sklepy stacjonarne

W Pasi-Koniku w piątek i sobotę wyprzedaż - 25 % na większość rzeczy 🙂

+ dla Cavalloshop - błyskawiczna wysyłka, miły kontakt, bezproblemowy zwrot  😀
A czy ktoś się orientuję który Decathlon jest najlepiej zaopatrzony w sprzęt jeździecki // W Szczecinie jest porażka sztyblety baciki i kilka dupereli, bylam kiedyś we Fran. i ich sklepy mialy dla koni wszystko albo jeszcze więcej a w PL to jakaś lipa, zastanawiam się czy tylko w naszym tak jest, czy są jednak fajnie zaopatrzone. Im bliżej Szczecina tym lepiej
Targówek według mnie
/ciach/ 

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
Ogromny plus dla marstalla, gdyby nie uprzejmość pani zostalabym bez paszy na weekend 🙂
Czy jakiś warszawski sklep jeździecki jest czynny w niedziele?
Czy ktos z was był w sklepie Baskil w Lublinie? WArto jechać? Bo mam pare kilometrów
Sklep DCG "Stary Młyn" przeniósł się na ulicę Powstańców 25. Oczywiście w Krakowie.
Byłam. Ładny. Łatwo dojechać. Widać z ulicy i jest gdzie zaparkować ( trzeba skręcić w uliczkę w prawo za sklepem)
Ja bardzo polecam ursynowski Traken, sama przyjemność. Wszystko można, wszystko się ściągnie, fajny wybór, rabaty- dla mnie szał.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 października 2013 21:42
Burza to jakis nowy sklep? Napisalabys gdzie jest dokladnie
W miarę nowy, na Dereniowej 2- jadąc Płaskowickiej masz w prawo Stryjeńskich a po lewej już widać front sklepu i niebieskie szyby. Mają i Eponę i Yorka i przede wszystkim super pomocna, zainteresowana obsługa.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 października 2013 21:51
Dobrze wiedziec, ze jest cos nowego  :kwiatek: I fajnie, ze maja Yorka.
Czy jakiś sklep w Poznaniu jest czynny w niedzielę? 👀
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 listopada 2013 19:14
Warszawiacy, czy w okolicach toru Służewiec jest jakiś sklep jeździecki?
Kurczak, już nie. Ale stosunkowo niedaleko na Ursynowie masz cały przegląd.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 listopada 2013 19:24
Burza, dziękuję 🙂 Niestety będę musiała prosto z Służewca jechać dalej, więc jeśli nie ma niczego na miejscu, to trudno.
A może wiecie czy w Jankach w Go Sporcie jest dział jeździecki?
Kurczak, a Pasi-Konik na Wilanowskiej? spokojnie można podciągnąć pod "okolice toru", to tylko 3,5 km. 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 listopada 2013 20:19
Faktycznie 🙂 To w takim razie tam podjadę 🙂 Dziękuję.
Kilka poprawek do listy krakowskich sklepów z pierwszej wiadomości. Czy ktoś może przeedytować?

1. Nie istnieją: siodlarnia/lamri, fausthorse.pl
2. Therios albo nie istnieje, albo się przebranżowił, bo znalazłem tylko informacje, że produkują kotyliony: http://www.therios.com.pl/
3. Karino (a nie "karono"😉 mieści się w Zabierzowie na ul. Śląskiej 203
4. Stary Młyn jest na ul. Powstańców 25a

Kurczak, na terenie Wyścigów Konnych na Służewcu jest sklep Stajnia Stary Dwór Pani Doroty Kałuby http://www.stajniastarydwor.pl/
Jakie sklepy stacjonarne  są jeszcze w okolicach Wrocławia i ogólnie w dolnośląskim? Wiem o Mustangu w Oławie i nieczynnym Kantarze w Legnicy.
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
29 listopada 2013 21:27
We Wrocławiu jest na pewno Dobry Koń.
Tak tak, we Wrocławiu wiem mi chodzi poza  Wrocławiem 🙂
A czy ktoś się może orientuje jaki jest wybór termobutów w poznańskim Pegazie (Wola)? Nie wiem, czy mi się opłaca tułać MPK przez cały Poznań, żeby tam dojechać. 😉
Jeżeli ktoś jest z okolic gdynia - trójmiasto to jako sklep stacjonarny polecam ten w Miszewie ze względu na przystępnośc cen do jakości i dobre podejscie włascicielki do klienta. Ja mimo wszystko jak kupuję to lubie sobie porozmawiac o sprzecie, wybrac, dotknac popatrzec i porownac. Przewaznie wydam wiecej jak chce i zawsze twierdze, że to najmilej wydane pieniądze  🤔wirek:
Czy ktoś może orientuje się w jakim sklepie w okolicach trójmiasta dostanę kask Casco Mistrall lub Champ?
Czy ktoś może orientuje się w jakim sklepie w okolicach trójmiasta dostanę kask Casco Mistrall lub Champ?


Chesnut na pierwszej stronie masz adresy i numery telefonów zadzwoń i zapytaj to bedzesz wiedział czy jest i gdzie lub na kiedy będzie.
chesnut, jakieś Casco widziałam chyba w sopockim Okserze.
vissenna   Turecki niewolnik
03 stycznia 2014 18:23
A ja polecam nowy sklep w Bydgoszczy!
ul. Solskiego 2/4a
tel. 786-165-180
mail: voltasklep@gmail.com
https://www.facebook.com/volta.sklepjezdziecki?ref=ts&fref=ts

Na razie czekają na dostawy sprzętu, ale plany właścicielki są ambitne! No i świetna lokalizacja!  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się