Facebook -czy ktoś korzysta?

u mnie często się nie wyświetla cała strona, czasami muszę po kilka razy odświeżać.
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 lutego 2015 07:40
U mnie działa bez problemu. Przeskanujcie sobie komputery antywirusem (może przyczepił się facebookowy spambot, stąd zakłócenia?) i w dziale "aplikacje" pousuwajcie te nieużywane, bo też mogą zamulać.
Jak usuwam znacznik z czyjegoś zdjęcia, to ta osoba to widzi?
Facella, dzięki za radę, pousuwam co trzeba, chociaż zaczął znowu działać bez zarzutu 🙂
PS. Twój awatar mnie rozwalił 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 lutego 2015 16:22
harja, nie Ciebie jedyną, już kilka osób pisało do mnie pw  😁 szkoda, że nie widać, co on ma w dymku 🙁
Kastorkowa   Szałas na hałas
21 lutego 2015 16:48
Jak człowiek się skupi to widać Haters gonna hate 😀
Jak usunąć profil na instagramie?
Wejdź na profil z komputera ----> edytuj profil ---> na dole będzie "chcę usunąć swoje konto"
Dzięki. :kwiatek:
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
21 lutego 2015 18:15
Justyna Wacławek 😎
desire   Druhu nieoceniony...
23 lutego 2015 09:39
dzisiaj to tylko mi czy komuś jeszcze w ogóle nie działa??  👀 
wszystko śmiga tylko ten facebook nie jest się w stanie załadować, akurat jak jest mi potrzebny..  👿
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 lutego 2015 10:16
U mnie na telefonie, gdzie mam słabego neta, działa bez problemu. Nie wiem, czy na kompie by działał...
Bez problemów mi działa.
Czy ktoś ma problem z dodawaniem zdjęć do albumów? 🙁 Flash aktualny, sprawdzałam już w dwóch przeglądarkach i dalej nic  😵
desire   Druhu nieoceniony...
26 lutego 2015 18:40
armara, u mnie od tego się zaczęło, myślałam, że to jakiś błąd z góry, ale potem w ogóle nie działał.. okazało się, że mam wirusa, którego program antywir nie wykrył..  🤔
desire, słyszałam już o tym, jakaś plaga chyba - znajomy informatyk opowiadał mi, że cała firma dostaje maile o wirusach atakujących przeglądarki internetowe, których programy antywirusowe mogą nie wykrywać czy coś w tym stylu (chyba niczego nie pomieszałam).
Ok, co powinnam zrobić w takim razie?
desire   Druhu nieoceniony...
27 lutego 2015 09:15
wymodelowana, bo to do końca nie są jakieś super wirusy itp. tylko robaki, ciężko je wykryć, bo to zwykle ''coś'', co się samo instaluje na dyskach, jako jakiś dodatek czy też gra.. np. toolbar, world of tanks itp.  🤔

armara, poszukaj w googlach do ściągnięcia adwcleaner (najnowsza wersja - 4.111), gdy go zainstalujesz, kliknij na robaczku z napisem 'scan', gdy się wszystko zeskanuje kliknij na robaczku z 'cleaning' - najpierw sprawdź czy coś wykryło. Przed tą czynnością nie rób nic ciekawego i zapisz wszystko, co robiłaś, bo komp automatycznie się restartuje. Jeśli dalej nie działa to ściągnij sobie też OTL (bo adwcleaner nie wykrywa niestety wszystkiego). Wejdź do c:\windows\system32\drivers\etc i [b]usuń plik hists[/b] (jeśli jest, tylko proszę pamiętać -> hists !  Jest jeszcze hosts, ale to trzeba zostawić w spokoju).  Następnie uruchom OTL, opcje własnego skanowania i wklej to:
:OTL
O33 - MountPoints2\{bc336d70-05e6-11e0-aad5-001a4d2102d0}\Shell\AutoRun\command - "" = I:\Launcher.exe
O33 - MountPoints2\{cadad233-f271-11df-aa93-001a4d2102d0}\Shell\AutoRun\command - "" = K:\Launcher.exe

:Files
C:\WINDOWS\update.tray-3-0-lnk
C:\WINDOWS\update.tray-3-0
C:\WINDOWS\tasks\Scheduled Update for Ask Toolbar.job
C:\WINDOWS\geoiplist
C:\WINDOWS\System32\cis-2.4.dll
C:\WINDOWS\System32\issacapi_bs-2.3.dll
C:\WINDOWS\System32\issacapi_pe-2.3.dll
C:\WINDOWS\System32\issacapi_se-2.3.dll
C:\WINDOWS\MusiccityDownload.exe

:Commands
[emptytemp]
[emptyflash]
[resethosts]


i wybierz ''wykonaj skrypt''.  Po restarcie sprawdź czy fb działa, jeśli nie, to odezwij się do mnie na pw, poszukam kodów z innymi robakami do usunięcia i prześle. 😉
Sprawdź też na panelu sterowania, w ''dodaj/usuń programy'' czy masz  ''Ask.com toolbar'' i ''Babylon toolbar'' - jeśli tak to odinstaluj.

edit: troche zabawy z tym jest, ja ślęczyłam nad tym pół dnia  😜 ale ze mnie to totalna de^ jeśli chodzi o takie komputerowe zagadki.  😁
Nie mam tych ask i innych g..., złapałam je dawno temu na stary kompie i już uważam :P
desire   Druhu nieoceniony...
27 lutego 2015 10:41
'toolów' może i nie masz, ale inne świństwa ? 😉  chociaż 'toole' lubią się zagnieździć też pod inną nazwą i np. zamulić komputer poprzez wykorzystanie w 99% pracy procesora..  🤔  trzeba uważać 😉
Wyczyściłam przeglądarki avastem, potem przeleciałam tym ADWCleaner i działa 🙂 <3
Dzięki Desire!

EDIT: Jednak niecałkiem  😵
EDIT2: Działa!
potem przeleciałam tym ADWCleaner i działa 🙂 <3


a co to ten ADWCleaner i jak to to działa  👀
desire   Druhu nieoceniony...
27 lutego 2015 12:05
armara, :kwiatek:  jakby coś nie działało, to dla pewności możesz użyć potem OTL'a, ale skoro działa to się bardzo ciesze i polecam na przyszłość. 😉

E., adwcleaner to program wykrywający różne 'robaki', które ukrywają się w plikach systemowych i 1. albo zamulają kompa; 2. sieją spustoszenie w internetach (typu właśnie, nie działa fb itp.); 3. zalewają reklamami przy każdej okazji kliknięcia w internetach. Te 'robaki' nie są zwykle wykrywane przez antywira, bo się skutecznie maskują (wspominałam o tym wyżej), od tego aby je unicestwić właśnie jest adwcleaner i OTL.   😉
a to się skądś ściaga tego cleanera, czy można go uruchomić np. przez fire-fox'a?
desire   Druhu nieoceniony...
27 lutego 2015 12:12
E., gdybyś przeczytała mojego długiego posta, tam troche wyżej, to wiedziałabyś i nie zadawałabyś zbędnych pytań, bo wszystko opisałam. 🙄  🤣
Fakt, moje gapiostwo
wieczorem biore się za domowego komputerka
Dzięki  :kwiatek:
Desire
Powiem Ci, że nie wiem co podziałało, ale grunt, że działa. Staram się pilnować - nie klikać reklam, ściągać programy tylko ze stron producentów, ale zawsze się może coś przyczepić 🙁
desire   Druhu nieoceniony...
27 lutego 2015 12:28
armara, na demotywatory/kwejki/mistrzowie.org/jebzdzidy wchodzisz?  Mi się strasznie dużo syfu właśnie z tych stron wzięło.. także no.. pozornie bezpieczne strony są nośnikami różnych dziwnych rzeczy 🤣 jeszcze a'propo ściągania programów - są też przemycane g^*^a, nawet na stronach producentów.  😵  Nie przeczytasz dokładnie regulaminu/czy tam jakiś zasad i masz prócz programu 'sympatyczny dodatek'.  🤔
Nie unikam 😉 Ale nie zagwarantuję, że kiedyś takiego g... nie kliknęłam 😉
Proszę o re-voltową moc!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
... i zasypanie JNBT pytaniami "DLACZEGO tylko piszą o tym, że ich guru w ciągu godzinnego "treningu" ZEBRAŁ dwa konie, a nigdzie tego nie ma na zdjęciu, czy filmie!"
(Tylko grzecznie, bo inaczej pewnie wykasują 😁 )

Rekreacyjny kary koń kupiony przed kilkoma dniami wjeżdżając na pojedynczo łamanej oliwce okazywał duży niepokój i był na pograniczu kontroli, miał w pysku ślady niewłaściwie używanego kiełzna. Zaczął powoli ufać wędzidłu i przestał widzieć w nim narzędzie zadające tylko ból. Andrzej wsiadając po godzinnym treningu zaprezentował na nim pięknie zebranego, na luźnej wodzy, z kontrolą tempa od dosiadu, zebranego konia.
Casablanca nosiła wysoko szyję i głowę mocno wyciągniętą do przodu, opartą o kontakt z wędzidłem, zbyt przepadając przodem i w konsekwencji spiesząc. Po treningu mieliśmy w ładnej ramie zebraną klacz niosącą pięknie od zadu.


O tu: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.945926678752886.1073741954.172996769379218&type=3

Dyskusja na ten temat w wątku " dlaczego naturalsi...".
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się