Cavaliada Lublin- wszystko o

smarcik, widzexxcie też z niecierpliwością czekam na wyniki wolontariatu. Ja zaznaczyłam biuro zawodów, sekretarz lub centrum prasowe. Chociaż mam wątpliwości czy mnie przyjmą, bo to by była moja 1 cavaliada na wolontariacie, a poza tym byłam tylko na Baltica Tour jako wolontariusz. No nic, jeszcze 8 dni  🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 stycznia 2015 18:14
To chyba nie takie "tylko"  😉 Tak sobie teraz myślę, że też wolałabym biuro zawodów niż typowo "końskie" funkcje, ale zobaczymy - co ma być to będzie  😉
jak ktoś będzie na wolontariacie na rozpr to się spotkamy🙂
Jak dla mnie biuro jest najnudniejsza funkcja. Nie widzisz żadnych koni, zawodnicy pojawiają się raz na ruski rok. A tak to tylko kserujesz, taka papierologia. Żadnych okien na świat
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 stycznia 2015 19:31
Ja tam się już koni w życiu naoglądałam, dla odmiany chętnie pogadałabym z zawodnikami  😉 Choć chciałabym mieć możliwość obejrzenia kilku konkursów.

Karla będziesz jako weterynarz?
Ja wyszłam z założenia, że będąc na rozprężalni czy na parkurze w spokoju i tak nie pooglądam ( przerabiałam na Baltice), więc wole sobie posiedzieć w ciepełku a potem na wolnych godzinach pójść pooglądać. Ale z drugiej strony jestem ciut leniwcem, więc wole kserować niż biegać z drągiem czy łapać kupy w locie 😀 Ale kto wie jak to będzie :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 stycznia 2015 20:30
Karino mam nadzieję, że się spotkamy!  🙂
Smarcik- jako komisarz🙂 zawody to jedyna szansa na odpoczynek od weterynarii🙂
Ja się jeszcze cały czas waham. Może w niedzielę wpadnę?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 stycznia 2015 18:26
widzexxcie i jak tam?  👀 Ja mam stajnię, codziennie w godzinach porannych. Co się robi w stajni?
Ja lider rozprezalnia, popołudnie niestety.

W stajni z tego co slyszałam to się zamiata 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 stycznia 2015 19:46
Oh, cudowne zajęcie..  🙄
smarcik moja znajoma mówiła, że stajnie to głownie kontrola co godzinkę. No i zamiatanie 🤣
widzexxcie lider, gratki  😅
Ja mam centrum prasowe raz popołudniu a tak to rano  😍  Mam program, który mi ściąga maile na komputer i siedzimy z mamą, przeglądamy fn i tu nagle komunikat. Taaka radość  😁
Smarcik jak coś to będziesz z nami łazić na kontrolę, plus wszystkie "emergency" ( w Wawie nagle dach chciał odlecieć, po deszczu mieliśmy powódź,  a na finał było.. wyłączenie prądu😀 )
Karino1998 a dziękuję dziękuję 🙂
Będę musiała z Panem Kapelutkiem współpracować 🤣

Ja zapomnialam o tym, że dziś wyniki XD
Dopiero niechcacy sprawdzając poczte zobaczyłam wiadomość.
Dwie moja przyjaciolki się nie dostały  🤔
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 stycznia 2015 20:10
Karla🙂 w takim razie do zobaczenia  :kwiatek: Mam nadzieję, że będzie wcześniej jakieś szkolenie gdzie co jest itp, bo wstyd się przyznać, ale nigdy nie byłam w budynkach Targów Lublin chociaż mieszkam tu już chyba ze 20 lat..
smarcik jest spotkanie w środę o 20😲0 i będą wszystko tłumaczyć, oprowadzać 😀
widzexxcie a na co się zgłaszały?

Karino1998 na wszystko. Tyle że pierwszy raz próbowały sie dostać.
smarcik spokojnie, wszystko powiedzą. A hale są łatwe do ogarnięcia :-) nawet pomimo wyglądu, kilka godzin i nawet po ciemku będziesz w stanie się po nich poruszać
widzexxcie i ogólnie pierwszy wolontariat? Bo ja też pierwszy raz na Cavaliade. Może dostaną się w II turze, jak będą ludzi dobierać. No i ciągle szukają ludzi na pon-śr.
Ja się tak podekscytowałam, a to jeszcze miesiąc  🙁
Miesiąc szybko zleci 🙂
Tak pierwszy raz próbowała jedna. Druga była w tamtym roku.
Ja się w tamtym roku nie dostałam, czego totalnie nie rozumiem.. Zgłosiłam maksymalną dyspozycyjność, mam doświadczenie z końmi, jestem zawodniczką, więc wiem jak to wygląda itd tylko nigdy nie byłam wolontariuszem.. Na prawdę chciałam się dostać.🙄 W tym nawet nie próbowałam..
Czy tylko ja nie widzę na stronie Cavaliady Lublin informacji o Akademii Jeździeckiej i planowanych wykładach? 🙁
Czy na tego typu imprezach zdarzają się może wykłady licencyjne?
Właśnie. Nigdy nie byłam na Akademii jezdzieckiej. Na czym to polega? Trzeba się zapisywać?
Mam takie pytanie organizacyjne 🙂 Jak mam wykupiony bilet na całą sobotę, to jest to obojętne, kiedy go odbiorę tj. czy 9 czy 11 - ich to nie obchodzi, no nie ?
I jest szansa, żeby znaleźć gdzieś tam kącik wifi na chwilę?
Interbeta, wifi jest na terenie całych targów. 
Interbeta poszło pw
:kwiatek: dzięki . A z biletem ? Mogę odebrać o której mi pasuje ?:-)
Jak jest z wnoszeniem aparatów i robieniem zdjęć?
Orientuje się ktoś może jak z dostępnością biletów w kasach? Chciałabym się wybrać w czwartek wieczorem i nie wiem czy nie przejadę się na marne 😉.
Na sobotę powoli bilety się kończą.
Na resztę dni chyba są. Zawsze można podejść do np Empiku 🙂
Co do aparatów oficjalnego komunikatu nie ma. Myślę jednak ze nie będzie wielkiego problemu. W tamtym roku normalnie widownia miała aparaty, nie musieli płacić dodatkowo. Jedynie prosilismy żeby wyłączać flesze tych co siedzieli przy bandach.
Ogólnie zauważylam, że w tym roku są inne trybuny, większe i mam nadzieje cichsze.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się