sklepy stacjonarne

Flondra   Szczęśliwa posiadaczka gniadego sierściucha :)
05 marca 2013 12:25
Adres to Dereniowa 2 lok 205 (taki mam zapisany), ale okolicy nie opiszę bo jestem świeżą kierownicą i jak jadę to skupiam się na tym jak jadę, a nie koniecznie gdzie i jak to wygląda (sklep wypatrzyła moja druga, większa połowa)  🤣 Uncle Google pokieruje Cię 🙂 Jadę tam we wtorek po odbiór kawecanu, to postaram się napisać coś więcej 🙂
Czyli to jest w bloku?

edit: już wiem, o który budynek chodzi.
Flondra   Szczęśliwa posiadaczka gniadego sierściucha :)
05 marca 2013 13:29
Taki budynek z częściowo przeszkloną fasadą, nie zwróciłam uwagi na szczegóły, bo byłam mocno przejęta powożeniem auta 😉 Będę tam we wtorek, to napiszę coś więcej 🙂

Edit: Byłam, zamówienie już na mnie czekało! Zostałam poczęstowana pyszną kawką i trochę pogawędziłam 🙂 Zdecydowanie polecam!
Witam, kojarzy ktoś sklep w Miszewie (?) w pomorskim ?
Chcialabym sie tam wybrac za niedlugo i moje pytanie to czy dostane tam jakies oficerki, sznurowane, ktore nie beda kosztowaly 1000zl ? Pytam wczesniej, bo jednak kawalek mam do tego sklepu a szkoda na marne jechac, a moze ktos sie orientuje 🙂
Kinia16322, zadzwoń do sklepu 😉 a w pobliżu masz jeszcze sklep parkur (Chwaszczyno, za rondem w kierunku na Miszewo).Tam mają np. oficerki Tattini.
anai, Dzieki, o tym sklepie nie słyszalam 😉 jak juz bede w PL to na pewno zadzwonie 😉
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
30 marca 2013 17:39
W Poznaniu   otwarł się  nowy (chyba???) JHORSE  ul. Krzywa 5.
Znajoma kupiła bardzo fajną podkładkę fairplay pod siodło za 89zł.

link do strony [[a]]http://jhorse.pl/Strona-glowna%281,,%29.aspx[[a]]

Mnie tu wcale nie ma ten post który właśnie czytasz nie istnieje. Pomyliło mi się i nie mogę usunąć.
Wie ktoś może, czy w GoSporcie w Kielcach (Galeria Echo) są akcesoria jeździeckie? Pare lat temu były praktycznie cały czas, a teraz kiedy tam nie pojade to nic nie znajduje. 🙁
Chyba GoSport całkiem wycofał dział jeździecki z oferty, w dwóch warszawskich GoSportach też już ich nie ma...
Który warszawski sklep jeździecki ma największy asortyment? 👀
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
14 czerwca 2013 19:22
W tej chwili to chyba BeckerSport, ale zależy co chcesz kupić, albo jakiej marki szukasz, bo każdy ze sklepów ma trochę inne produkty w swojej ofercie 🙂
Czy internetowy sklep jeździecki  Cavalloshop działa szybko i sprawnie oraz dobrze? 🙂
Pomocy!
Czy znajde jakikolwiek sklep jeszcze dzisiaj otwarty w Warszawie? Nie musi miec super asortymentu, blagam o pomoc
:kwiatek: Wiem, ze sa marne szanse, ale...   😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
27 lipca 2013 18:45
Mamy w Warszawie nowy sklep jeździecki: https://www.facebook.com/sklepmiko Znajduje się na Bemowie.
W Kwidzynie jest jakiś dobrze zaopatrzony sklep jeździecki?
Mamy w Warszawie nowy sklep jeździecki: https://www.facebook.com/sklepmiko Znajduje się na Bemowie.

Super! Będę miała bardzo blisko, jeśli będę czegoś potrzebować "na już". 😀
...ale szczerze to nie wiem, co musiałoby się stać, żebym "zdradziła" Pasi-konika, a sądząc po zdjęciach, ten nowy nie ma jakiejś super bogatej oferty...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
27 lipca 2013 20:51
Dopiero ruszył, byłam już tam parę razy i za każdym razem towaru przybywało, także myślę, że się jeszcze rozkręci.
W Kwidzynie jest jakiś dobrze zaopatrzony sklep jeździecki?


Kittajka, niestety 🤔
Sklep mamy jeden, zaopatrzony mocno średnio. Zależy czego potrzebujesz.
ekhem, dzięki :kwiatek: A jeśli chodzi o zapotrzebowanie to głównie wędzidła, odzież, lizawki i różne preparaty np. szampony, smary do kopyt. W sumie do Kwidzyna mam teraz na tyle blisko że bardziej opłaca mi się tam podjechać niż zamawiać przez internet, więc robię rozeznanie 😉
Tak właśnie myślałam, że otwarcie mostu zachęciło Cię do tego rozeznania 🙂
Jeśli chodzi preparaty pielęgnacyjne - może nie znajdziesz pełnego przekroju preparatów dostępnych na rynku, ale jeśli nie szukasz konkretów to coś na pewno dostaniesz. Wędzideł swojego czasu też wisiało sporo różnych, głównie Pfiff. Najbiedniej jest moim zdaniem pod względem odzieży, czapraków, derek - na miejscu jest niewiele, ale kiedyś można było ściągnąć różne rzeczy na zamówienie, z katalogów (ale na eskadrony i anky raczej nie ma co liczyć 😉 )

Poza tym przy okazji zawodów na miłosnej czasami rozstawia się stoisko ze sprzętem, nie wiem skąd są, ale wybór wydaje się być większy. Najlepiej wpadnij na rekonesans, w razie gdybyś potrzebowała wskazówek dot. dojazdu, to już wiesz do kogo możesz się zgłosić  :kwiatek:
ekhem, dzięki wielkie :kwiatek: właśnie mamy chęć zrobić zbiorowy wyjazd ze stajni, żeby zobaczyć co tam jest, bo mamy sporo różnych "pierdółek" do kupienia których nie opłaca nam się zamawiać. No nic, trzeba będzie się ruszyć i pojechać 😁
Może ktoś się orientuje w którym sklepie jeździeckim w Poznaniu mogłabym dostać czapsy Deztim ?
Ja dzisiaj zwiedzalam sklepy w Olsztynie i polecam equipoint oraz arcus, bardzo miła obsługa 🙂
W Warszawie z własnego doświadczenia mogę polecić sklep Stajnia na Żoliborzu, przy Zajączka.
Czy możecie mi powiedzieć, w którym warszawskim sklepie jest największy wybór kasków?  :kwiatek:
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
19 sierpnia 2013 15:53
Szukam sklepu w Warszawie i okolicach, który by miał na stanie (do przymierzenia) kaski GPA (najlepiej Speed Air) w rozmiarach 57, 58. 😉 Ktoś coś wie? 🙂
Myślę że zadzwoń do Mustanga, powinni mieć (chyba żaden inny sklep nie trzyma tych kasków na stanie). Od razu Ci powiem że GPA mają naprawdę dużą rozmiarówkę, ja mam kask 59 ze względu na burzę włosów i muszę zrobić naprawdę puchatego koczka,aby dobrze pasował 😉
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
19 sierpnia 2013 17:06
DressageLife, dzięki wielkie, ale już w Mustangu się orientowałam - niestety nie mają. Właśnie wiem, że rozmiarówka jest trochę przesunięta, ale szukam po prostu możliwości przymierzenia dla osoby, która chce ode mnie GPA kupić. 😉

Jakby ktoś coś jeszcze wiedział, to będę zobowiązana 😉
Bardzo duży plus dla Elite Horse   😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się