BEZCZELNI REVOLTOWICZE

BASZNIA   mleczna i deserowa
23 marca 2013 22:05
Biczowa, lizak powala 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 marca 2013 22:06
BASZNIA- Czy wszystko musi być z podtekstem  😂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
23 marca 2013 22:09
Powalać to powalała reakcja jego rodziców, którzy zamiast go ratować pospadali z krzeseł ze śmiechu 😎
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 marca 2013 22:11
Musiało to śmiesznie wyglądać  😁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
23 marca 2013 22:22
Do tej pory rodzice to jako jedną ze śmieszniejszych anegdot ze mną w roli głównej opowiadają 😁 choć wtedy ja byłam jak najbardziej poważna.
Zresztą sporo kłopotów sprawiałam, raz uciekłam babci z kaloszy i razem z sąsiadem ganiali mnie po drodze bo się złapać nie dałam, raz zabrano mnie na zbieranie truskawek i byłam zadziwiająco grzeczna aż zaryczała krowa wtedy się wystraszyłam i okazało się że grzecznie wygniotłam wszystkie zebrane truskawki, raz mnie brat zdenerwował i wywaliłam z nerwów taboret przez okno prawie na głowę sąsiada, raz bratu w ramach zemsty bo nie chciał się ze mną bawić nasikałam na resorki. Szczytem było jak babcia zabrała mnie na wiejskie wesele i wszyscy mi podtykali jedzenie a ja nie chciałam i w końcu powiedziałam że ja poproszę kawałek chlebka bo mama mówiła że jedzenie to może być nieświeże 😁 wstydu babci narobiłam a mama nigdy czegoś takiego nie powiedziała 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
23 marca 2013 22:38
Dementek, musi  🤣!!
Pursat   Абсолют чистой крови
23 marca 2013 22:54
Pursat, wow! za co? 😉

Koleżanka niby w żartach nazwała mnie idiotką zupełnie bez powodu (coś tam opowiadałam kolegom, którzy z nami stali) i złapała mnie delikatnie za policzek, więc się wkurzyłam i jej odwinęłam. Poleciała z płaczem do domku, bo byłyśmy akurat na obozie żeglarskim, a mieszkałyśmy razem. 😉 Na drugi dzień sprawa została wyjaśniona. 😉

Natomiast jeśli chodzi o drugą sytuację, to chłopak który jeszcze wtedy nie był nawet moim znajomym (byliśmy zaproszeni na tę samą imprezę), dość wstawiony, zupełnie niespodziewanie wziął mnie na ręce pod akademikiem (wszyscy wychodzili do klubu z aka) i chciał mnie wrzucić na żywopłot, co prawie mu się udało. 🤣 Ale zanim to zrobił, dostał siarczystego liścia i wiązankę epitetów. Nie myślałam wtedy o tym, ale skoro był pod wpływem, równie dobrze mógł mi oddać, ale na szczęście nic się nie stało. Po jakimś czasie spotkaliśmy się znowu, przeprosił i dzisiaj panują między nami normalne relacje. 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 marca 2013 07:24
Zlapalas go za wacka? Kurde nie szanujesz porzadnego osprzetu.
o! o! To jesli chodzi o pobicia to ja tez pobilam lokalnego wyscigowego celebryte 😀
I kuzyna wrzucilam w krzaki, gdzie pelno bylo pokrzyw

Ale zeby kogos zlapac za wacka - to o tym bym nie pomyslala 😁
No bardzo dobrze. Tworzy się lista rzeczy, które grożą takim co nam podpadną na naszym forum. 😀
O! to jakby co to moge jeszcze poszczuc moim mezem - wyrzucili go ze szkoly, bo przywiazal takiego kolesia do drzewa i zostawil na noc 😂
A jak kiedys ktos wyskoczyl i zaczal mnie nazywac "dirty Polish" to zlapal za spodnie i przerzucil przez plot (duzo wyzszy niz ja, a mam 168 cm). Facio wygladal, jak marionetka, doslownie 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 marca 2013 09:45
Ja kiedyś rozwaliłam krzesło i skopałam 3 pielęgniarki bo chciały mi krew pobrać do badania a ja się boję igieł 😁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
24 marca 2013 12:22
Zlapalas go za wacka? Kurde nie szanujesz porzadnego osprzetu.
Za to on po tym bardziej szanuje kobiety a przynajmniej mnie. Jeśli nie szanuje to przynajmniej się boi, mnie to wystarczy. 😀iabeł:
Osz wy Bezczelne baby.
Biczowa - teraz chłopak będzie miał uraz do końca swego życia  😀iabeł:
no, chyba, ze mozna to uznac za kuracje "przedluzajaca 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
24 marca 2013 14:26
Raczej nie, bo się nie wyrywał 😉 głupi nie był 😁
Chciałabym widzieć minę jego rodziców.  🤣
Tak czytam i czytam...i przy okazji wyobrażam sobie miny ludzi którzy surfując po Internecie przypadkiem trafili na re voltę i ten temat  👍
iskierkowa, czym ty sie przejmujesz - przeciez juz od dawna wszyscy wiedza ze jestesmy nienormalni 😉
ikarina-ależ niczym,re-voltowe ludki zawsze poprawiają mi humor oraz dalej pozytywnie "niszczą" psychikę  🤣 w sumie do tego wątku powinny zaglądać trolle-pewnie szybko by uciekły  😀iabeł:
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 marca 2013 17:42
Ja się zaczynam was bać! Nikomu nie dam sprawdzać mojej szczałki  😲 Mogę was zapewnić, że nie jestem ogierem ani tym bardziej wałachem. Ulgi kobiecym szczałkom nie przynosiłam, męskim w sumie też nie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się