Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

robakt   Liczy się jutro.
05 stycznia 2014 18:08
To jeszcze dwa 🙂
No to i my się do Was przyłączymy 🙂

Młody ma 3 lata i 3 miesiące.  Jeździmy sobie baaardzo spokojnie, by ogarnąć same podstawy.


I z moją mamą 🙂


edit: robakt pierwsze zdjęcie zdecydowanie najlepsze
robakt   Liczy się jutro.
05 stycznia 2014 18:11
Behemotowa ale fajny młodziak!
kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2014 18:13
dziekujemy wszystkim za mile slowa 🙂

wymodelowana, o meeen ale mi Twoj gniady przypomina Gilsona! Te same male slodkie uszki i ten sam busz-tapir w grzywie!

rewir, super dlugie nogi ma ta Twoja mloda. Czad!

kujka, busz-tapir to idealne określenie 😀 Chyba z 5 razy miał już tę grzywę przerywaną, a dalej się przy głowie przekłada, ogólnie taka nieokiełznana jest 😁
Atea, jeszcze nie mieliśmy takiego problemu :kwiatek: Raz na jakiś czas płot jest smarowany dziegciem, to się opamiętują (jest takie słowo? 🤔 ) na trochę.
Sankaritarina temat zdjęć na hali to temat rzeka, ale cieszę się, że te akurat się podobają  :kwiatek: Ja kiedyś bardzo lubiłam wsiadać na cudze konie, przez 2 lata jeździłam regularnie dość konie jednego mojego kolegi, który miał ich wtedy 6. Wsiadałam na chyba wszystkie, i pamiętam jak cieszyły mnie ich najmniejsze postępy i sygnały, że chcą ze mną pracować 😀 Teraz nie mam już czasu ani sił na wiele koni, może w ferie do tego wrócę, ale czasami mi się tęskni... Szczególnie, że wśród koni tego właśnie kolegi miałam takiego swojego "gwiazdeczka", który był dla mnie jak własny...

robakt dziękujemy  :kwiatek: Bardzo przyjemne foty wstawiłaś, masz ciekawą urodę 😉

wymodelowana przydaje się, bo uświadamia Ci najczęściej, co zapomniałaś, a czego jeszcze nie 😉 Robiąc dzisiaj łopatki i kawałek ciągu na Bastusiu, musiałam kilka razy układać sobie w głowie i korygować sylwetkę i kolejność pomocy, bo... nie robiłam tego tak dawno, że mi się mieszało  😡 A co do Rudej, dzięki wielkie  :kwiatek: Też coraz bardziej ją lubię, to niesamowicie szczery koń i oby taka została całe życie - teraz bym jej już chyba nie zamieniła tak łatwo na nic innego...

Atea Muskat niestety daleko... 😉 A co do innych niż Twoje własne koni - to kiedy do mnie zawitasz na małą jazdę próbną tym rudym ferrari?  😎

Behemotowa młodziak przyciąga oko, będzie z niego przepiękny koń! Zdradzisz, co to za rasa, papier itd?  :kwiatek:
robakt dziękuję bardzo 🙂
xxmalinaxx dziękuję 🙂 Powiem szczerze, że nic nadzwyczajnego w papierku nie ma http://www.bazakoni.pl/damaszek-kortes-dolores
Jutro wstawię zdjęcia i nagrania jak sobie chłopak radzi pod koleżanką 🙂
Behemotowa Splendor, Labirynt  😍 , Sir Shostakovich... Mnie się tam podoba 😉
Jeju, ja nawet nie wiem o kim Ty piszesz  😂
Poszukaj dalej w papierze swojego konia, to znajdziesz 😉 W każdym razie już wiem, skąd ta uroda  👍
Jednak ta poczciwa Dolorez nie tylko miała fantastyczny charakter, ale i fantastyczny rodowód ujeżdżeniowy. 
xxmalinaxx dziękuję, dzięki Tobie wiem jakie Damaszek w sobie geny nosi  😁
Chyba studia oraz brak chęci do nauki na sesje motywuje bardziej niż cokolwiek 😀

Od kilku lat już Was podczytuje, ale nigdy nie byłam odważna by tu się wpisać🙂 aż do pamiętnego roku 2014 😀

Witam serdecznie wszystkich rekreantów i "rekreantów"! Podziwianie Waszych koni, sukcesów, oglądanie szczęść i nieszczęść... Cała re-volta 😀 aż miło mi wreszcie tu zawitać!

Pokazuje się więc wraz z moim podopiecznym: Ekwador sp.
Wracamy powoli do pracy po chorobie konia i moim wypadku... ogólnie jesteśmy ambitnymi rekreantami (skoki, ujeżdżenie i tereny), którym każdy sezon szybko się zaczyna i kończy, bo zawsze coś się stanie i nam przepada okres zawodów :P


[img]https://lh3.googleusercontent.com/9DXV7oe-ImNcijt99wx4f4gIGaOnSqu8j-VAnrAzQ-Y=w798-h532-no[/img]

oraz młoda klaczka: Kenia sp.
Miała być koniem na sezon, póki Misiek nie wyzdrowieje i nie wróci do pełnej sprawności, ale cała sytuacja się pokomplikowała i nie mam szans pracować z końmi młodymi i nieprzewidywalnymi (chociaż klaczka spokojna i bez problemów, to jednak ryzyko jest zawsze) więc musimy się rozstać 🙁
Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się, że znaleźć dobry i odpowiedzialny dom jest tak ciężko...




Pozdrowienia dla wszystkich, samych sukcesów w 2014r. i zdrowia dla kopytnych  😀
xxmalinaxx, widze, że Asia odwaliła kawał dobrej roboty z Bastionem, aż miło popatrzeć 😉
Piaffallo  też mam Ekwadora i również jest kary :P
Behemotowa do usług... 😉 Tylko pozazdrościć młodzieniaszka! Wstawiaj go więcej 🙂
Piaffallo ładniutkie koniska, a gdzie stoisz? Chodzi mi o województwo 🙂
Cricetidae Asia pracuje bardzo mocno i wytrwale, ogółem Bastion bardzo mi się podoba i myślę, że oni oboje wykonują kawał świetnej roboty 🙂
Dranga też już miałam okazję spotkać się z osobami, które mają Ekwadora i w dodatku karego 😀 powinno się chyba jaki klub założyć  🤣
xxmalinaxx dziękuję! województwo Śląskie 🙂
kujka   new better life mode: on
06 stycznia 2014 08:36
Behemotowa, i ma na imie Damaszek! <3
A ja wczoraj przyklepałam kwestie dzierżawy mojej kobyłki. Ma zapewniony ruch 3 razy w tyg na 100%, a jak dobrze pójdzie to nawet 4-5 razy więc jestem zadowolona. Nie będzie zastana po zimie jak już będę mogła wolniejsza i będę chciała wsiadać.
Behemotowa, i ma na imie Damaszek! <3

Kujka na prawdę? Jesteś pierwszą osobą, która tak do tego podchodzi. Mi się nie podoba imię i żeby w miarę brzmiało jego wołanie to nazywam go Damasz 😀

Słuchajcie, dzisiaj koleżanka na nim skakała, jak dostanę zdjęcia to od razu wstawię. Jestem z niego taka dumna! Pomimo tego, że skacze dosyć płasko, to się nie przejmował, że robi to pierwszy raz  🏇 Jeszcze duuuużo pracy przed nami, ale już się cieszę, że mam taką fajną ciamajdę  😍
robakt,sliczne foty
Piaffallo,fajne koniska! powodzenia 🙂

milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
06 stycznia 2014 15:05
To i my z Rudziszonem przypominamy się w nowy rok-oby był dla nas wszystkich lepszy niż poprzedni  🙂
No i witamy nowych KRowców  😉

Mam takie średniej jakości fotki z dziś-a w zasadzie to co udało się uchwycić moja małpką zanim zdecydowała się rozładować  🙄
Rudy galopuś


skoczuś

(takie niby artystyczne  😉)

i brykuś
Milusia jak milo was znow widziec!😀  a jak drugie zwierze??🙂 bo widze ze Zwiastun paczus nadal piekny 😀
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
06 stycznia 2014 15:41
faith- :kwiatek: Zwiastun o tak, pączuś  🙂 Na szczęście po przerwie nie złapał brzucha, mięśniorki też się zachowały, kondycja jako taka jest więc nic tylko jeździć-oby tylko jeszcze doba się wydłużyła o kilka godzin  😵
Izwelta chyba bez zmian, ona ma urodę gazeli  🤣
A Ty widzę arabkujesz?  😀
Milusia a tak 😉 wrocilam do tego co najlepsze :P mlode takie dziewczatko mam do jazdy, bardzo to wdzieczne i strasznie juz sie przywiazalam😉
a ja mam zdjęęęciaaaaa! 🙂 i jak tylko dostanę więcej, to Was nimi zasypię, póki co mam tylko jedno. Autorka mam nadzieję, ze też się pochwali zdjęciem z Casablancą.
Tak jeszcze świątecznie flaczek Ekwador 🙂



Krówka Nigeria


kujka   new better life mode: on
06 stycznia 2014 16:46
Behemotowa, tyle czasu spedzilam w Damaszku ze nie moze mi sie to imie nie podobac 😉Dranga, fajne te Twoje koniuty 🙂
Dranga Ekwadorek piękny 🙂 ale "krówka" to już w ogóle zachwyca 🙂 kocham te maści a nigdy srokacza się nie dorobię znając życie  🤣
Rany dziewczyny nie nadążam za tempem tego wątku 😀

wymodelowana śliczne konisko, wydepilowane brwi są w modzie 😉

robakt macie meeeeega wzorki, pierwszy raz takie widzę, są super!!!  😅

Behemotowa mam nadzieję że wspólna jazda będzie Wam się układała i że będziecie robić szybko postępy  :kwiatek:

Piffallo piękne konie! Pierwszy raz widzę jakiegoś karego Ekwadora - bardzo urodziwy koń, do tej pory to imię kojarzyło mi się tylko z jednym  😉

milusia radosne bryki zawsze spoko 😀

Dranga czy to ten sam Ekwador co na zdjęciach u Piffallo bo tak oglądam i oglądam i nie wiem 😀 Łaciak śliczny 🙂
kujka to teraz będzie mi się Damaszek kojarzył z podróżującą revoltowiczką 😀
MonioRek Dziękuję bardzo  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się