Facebook -czy ktoś korzysta?

zembria, nie no strony fb w przeglądarce
domek.PNG domek.PNG
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 grudnia 2022 13:00
Nie mam czegos takiego.
Czekaj, bo chyba nie o tym myślisz, co mi się zrobiło 😉 Bo takie "domek" to mam jak otworze sam messenger w nowej karcie, a mi się zwiększyło to małe okienko samego czatu, kiedy mam je otwarte "nad" stroną fb, w prawym dolnym roku, takie jak sklepowe wyskakują.
zembria, zrób screena i pokaż, bo chyba nie kumam.
Massenger zawsze jest w dolnym prawym i możesz zmniejszyć na całość lub mieć wyskakujące.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 grudnia 2022 13:49
Mam nadzieje, że się dołączy. To wyskakujące okienko mi się powiększyło, tak jakbym niechcący czcionkę zwiększyła i samo okienko się przez to dostosowało i zwiększyło.
screen.png screen.png
yyy.... masz stronę na powiększeniu (+) jak dobrze widzę? CTRL+pokrętło myszki w dół i Ci się zmniejszy, albo kliknij tę lupę u góry w pasku adresu i zrób resetuj
o to mi chodzi (czerwona strzałka)
screen.jpg screen.jpg
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 grudnia 2022 14:42
martrix, strona jest ok, taka jak była, powiekszyło mi się samo okienko czatu.
zembria, ale masz powiększenie strony - lupa jest widoczna na pasku. To różnie działa na różne elementy na stronie. Sprawdź co się zadzieje, kiedy klikniesz resetuj, albo wyrównasz do 100%.
7155.jpg 7155.jpg
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 grudnia 2022 15:18
martrix, oki, zaraz wrócę do domu to sprawdzę. Dzięki!
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 grudnia 2022 15:46
martrix, Pomogło! Dziękuję 😀🌻
zembria, co wygrałam? 😅
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 grudnia 2022 16:10
martrix, Wirtualny uścisk dłoni i dozgonną wdzięczność 😜
martrix, kurcze bym nie wpadła na to wogóle😎
zembria, poradziłaś sobie?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 grudnia 2022 17:00
Iskra de Baleron, Patrz 4 posty w górę 😉
Perlica, No i pewnie jeszcze ze mnie łacha darłaś co za pierdolety wypisuje 🤣🤣🤣🤣
martrix, nie, nie, absolutnie nie. Szanuje wielce za spostrzegawczość !
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 lutego 2023 11:01
Słuchajcie pomocy. Ktoś/coś zhakowało mi konto na fb, nie mogę się zalogować, zmieniło mi adres email, usunęło nr telefonu. Raz udało mi się odblokować to, nawet zmienić spowrotem imię i nazwisko na moje (bo zmieniono je na inne), a po paru minutach znów się wszystko wykrzaczyło. Wysyłałam już kilka razy zdjęcie dowodu itp. Teraz nie wysyła mi kody potwierdzającego na meila, mimo że ten meil się pokazuje w okienku do odzyskiwania dostępu. Nie wiem co mam z tym zrobić? Jak odzyskać dostęp?
Mój chłop miał to samo - tzn. gorzej, bo nawet nie udało mu się dojść do etapu wysyłania dokumentu do weryfikacji. Konto zbanowane permanentnie, w żaden sposób nie udało mu się konta odzyskać.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 lutego 2023 07:35
infantil, Nie strasz... liczę na to że jeszcze się uda. Kazali mi poczekać 24h bo za dużo prób było już. Będę dziś znów próbowała, a jak się nie uda, to jeszcze jest opcja próby odzyskania dostępu z poziomu konta znajomego, to też spróbuje pewnie.
Ja mam tak z IG, miałam sprzężone z FB i za chusteczkę nie mogę się do niego zalogować.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 lutego 2023 10:55
Iskra de Baleron, Też mam sprzężone i Instagram mi działa normalnie. Od razu zwiększyłam zabezpieczenia konta.
Powodzenia i oby Tobie się udało, ale mój chłop nie jest pierwszą osobą, którą znam i która straciła tak dostęp do swojego konta na stałe… Daj znać, jak się sytuacja potoczyła. Teraz jest jakaś fala tych włamań na konta „zwykłych” ludzi.
Co ciekawe, mimo, że mój chłop miał instagrama połączonego z facebookiem - facebooka stracił permanentnie, a na instagrama loguje się bez problemu i wszystko mu śmiga.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
25 lutego 2023 09:06
infantil, Mi się udało zalogować. Mam na kompie i telefonie otwartą strone. Mam teraz problem, bo chcialabym haslo zmienic, a nie przychodzą mi kody, ani na telefon sms, ani watsappem, ani na podanego meila. Może za jakiś czas się uda, bo sporo prób było i krzyczy mi tu, że za dużo. Udało mi się zalogować przez drugiego meila, przyszedł mi link do awaryjnego logowania. Moje hasło zostało zmienione przez tego bota i nic nie jestem w stanie tam zrobić obecnie, ale skoro jestem zalogowana, to nadzieję mam na odzyskanie wszystkiego.
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 lutego 2023 13:44
zembria, zacznij od zmiany maila i telefonu. Dopiero potem hasło, jeśli miałaś włam na pocztę, to zmiana hasła nic kompletnie nie da.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 lutego 2023 15:39
Facella, Zmieniłam hasło do meila też, dodałam drugi meil, dodałam nr telefonu, to mi się udało. Nie umiem odzyskać hasła. Nie mam pojęcia jak to zrobić, bo jak chce zmienić hasło na nowe, to muszę wpisać stare, a go nie znam, bo bot je zmienił. Masz może jakiś pomysł? Odczekałam nieco ponad dobę i chciałam spróbować jeszcze raz, kod przyszedł sms, ale po wpisaniu mi krzyczy że ograniczają nadmierną aktywność 😝
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 lutego 2023 22:22
zembria, tak z głowy to nie pomogę, musiałabym usiąść i pogrzebać, zwyczajnie tego nie pamiętam 😉 gdzieś na pewno jest opcja resetu hasła bez wpisywania starego. Jeśli nie chcesz się wylogować, to spróbuj w oknie incognito albo innej przeglądarce przez opcję "zapomniałeś hasła".
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 lutego 2023 07:13
Facella, To tak robiłam, przychodzi wtedy kod, ale mi krzyczy ze za dużo już wpisywałam tych kodów i nie przyjmuje 🤷
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 lutego 2023 19:45
Udało mi się 😁😎
Konta są kradzione.
Kumpeli tak skradziono> kradnie się je żeby wyłudzać dane od innych osób.
po pierwsze bardzo łatwo wielu znajomych namówić na "zrób mi przelew bo potrzebuje kasy do jutra".
Po drugie jak ktoś "ładny" to z takich kont potem się naciąga "niedobzykane" panienki i panów na to, że miłość życia do nich przyjedzie jak jej zapłacą za bilet....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się