BEZCZELNI REVOLTOWICZE

A co z waleniami?!


prosze bardzo

Ciężko mi wierzyć, ale mam chociaż nadzieję, że twój poziom jest choć nieco wyższy niż tych, których tak zjeżdżasz dla zabawy.  🙄

a ja chwilowo malo smiesznie:
zanim, dziecko, zaczniesz obrazac osobe, ktorej butow bys czyscic nie mogla, zastanow sie co sama, soba reprezentujesz. bardzo mi przykro, ze z domu nie wynioslas elementarnego wychowania i podstaw kultury, oraz zachowan spolecznych (czego juz dalas wyraz w watku pozarowym). poziom osoby, do ktorej sie zwracasz, jest dla ciebie, delikatnie mowiac, nieosiagalny. ani w doswiadczeniu jezdzieckim, ani w statusie spolecznym, ani w intelekcie. dokuczyc mozesz tyle co komar. zanim sie go pacnie.
Lov   all my life is changin' every day.
19 marca 2013 21:44
ikarina, padłam 😂

ElaPe, biczem, biczem, nie batem!
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
19 marca 2013 21:44
Lov wtedy niestety straciło by to sens bo jednakoż Biczowa było przeze mnie dość przemyślanym i celowym wyborem, który pozwala mnie wyłowić z tłumu anonimowych re- bezczelnych- voltowiczów osobom, które znają mnie osobiście 😉 Zresztą Biczowa jest mniej dosłowna ale dość sugestywna 😁
ja w sumie znałam inne połączenie czasownika "trzepać" tyle że z rzeczownikiem "koń"


Tak, tak, bo dzieciom to się już tylko z jednym kojarzy. Mówicie, że mogłybyście być moimi matkami, a zachowujecie się jak właśnie te dzieci z gimbazy, o których ciągle wspominacie. 😉 Snucie dziwacznych teorii na mój temat, bo przecież jestem trollem i  mój koń to koń na biegunach. ;________;
Lov   all my life is changin' every day.
19 marca 2013 21:46
Biczowa, dobra dobra, winny się tłumaczy. 😁 Ukrywasz się pod tym nickiem, więc na pewno z Ciebie jakiś agent Tomek!

(Gripex mi uderza w mozg 😁 )
Dworcika   Fantasmagoria
19 marca 2013 21:46
ElaPe, a może to osoba trzepiąca stoi za jakąś inną osobą, i że trzepie "na dupie"?

Wyobraźnia mnie ponosi 😁 jestem bezszczebelna.


No i masz. Przypomniałam sobie dowcip, ale nie wiem czy wolno, bo o gejach...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 marca 2013 21:46
Gdzie w ogóle się podziała Liga Ochrony Waleni? I
No rzeczywiście na poziomie to forum. ;o ;____;
Lov   all my life is changin' every day.
19 marca 2013 21:47
Dworcika, dawaj, już po 22.
eros, jakbys nie zauwazyla, to nikogo juz nie interesujesz. bawimy sie we wlasnym gronie.
BASZNIA   mleczna i deserowa
19 marca 2013 21:48
Dworcika, dawaj!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
19 marca 2013 21:50
eros: ale ty kwękasz, stękasz i jęczysz.  A odpowiedzieć na normalne pytanie już nie umiesz (Co to wg. ciebie znaczy nawiązać więź z koniem)
O Matko! Katija! Dziękuję za wsparcie. Z katiuszy plus napalm. Dzięki.
:kwiatek:
Jesteś Kochana. Poczułam się jak mix Einsteina z Kulczykiem.
Teraz będę musiała się mocno wspinać na palcach, żeby sprostać.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 marca 2013 21:52
eros: ale ty kwękasz, stękasz i jęczysz. 


Za mało trzepania dupy na koniu. Jest taki znany syndrom...
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
19 marca 2013 21:55
Lov nie bądź bezczelna 😎, jak możesz mi coś tak niegodziwego zarzucać  🤬
Strzyga ale ja słyszałam że od tego się ślepnie czy włosy rosną na dłoniach a nie że się cytuję ElaPe kwękasz, stękasz i jęczysz. 
asds   Life goes on...
19 marca 2013 21:55
To co laski?

Grzańca podgrzewać już.

Mam świeżą szarlotkę z własnych jabłek dotego. Sądze że i lody waniliowe wygrzebię.

Ktoś chętny?
BASZNIA   mleczna i deserowa
19 marca 2013 21:56
Dawaj z ciachem do kacika imprezowego!
Lov   all my life is changin' every day.
19 marca 2013 21:57
asds, ohoho 😍 taki zestaw to już lux 😀

Biczowa, ha! Zdemaskowałam Cię! 😎
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
19 marca 2013 21:58
Grzaniec jak na tą pogodę będzie w sam raz.
asds   Life goes on...
19 marca 2013 21:59
Już lecę do imprezowego. Tylko pomarańcze i goździki wrzucę do gara.
asds, załapię się też na szarlotkę i lody? Bo zamiast grzańca, to wolę sok moni 😉
Ja tam czekam na kumysowy bimber jkobusa
eros: ale ty kwękasz, stękasz i jęczysz.  A odpowiedzieć na normalne pytanie już nie umiesz (Co to wg. ciebie znaczy nawiązać więź z koniem)


Po prostu bardzo mnie dziwi wasze zachowanie. ;o A na pytanie sama sobie odpowiedz, przecież tak doskonale się znasz.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
19 marca 2013 22:17
a jkobus mleko od klaczy zdaja? bo szukam wlasnie 🙂 krowie nie, kozie nie to moze kobyle mojemu mlodemu podpasuje? podobno jeszcze wielbladzie jest dobre :]
eros, a twoj arab nie ma moze wielblada?
No i masz. Przypomniałam sobie dowcip, ale nie wiem czy wolno, bo o gejach...

mozna 😎
O Matko! Katija! Dziękuję za wsparcie. Z katiuszy plus napalm. Dzięki.

co w sercu to na jezyku, nie ma za co dziekowac.
Biczowa, dobra dobra, winny się tłumaczy. 😁 Ukrywasz się pod tym nickiem, więc na pewno z Ciebie jakiś agent Tomek!

(Gripex mi uderza w mozg 😁 )


Biczowa bo to podła menda jest 😁 I nick jak najbardziej pasuje z racji podłego charakteru  :nunchaku: i dowodu osobistego.

A eros to nie wiem z czym się nick skojarzył  👀

eros, do rozumienia niektórych żartów trzeba dojrzeć  😉 (i siedzieć kilka lat na volcie, a potem re-volcie)

btw. Biczowa jak zima pójdzie w piz... daleko sobie, to mogę Ci pomóc konia biczować żeby równo puchł i siodło nie było za duże  😁
Dworcika   Fantasmagoria
19 marca 2013 22:21
Lov, BASZNIA, w linku, bo to tak niskich lotów, że aż strach. No ale po tym tekście, który zacytowałam... no rzucił mi się na mózg.

Sadistic
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 marca 2013 22:23
Ej, dobry jest 😀
asds, załapię się też na szarlotkę i lody? Bo zamiast grzańca, to wolę sok moni 😉


Z szarlotką to zaszalała , smaku narobiła  😜  ja już 4 szklankę soku kończę , najgorsze że u nas już nie ma w sklepie  😤 

tet na płyn do spryskiwaczy przeżuć , zawsze taniej i ma duże plusy .  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się