Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

huzarova, piękne zdjęcia!
xxmalinaxx, super,  że znalazłaś takkie rozwiązanie,  dzięki któremu jest Ci łatwiej. Muskat wygląda świetnie 🙂

darolga, jest aż tak źle?  Bardzo współczuję,  trzymajcie się!
[b]Strucelka[/b]cudownie wyglądacie 🙂 a koń zachwyca dobrą formą

my z konikiem teraz głównie się gimnastykujemy żeby wyjść na słoneczną ujeżdżalnię z klasą na wiosne😉

wrzucam nieśmiało jedną fotkę😉
z góry przepraszam za przeokropnie założony czaprak ale tak dziś się spieszyłam ze założyłam w cały świat
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 lutego 2014 20:53
Burza  :kwiatek: to tak jak ja zachwycam się Wami 😍

emptyline  :kwiatek: czuję się jakby minęły od tego czasu lata świetlne 😉

Piaffallo, huzarova, wymodelowana, Muchozol, maiiaF, Cobrinha, mils, Mąka, lenka1z dziękuję bardzo, miło czytać takie komentarze 🙂

To jeszcze ostatnie i już mnie nie ma 😉


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
mils   ig: milen.ju
09 lutego 2014 20:56
Strucelka IMO najlepsze! 😍
wymodelowana pokazujcie się częściej!
mils - widzialam filmik z przejazdu, gratuluje 🙂 Ladna, rowna jazda 😉
Strucelka - piekne zdjecia! Ostatnie z poprzedniego postu najlepsze 🙂
darolga - ?! Trzymam kciuki i zdrowiejcie!
mils   ig: milen.ju
09 lutego 2014 21:02
Angeel dziękuję, duuużo w tym było Techa, dla niego to w końcu żadne przeszkody. 🙂
muchozol właśnie o nich mówię 😀
Przeszkody zadne, ale na takim tramwaju zmiescic sie czasami w liniach/kombinacjach trudno 😉
mils, postaram się :kwiatek: Gratuluję wyniku! 🙂 Pochwal się filmikiem tutaj 🙂
mils   ig: milen.ju
09 lutego 2014 21:27
Super przejazd! Obyście tylko takie i jeszcze lepsze mieli :kwiatek:
Struc, zdjęcie mistrz!!! jestem oczarowana! 😍
Strucelka, Księciunio wygląda fenomenalnie!
xxmalinaxx,
darolga, co się dzieje?! Trzymam kciuki bardzo mocno!!!
monsun, słodziaki z Was! 🙂
mils, gratulacje! Bardzo ładny przejazd, no i fajny parkur - do pogalopowania, ja gdzie nie pojadę tam ciasno!

My wiosennie pozdrawiamy! Pracuje nam się super - zaczęliśmy troszkę bardziej rzeźbić po płaskim, fajna zabawa. Niestety nie mam żadnych aktualnych zdjęć pod siodłem. Pams wczoraj złapał za oko i zwabił kupców (byli oglądać stajenne konie), bardzo się chłopak spodobał, nawet sobie do próbowali  😁

lenka podziwiam Was ciągle na phb. Dowód na to jak po zmianie konia, można czerpać ogromną radość z jazdy  😀
mils   fajny przejazd 🙂
Nirv  a po co dawać klientom konia do jazdy, jeśli nie chce się go sprzedawać? Nie rozumiem, ale ja generalnie nie lubie jak ktoś poza mną czy trener  jeździ no moich ogonach.
A  my  kontynuujemy spa  i dzisiaj druga sesja masaży z P. Marią Soroko. Za to maneż dzisiaj piękny , suchy nic tylko wsiadać i rzeźbić 😉 aż szkoda, że koń musi postać...
amnestria, jak tam Duszek? :kwiatek:

A co tam u baffinki? 👀
Może Pamir jest na sprzedaż 😉
Donia Aleksandra, generalnie rozmyślałam o zmianie konia jakiś czas temu. Nawet bardzo krótką chwilę był wystawiony na sprzedaż, później jeszcze chwilę do dzierżawy. Jeśli Ci konkretni ludzie (powiedzmy, w pewien sposób zaufani - zna ich nasza wet, konia trzymać planują w bardzo! zaufanej stajni, blisko) zdecydowali by się na jego kupno to bym go najprawdopodobniej sprzedała. Powinnam - kupiła bym sobie młodszego i większego konia, bardziej perspektywicznego. Jeśli się odezwą to na pewno bardzo przemyślę, czy tak nie było by lepiej i dla mnie i dla niego.
Aczkolwiek z drugiej strony nie wiem czy zmiana konia ma sens - czy serio będę miała ambicje na jakieś tam większe startowanie (z uwagi między innymi na moje plecy po kilku dość poważnych wypadkach), bo jeśli nie to Pams spokojnie wystarczy mi do takiego "wożenia się" jak teraz. Taka trochę rozdarta jestem 😉
nirv Zdziwiło mnie, bo nigdy nie widziałam ogłoszenia o sprzedaży Pamira, a śledzę je na bieżąco  😉 To powodzenia życzę w sprzedaży bądź nie sprzedaży 😉
darolga o matko, co się stało?  😲

Strucelka przepięknie zdjęcia!

huzarova drugie mnie urzekło, prześliczne  😜

Nirv o matko, nie poznałam Pamira na tym zdjęciu, super wygląda 😉 no i trzymam kciuki za podjęcie słusznej decyzji, najlepszej dla Ciebie  :kwiatek:

Ja powracam do żywych po długich tygodniach sesyjnych. Dziś zdałam ostatni egzamin i w końcu wybrałam się z koleżanką do stajni. Przychodzę ze zdjęciami mojej nowej, końskiej miłości  😍. Oto Etimona, jest przepiękna! Malutka, drobniutka, baaaardzo żeńska, typowa kobieta. A jaki przytulak  😜





Dorzucam jeszcze mój ideał mężczyzny - jest przepiękny!





I jeszcze lonżowanie synchroniczne  😁



Ależ mi się mordeczka cieszy z samego kontaktu z końmi! Aż nie mogę doczekać się powrotu do domu i zobaczenia moich zwierzaków!

.
breakawayy nie da się ukryć, przystojniacha z niego🙂
Nirv widziałam ostatnio w puchnących porównanie, kawał roboty!

W końcu Luna i ja się rozjeździłyśmy. Teraz mogę zacząć oszczędzać na treningi...
Przepraszam za jakość zdjęć, ale u nas są albo profi albo z cegły-nokii 😎
"koń widmo":
Muchozol dopiero na zdjęciach widzę jak BARDZO mi się micha cieszy  😁. Jej zdjęć nie mam w całości, ukradnę z ogłoszenia na fb stajni 😉



😍

Thymos to nic że widmo, bardzo ładnie wygląda 😉 na drugim oczami zabija  😎

.
Długaśne nogi + jest bardzo smukła, dlatego może takie wrażenie. Bo dziewczynka na bank mniejsza od mojej gniadej 😉
.
Hej kochani, znacie jakąś dobrą rekreację w Toruniu?
Wróciłabym chętnie do jeżdżenia  🏇
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Kattys, poczytaj tutaj KLIK.
Donia Aleksandra, nigdzie go nie wystawiałam, raczej wystawiać nie będę - ewentualnie wystawię ogłoszenie o pełnej dzierżawie… Zobaczymy co przyniesie jutro.
breakawayy, dzięki 🙂 Zmienia się chłopak z dnia na dzień, myślę, że odkąd jest u mnie to na dzień dzisiejszy jest w najlepszej swojej formie, bardzo przyjemnie mi się na nim jeździ. Siwka piękna! Złapała mnie za oko  w ogłoszeniach już.
Thymos, dziękujemy 😉 Lunka też bardzo dobrze wygląda!
Kattys, poczytaj tutaj KLIK.


Dziękować  💃
Averis   Czarny charakter
11 lutego 2014 18:41
To ja tylko niesmiało wrzucę zdjęcia mojego konia, który chwilowo się przebranżowił. Ponad dwa tygodnie temu zafundował mi kołnierz ortopedyczny i wstrząśnienie mózgu, więc jakoś w weście czułam się pewniej w terenie 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się