Islamizacja Europy?

Tylko widzisz, wyższe sfery, jeżeli wyprowadzają się za granicę, to po to, aby albo rozkręcić biznes, albo z innych, bardziej błahych powodów, "niż podróż za chlebem". No i nie mają potrzeby "kręcić biznesu" z młodymi Europejkami, niepotrzebne im to 😉

Ja nie mam nic przeciwko ludziom, którzy naprawdę próbują być fair wobec kraju-gospodarza i którzy jednak coś próbują sobą tam wnieść. Mnie tylko wkurza trzoda, która robi rozpierduchę, rozwala system i morduje niewinne dzieciaki :/
Co by nie gadać , emigranci to wielki problem. O ile faktycznie emigranci zarobkowi ze wschodu chyba nikomu nie przeszkadzają i wszyscy sie do nich przyzwyczaili o tyle  muzułmanów wolał bym u nas nie oglądać . Nie mam nic do tych muzułmanów którzy od wieków są w Polsce bo to potomkowie ludzi bardzo zasłużonych , którzy często oddawali krew za naszą ojczyznę , ale oni kochają nasz kraj , jedyne co nas różni to wyznanie . Najgorsze jak pojawiają się ludzie którzychca obcy kraj kolonizować a często jak to fundamentaliści mają w zwyczaju walczyć na terenie wroga korzystająć ze wszelkich dobrodziejstw i ochrony jaki im kraj wroga daje . To absurd.  😤
Niestety patrząc na to, co dzieje się na Zachodzie, można odnieść wrażenie, że 99% tego zalewu muzułmańskich emigrantów to właśnie są fundamentaliści, którzy chcą tylko i wyłącznie rozwalić od wewnątrz cywilizację europejską...  🤔
[quote author=Murat-Gazon link=topic=91143.msg2408949#msg2408949 date=1440094613]
Niestety patrząc na to, co dzieje się na Zachodzie, można odnieść wrażenie, że 99% tego zalewu muzułmańskich emigrantów to właśnie są fundamentaliści, którzy chcą tylko i wyłącznie rozwalić od wewnątrz cywilizację europejską...  🤔
[/quote]

Ale oni się sami o to proszą . 😉 Belgowie już 2 razy chcieli ich spakować i wysłać do siebie i pewno na tym się skończy , bo ich cierpliwość też ma swoje granice. 🤔
Oby faktycznie miała. Póki co można odnieść wrażenie, że w dobie poprawności politycznej i panicznego strachu przed uznaniem za rasistę itp. to właśnie ta cierpliwość jest źle pojmowana i do niczego dobrego nie prowadzi. Niemcy sobie nie radzą, Francja sobie nie radzi, Anglia sobie nie radzi... Dawno już powinni ich spakować i wysłać z powrotem skąd przyjechali. Ale póki co jedyne co się dzieje, to w prasie pełno doniesień o kolejnych niepokojących sytuacjach w obozach dla uchodźców - a to gdzieś kogoś pobiją, a to urzędniczkę zgwałcą, a to chrześcijańska ludność mieszkająca obok obozu ucieka, bo się boi...
Nie jest dobrze, a będzie jeszcze gorzej.

... że się o to, jako Europa, sami prosimy, to jest inna sprawa. I niestety to też prawda.
[quote author=Murat-Gazon link=topic=91143.msg2408949#msg2408949 date=1440094613]
Niestety patrząc na to, co dzieje się na Zachodzie, można odnieść wrażenie, że 99% tego zalewu muzułmańskich emigrantów to właśnie są fundamentaliści, którzy chcą tylko i wyłącznie rozwalić od wewnątrz cywilizację europejską...  🤔
[/quote]
Społeczności nasycone muzułmanami notują gwałtowny wzrost ( w Szwecji ok. 1500%) przemocy domowej. Co ciekawe - Polska jest na ostatnim lub jednym z ostatnich miejsc w Europie pod tym względem - tj. u nas bije się mniej, niż gdzie indziej, a Policja reaguje lepiej.
Raport przygotowany w tej sprawie przez Instytut na rzecz kultury prawnej Ordo Iuris:
http://www.ordoiuris.pl/public/pliki/dokumenty/Raport_przemoc_OI.pdf

W cywilizowanych Niemczech sądy bardzo łagodnie traktuja muzułmańskich zabójców - bo np. mordowanie niewiernych córek to taki obyczaj, uzasadniony "kulturą".

Społeczności nasycone muzułmanami notują gwałtowny wzrost ( w Szwecji ok. 1500%) przemocy domowej.


I gwałtów.

http://www.gatestoneinstitute.org/5195/sweden-rape
Mnie bawi (i przeraża) popularność serialu o Sulejmanie. Wbija się do głów obraz miłego pana z brodą i ładnych pań w sukienkach. I lud prosty podziwia. Słucham zachwytów nad życiem w haremie. Serio.
galopada, przerażający jest ten artykuł. Najgorsza w tym wszystkim jest postawa Policji i dziennikarzy.
jakiś czas temu czytałam o pakistańskich gangach w Wielkiej Brytanii, specjalizujących się w gwałtach na białych dziewczynkach z uboższych rodzin. Miało to miejsce już w latach dziewięćdziesiątych. Dopiero bodajże w 2013 sprawa zaczęła wychodzić na jaw. Policjanci i lokalne władze dobrze wiedzieli co się dzieje, ale panowała zmowa milczenia ze względy na poprawność polityczną.
Też o tym czytałam. Po prostu to jest nie do uwierzenia, co ci ludzie mają w głowach...
Artykuł o gwałtach przerażający do głębi.
za to to jest piękne:

http://www.radiozet.pl/Rozrywka/O-tym-sie-mowi/Nowa-Zelandia-Sikh-zlamal-zasady-i-uratowal-dziecko.-00005490

da się? da się.

Nie myślałem wtedy o religii. Zdarzył się wypadek i musiałem jakoś pomóc. Każdy zrobiłby to samo na moim miejscu - dodał.
galopada można, ale wyjaśnieniem jest to:

"wyznawcy uważają, że jest jeden Bóg dla wszystkich. Nie istnieją żadne podziały. Sikhowie są niezwykle tolerancyjni oraz gościnni. Sprzeciwiają się wojnom. W tej religii panuje równouprawnienie i nie ma celibatu"

"Trochę" różni się to od zasad islamu...
Murat-Gazon, wiem, wiem. Mówię o tym, że ten młody człowiek postawił dobro drugiego człowieka (obcego) ponad swoją religię.
Ale Bliżej Niemcom do Polaków niż do mieszkańców Afryki czy Arabów. 😉 Jak człowik chodzi po Paryżu tam ma wrażenie że jest w Afryce , wolał byn tego w Polsce uniknąc . Mieli zapedy mocarstwowe i podbijali kolonie to niech teraz cierpią  😎 P,S Teraz to dobrze że nam tego Madagaskaru w końcu nie dali  😁 😁 😁


Twój wpis to dla mnie przykład bardzo obrzydliwego rasizmu właśnie.
"idę sobie po Paryżu a tam WYGLĄDA jak w Afryce"...
A byłeś kiedyś w Afryce? Tej prawdziwej a nie tej "hotelowow turystycznej"? Wiesz jak tam WYGLĄDA?
Gdyby ci przeszkadzało, że ktoś robi rozpierduchę i się zasłania fałszywie pochodzeniem i religią to rozumiem, ale, że "WYGLĄDA"... fajni ludzie tylko kurwa jacyś tacy czarni z wyglądu, to chujowo.

A w temacie Niemców i Polaków z tamtego okresu (sprzed szengesn srengen) to nie, nie blliżej Niemcom do Polaków, serio. Asymilacja ludności Chińskiej w zachodnich Niemczech (zachodnich czyli Od Hamburga w dal) przebiegała duuużo lepiej niż Polaków. Oczywiście tych Chińczyków, którzy chcieli się zasymilować, a nie zostali przywiezieni jako niewolnicy w kontenerze na "paszport" dawno już zakopanego pod ziemię kuzyna.
Nie jestem rasistą ale jestem przeciwny islamizacji europy a zwłaszcza Polski. Chcesz to zaproś ich do siebie ale ja nie widzę takiej potrzeby. W Polsce jest najmniej z całej Europy obywateli Islamskich i niech tak pozostanie.
P.S W tej kwestii jest mi blisko do PIS którzy też ich tu nie chcą, 😎
Wiecie co? Imię mordercy tej 10-letniej dziewczynki, co dostała siekierą to SAMUEL NAHMED. Niezbyt polskie nazwisko.

Sory, ale teraz to już zaczyna się we mnie krew gotować
W tym wypadku radziłabym doczytać 🙂 Daleko posunięte jest to gotowanie krwi
Świadek Jehowy stał za tym a więc do islamu mu trochę daleko.
Zresztą jakie to ma znaczenie ??? A katolicy to święci byli i są ???

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,18603872,samuel-n-kim-jest-zabojca-z-kamiennej-gory.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Wroclaw_Wyborcza
Znowu coś się dzieje , ty, razem Marokańczyk . W sumie to co by się stało gdyby przez przypadek opuścił pociąg przez okno ?
http://www.tvn24.pl/strzaly-w-pociagu-amsterdam-paryz,570652,s.html
szemrana, patrz, a na innym serwisie pisali, że wyznawał islam. I teraz człowiek głupieje, bo komu wierzyć?
Nie wiem czy był islamistą , ale wiem że był porąbem i każdy by mu bardziej współczuł że nie może znaleźć pracy gdyby skoczył z mostu albo rzucił się pod pociąg. Dla mnie w takich przypadkach , kara śmierci miała by wielkie uzasadnienie . 😤
Nie jestem rasistą ale jestem przeciwny islamizacji europy a zwłaszcza Polski. Chcesz to zaproś ich do siebie ale ja nie widzę takiej potrzeby. W Polsce jest najmniej z całej Europy obywateli Islamskich i niech tak pozostanie.
P.S W tej kwestii jest mi blisko do PIS którzy też ich tu nie chcą, 😎


Zapraszam regularnie. I wcześniej nie było takich problemów. A teraz nagle ludziom to przeszkadza.

W weekend mój mąż musiał być służbowo u Salezjanów na jakimś festiwalu bożym czy coś tam... Powiedział, że w życiu czegoś takiego nie widział. Czarna gwardia, okrzyki, marsze, flagi, żydzi do gazu, żydokomuna, masoni - nawoływania i podżegania do agresji. Normalnie właśnie Państwo islamskie tylko katolickie.

Mnie bawi (i przeraża) popularność serialu o Sulejmanie. Wbija się do głów obraz miłego pana z brodą i ładnych pań w sukienkach. I lud prosty podziwia. Słucham zachwytów nad życiem w haremie. Serio.


A co jest złego w życiu w wielożeństwie? Tak bez "nakładek m3dialnych", czyli pomijając kręgi kulturowe gdzie jest zamordyzm ogólny i ogólnie i ludzi a szczególnie kobiety często się traktuje przedmiotowo.
Mam kilku znajomych, którzy mają dwie lub trzy mamy (bo tak nazywają inne żony swojego ojca). Kiedyś w dyskusji z jednym z nich wyszło, że jego biologiczna matka zmarła gdy był mały, wychowywały go pozostałe "matki"i on generalnie nie czuje się sierotą. Skomentował to tak, że gdyby miał jedną matkę w takiej sytuacji losowej czułby się b. pokrzywdzony i na pewno mogłoby to b. negatywnie wpłynąć na to kim dziś jest.
Koleżanki, których mąż ma inne żony też nie są jakieś inne i zawsze znajdujemy wspólne ważne tematy do rozmów. Fajne babki świadome siebie i swoich zainteresowań. Miło, bo rozmawia się z nimi o polityce, nauce a nie o szmineczkach, pierdołach i nigdy nie ma rozmów jak z polskimi niewolnicami (polska niewolnica to moje określenie kobiety w tym kraju, która swoją wartość opiera o posiadanie chłopa i z siebie wychodzi aby mu dogodzić), że ja bym nigdy nie zrobiła kotleta z kaszy bo mój chłop by tego nie zjadł. Te domy poligamiczne, które znam są lepsze niż większość polskich domów. Jest większa kultura przyrządzania i spożywania razem posiłków (bo jest więcej osób uczestniczących w procesie= jest łatwiej, nie ma "matki zaharowującej się" gotującej żarcie dla całej rodziny.). Są wspólne zakupy - kobiety w rodzinie sobie doradzają, pomagają. Nie ma problemu opieki nad dziećmi, czasu wolnego dla każdej z kobiet.
Oczywiście problemy też są - jak w każdej rodzinie, ale patrzenie na poligamię jako na coś złego z gruntu nie znając tak naprawdę życia tej części świata jest dla mnie głupie.

Czarna gwardia, okrzyki, marsze, flagi, żydzi do gazu, żydokomuna, masoni - nawoływania i podżegania do agresji. Normalnie właśnie Państwo islamskie tylko katolickie.



Ja uważam, że religia jest zagrożeniem dla ludzi. Nieważne czy to islamiści czy katolicy. Ślepa wiara i chęć szerzenia jej bez względu na wszystko inne wśród niewiernych i innowierców to dla mnie jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Mam na myśli zarówno fanatycznych islamistów, którzy coraz bardziej dają o sobie znać, a także fanatycznych katoli (nie, nie normalnych katolików), którzy włażą z butami w politykę, życie społeczne i głoszą jedyne i słuszne zasady życia. Krew mnie zalewa jak pomyślę o niszczeniu wyznań rdzennych mieszkańców Afryki czy Amazonii i zamienianiu ich na owieczki boże.
[quote author=galopada_ link=topic=91143.msg2411511#msg2411511 date=1440590747]
(...)  [/quote]
A na czym polega wyższość religii "afrykańskich" nad innymi ?

Na przełomie stycznia i lutego 1990 jego rodzinne strony nawiedziły silne burze i deszcze, co przypisano działaniom czarowników. Miejscowa starszyzna postanowiła więc zasięgnąć rady "uzdrowiciela" i aby opłacić jego "usługę", nałożyła na wszystkich mieszkańców podatek w wysokości 5 randów (waluta RPA) od osoby. Benedict odmówił, wyjaśniając zarazem, że błyskawice są zjawiskiem przyrodniczym i dodając, że wiara katolicka, którą wyznaje, nie pozwala mu opłacać takich działań.

Wywołało to wściekłość mieszkańców, którzy 2 lutego 1990 przygotowali nań w Mbahe zasadzkę, gdy jechał samochodem. On sam zdołał wprawdzie uciec i schronił się w mieszkaniu sąsiadki, ale po kilku godzinach, nie chcąc narażać jej na niebezpieczeństwo, wyszedł do swych prześladowców, którzy zaraz go zasztyletowali, a jego martwe ciało wrzucili do gotującej się wody.


To się działo w 1990r. Ty też wierzysz, że czarownicy mogą pobierać podatki od deszczu i że mają na niego wpływ?

http://www.pch24.pl/rpa--beatyfikacja-pierwszego-rodzimego-katolika--sprzeciwial-sie-poganstwu---zostal-ukamienowany,37591,i.html

A co z Królową Brytyjską - która ma oficjalny, niekwestionowany tytuł "orbończyni wiary" - jest szefową Kościoła Anglikańskiego - może napisz do ambasady brytyjskiej, że są zacofani i czas skończyć to średniowiecze 🙂
Kotbury- No wiec niech siedzą u sie i i wtedy nikt nikomu nie będzie przeszkadzał. Wtedy mogą sobie mieć po 15 żon i wyrzynać się do woli. Ja tam się do nich nie pcham i u siebie ich nie potrzebuję.
Nestor, przeczytaj co piszę ze zrozumieniem. ja nie mówię o wyższości czy niższości. Mówię o niszczeniu jednej religii/wyznania przez drugie. A to mnie razi i mi przeszkadza.
[quote author=galopada_ link=topic=91143.msg2411529#msg2411529 date=1440593685]
Nestor, przeczytaj co piszę ze zrozumieniem. ja nie mówię o wyższości czy niższości. Mówię o niszczeniu jednej religii/wyznania przez drugie. A to mnie razi i mi przeszkadza.[/quote]
Ja doskonale rozumiem Twój wpis - natomiast nie rozumiem przekonania, że religie pierwotne wymagaja jakiejś szczególnej ochrony - skoro pozwalają mordować niewinnego człowieka, dlatego, że nie wierzy, że szamani panują nad pogodą.

Podobnie, jak nie rozumiem, skąd poczucie zagrożenia - skoro ostatnie poważne zagrożenie, które jest faktem, a nie poglądem - tj. II WS zostało wywołane przez ludzi, którzy reprezentują dokładnie taki pogląd, jak Twój.
Kotbury- No wiec niech siedzą u sie i i wtedy nikt nikomu nie będzie przeszkadzał. Wtedy mogą sobie mieć po 15 żon i wyrzynać się do woli. Ja tam się do nich nie pcham i u siebie ich nie potrzebuję.


No tak, oczywiście. pamiętaj aby na wczasy tylko nad Bałtyk jechać, bron boże Egipt czy inne Maroka. I do szkoły tylko w Polsce posłać dzieci Polacy powinni. I na zawody konne też nigdy do żadnych Emiratów.

Nestor.. w temacie szamanów w latach 90-tych

Na przełomie lat 80 i 90 tych Amerykanie zrzucali na Indiańskie wioski w Amazonii koce z różnymi chorobami i dokumentowali jak szybko wioska wymiera🙂 Robiło to wojsko na zlecenie koncernów farmaceutycznych. takie "darmowe" eksperymenty na ludziach za pieniądze podatników. Opinia publiczna była uspokajana (jak to wypłynęło) argumentami "w imię nauki", "dla dobra waszych dzieci".

Osobiście nie widzę różnicy pomiędzy wymuszaniem przez grupę rządzącą podatku na rzecz szamana a wymuszaniem przez rząd podatku na ludobójstwo. Śmiem twierdzić, że to drugie działanie jest tożsame dla grupy mniej zaawansowanej ewolucyjnie. Religia jak widać nie ma tu nic do rzeczy.
Na wakacje zaprasamy , ale na stałe nie koniecznie. Ja tez nie planuję przeprowadzki poza Unię.
Zdaje sie że  chyba nikt nie ma wiekszego  problemu z uzyskaniem wizy turysrycznej czy studenckiej do Polski. No chyba że ma wrogie zamiary.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się