twoja trenerka wysmarowala bronzerem 😲 Wiem, wiem, wszyscy tak robia i to jest trynd. Tylko taki ciut nieapetyczny mysle. I podoba mi sie budowa jej ciala.

Wpadlam ostatnio na jakas amerykanska stronke ciuchow do stricte fitnessu reklamowane przez umiesnione panie i hmm.. chyba tez wole taka opcje, niz ogladanie tych samych ciuchow na modelkach typo victoria's secret. Paczajcie:

http://www.rogiani.com/
świetny sklep, świetne ciuchy, świetne laski ( takie ciacha jakie lubię i jakim chciałabym zostać)

edit- zaliczyłam wpadkę.  😡 Organizmu nie oszukasz. 2 dni ostrej diety, energetycznie w sumie nisko, bo po odliczeniu wysiłku wychodziło mi ok 1400/dobę i dziś zjazd energetyczny i mimo pożywnego śniadania - JEŚĆ !! I to tak, że gdyby trzymali, to bym gryzła. Ponieważ wiem, że zaraz idę na trening pozwoliłam sobie dojeść. No i wyszło mi, że dziś już spożyłam 1000 kcal.  😲 Nie pozostaje mi nic innego jak iść i spalić z 700.  😀iabeł:
Nie chce mi się ( chce mi się spać po nocce w pracy!) ale idę. Najpierw moje aeroby a potem trener.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 marca 2014 10:09
Panduruska- na zawodach każdy sie smaruje bronzerem.

ramires Do kulturystki to jej baaardzo daleko. Zwykła laska fitness.  😀 Mi tam się nawet podoba, choć za chuda jak na mój gust!!  ( a cycki to czasami nie sztuczne?)


Cycki nie sztuczne, a podniesione przez ćwiczenia (dzisiaj je cisnę  💃 ) Tak, tak, narazie ciągle brnie w kulturystykę, z jej motywacją to jestem pewna że odniesie sukces. Co do chudości- właśnie ja tak chcę!! Nie tyle nogi, ręce, co ten brzuch  😜 no i cycki  😎
Jesteś taka pewna?  😀iabeł: Ja bym nie była taka pewna, że "tylko podniesione". ( może trenerka nie widzi potrzeby chwalenia się tym) Przy takim stopniu odtłuszczenia....  widać po innych kobietach z zawodów która ma moim zdaniem sztuczne a która jest bez zabiegów.
Wlasnie ciekawi mnie ten cyckowy aspekt bo jedni mowia ze faktycznie sie podnosza i ksztaltuja a z drugiej strony juz wielokrotnie czytalam, ze to sciema, bo przeciez miesien jest jedynie pod cyckiem i w sumie niewiele moze zdzialac...


Pomocy laski - co zrobic jak mi sie kreci w glowie przy kazdym gwaltownym ruchu? To oznacza jakies niedobory? Czego?
Przeciez te panie  maja tyle wypelniaczy zelowych w stanikach, ze to widac golym okiem. Nawet sztuczny cycek sie inaczej ksztaltuje w biustonoszu..
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 marca 2014 10:16
Właśnie :P Push up robi swoje. I tak jestem pewna  😉 Poza tym to jeszcze młode dziewcze, młodsze ode mnie, nie w głowie jej takie poprawki (tak mi sie przynajmniej wydaje 😉 )
Ramires- mięsień jest też nad cyckiem, który pompowany podnosi biust

A ja musiałam wrócić z ciucha do domu mimo tylu planów na mieście.. byłam taka głodna, jeszcze zapaliłam to aż mnie pot zalał.. leciałam w koturnach do domu  😤 Już po sytym posiłku więc zaraz znowu wyruszam  😂
No to ja ci mówię Ramires- sama mam mięśnie klaty mocne jak na kobietę nie zawodowca. I jest to mięsień POD cyckiem, który składa się z tłuszczu i skóry. Jest ten cycek w jakiś sposób zczepiony ze spodem i górą, więc nieco się unosi owszem, ale pakowanie na mięśnie klaty powoduje, że
- klatę z mięśniem masz jak facet !
- a na wierzchu wisi sobie i tak damski cycek! I jak ma wisieć to BĘDZIE WISIAŁ póki chirurg ci z nim czegoś nie zrobi)

yga-  nie podnosi! Wypełniasz mięśniem wnętrze skory cycka!
Może faktycznie u osób młodych, kiedy skóra jest jędrna inaczej to działa i inaczej wygląda. Ale w moim wieku moge se robić klatę....  do użygu... i gówno mi to da

Ale co ja tam wam będę mówiła...  przecież na pewno się nie znam nic a nic i głupoty gadam..  pakujcie , pakujcie... i na cycki i na unoszenia tyłka...  i liczcie na cuda.  😉
( tak, to było nieco złośliwe, ale chwilami nie mam już nerwów i tyle...idę stąd zanim zaczniecie mnie opierdzielać )
Jakby dało się cycki ćwiczeniami "zrobić" to by Chodakowska sztucznych nie miała  😉 Biust to głównie tłuszcz, więc nie ma mowy, żeby przy dużym odtłuszczeniu mieć co wpakować w stanik.
Się tulipan nie znasz...    😀iabeł:
🙁

Tunrida niszczyciel kobiecych fantazji. Ale co do posladkow to sie nie zgodze! Wystarczy popatrzec na Cierp1enie 😀
A ja chyba poszalałam wczoraj z ćwiczeniami i dziś zdycham...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się