Wybory 2015 i to co po wyborach.

Chryzantema oj, oj, Kraków jest bardzo pro-PiSowski 😉
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
25 października 2015 21:13
[quote author=Murat-Gazon link=topic=97161.msg2439796#msg2439796 date=1445807442]
Chryzantema oj, oj, Kraków jest bardzo pro-PiSowski 😉
[/quote]

Ale ładny.  👀
Nie no, tak serio jadę tam, nie ze względu na wynik wyborów.  😀
Smokuś10, może idź sobie odpocząć? Napracowałeś się biedaku!
http://polskie-echo.com/polacy-pogonili-rzad-platformy-ktory-doprowadzil-do-biedy-i-ucisku-polakow/
No to czekamy teraz na to Eldorado.
Normalnie aż czuję się zaintrygowana i zainteresowana.
A no... Tyle obiecali, że nawet jakbyśmy dostali połowę, to kraina miodem i mlekiem płynąca.

W przyszłym roku to akurat niedziela, ale za 2 lata 10 kwietnia będzie już dniem wolnym?
Podejrzewam, że się dowiemy zaraz, że "nie da rady nic zrobić, bo PO zostawiło kraj z ruinie bez pieniędzy na cokolwiek". I zajmą się Smoleńskiem, religią, gejami, i innymi pierdołami.
A mnie cieszy spuszczenie do dziury panów Palikota i Millera. Niestety, PSL się wczołgał chyba.
Frekwencja marna, co mnie dziwi bo w moim lokalu wyborczym było czarno od ludzi. Tak pomyślałam: może te spisy wyborców są jakieś nieaktualne czy co?
Po spłynięciu części wyników jakoś lepiej się to kształtuje. Spadło pisowi i kukizowi, skoczyło Nowoczesnej i Zjednoczonej Lewicy. To cieszy 😀 Mam nadzieję, że Lewica jeszcze te 0,5 % złapie i wejdzie do sejmu.
No i mamy Szwajcarię .  😎
Hmmm tak sobie jadę rano do pracy, rozglądam się po ulicach i co widzę? Ano nic nie widzę, nie ma pisowskich bojówek, nie ma naganiaczy przy kościołach, nie chodzą patrole sprawdzające stan cywilny i zaświadczenia o ochrzczeniu dzieci, no nic się nie dzieje. Tłumów walących na dworce celem natychmiastowego wyjazdu dokądkolwiek też nie widziałam, mimo że sądząc z komentarzy w internecie, to pół Polski dziś wyjeżdża w panice. No dzień jak co dzień, nawet słońce tak samo świeci... A miał być horror i zgroza. Co jest?  😎

Smok, możesz chyba wyjść z tego bunkra póki co.  😉
Murat-Gazon  oj ty niedoinformowana jesteś to od 1 listopada rząd PIS rozpoczyna działalność, ciekawe czy opodatkują  właścicieli koni od luksusu 😎

Wybory parlamentarne 2015 według RV -ankieta
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość,         21 (22.1%)
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 15 (15.8%)
Komitet Wyborczy Partia Razem                         4 (4.2%)
Komitet Wyborczy KORWiN                                 20 (21.1%)
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe   0 (0%)
Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica           6 (6.3%)
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15",           13 (13.7%)
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru   16 (16.8%)

Głosów w sumie: 95


[quote author=Murat-Gazon link=topic=97161.msg2439870#msg2439870 date=1445841134]
Smok, możesz chyba wyjść z tego bunkra póki co.  😉
[/quote]

W Iranie po przejęciu władzy też nie od razu był syf i ten scenariusz jaki opisałaś . W zasadzie jeszcze miesiąc do przejęcia władzy  😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 października 2015 07:01
Podejrzewam, że się dowiemy zaraz, że "nie da rady nic zrobić, bo PO zostawiło kraj z ruinie bez pieniędzy na cokolwiek". I zajmą się Smoleńskiem, religią, gejami, i innymi pierdołami.


Oczywiście, że tak będzie 😉
I już zapowiedzieli komisję śledczą.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
26 października 2015 07:25
W przyszłym roku to akurat niedziela, ale za 2 lata 10 kwietnia będzie już dniem wolnym?


Jezuuu jakie słabe.
Póki co przed prezesem trudne zadanie . Musi zorganizować 1 400 000 000 000 zł. na swoje obiecanki a tyle to chyb w calej Europie nie ma . 🤣
Przecież powiedział, że dodrukuje.
Rozwój patologii mnożącej dzieci czas zacząć. Tyle słowem podsumowania. Najlepiej będą mieć nieroby , najgorzej Ci co będą chcieli wychylić się ponad przeciętność. Jak ktoś wierzył w krainę miodem i mlekiem płynącą to chyba muszę zapytać co bierze i u kogo kupuje  🤣
najgorzej Ci co będą chcieli wychylić się ponad przeciętność

a kto się zalicza do tej "ponadprzecietnej" grupy? milionerzy?

Bo ja jako mały przedsiebiorca za rządów PO miałam zdrowo przerypane. A najlepiej miały trybiki w maszynach, pracujące na etacie w fabryce. To oni są tą "ponadprzeciętną"? Skoro PO tym, którzy chcieli sami sobie stworzyć sobie miejsce pracy - niszczyło wszelakie zapędy, począwszy od wyższych składek.
ale przynajmniej w TVN coś się zmieni, przestaną patrzeć opozycji na ręca a wezmą się za rząd
ale przynajmniej w TVN coś się zmieni, przestaną patrzeć opozycji na ręca a wezmą się za rząd

Nie bedzie to dla nich ciezka robota, bili w opozycje przez ostatnie 10 lat, to maja wprawe 😀
A maz twierdzi, ze wlasnie za rzadow PO zmienily sie przepisy, dzieki ktorym w koncu moze rozpoczac dzialalnosc. I wiele utrudnien zostalo zdjetych, mniej papierologii.
Presja sorry, ale jeśli ktoś świadomie chce/nie chce mieć dzieci, to będzie je miał/nie miał niezależnie od tego, jaka partia jest u władzy.
A "patologia mnożąca dzieci" również będzie występować zawsze, niezależnie od partii rządzącej.
Poza tym od kiedy to posiadanie większej ilości dzieci to od razu patologia  🙄
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
26 października 2015 08:50
Odnośnie robienia dzieci za kasę... Widać po zachodzie ile sie dzieci rodzi... 

A maz twierdzi, ze wlasnie za rzadow PO zmienily sie przepisy, dzieki ktorym w koncu moze rozpoczac dzialalnosc. I wiele utrudnien zostalo zdjetych, mniej papierologii.

To jest ciekawe, mozesz go zapytac co kokretnie?
A maz twierdzi, ze wlasnie za rzadow PO zmienily sie przepisy, dzieki ktorym w koncu moze rozpoczac dzialalnosc. I wiele utrudnien zostalo zdjetych, mniej papierologii.


To od teraz nie piszcie że nie macie pracy , każdy zakłada działalność i mamy kraj bogatych biznesmenów.  🤣
Dokładnie tak. Obiecane 500 zł na dziecko najbardziej zachęci tych którym nie chce się pracować. Każdy zdrowo i rozsądnie myślący człowiek wie że te 500 zł to tak naprawdę "zachęta" dla nierobów. Wiadomo że doprowadzi to co najwyżej do tego że będą mieć dzieci po to żeby siedzieć w domu i nie pracować. Dziecko zobaczy z tego figę. Dla mnie propozycją rozsądną pro rodzinną było by zaoferowanie np. darmowych leków dla dzieci do 12 roku życia i refundowania w 80% tym do 18 albo darmowa komunikacja miejska dla dzieci czy darmowe książki. Z tego z pewnością skorzystali by wszyscy i zobaczyli by realnie oszczędność w swoim portfelu.

Murat-Gazon - a napisałam gdzieś że posiadanie większej ilości dzieci to patologia? Nie przypominam sobie więc czytaj ze zrozumieniem. Napisałam że pieniądze na dziecko będą zachętą dla środowisk patologicznych do tego by stwarzać na świat więcej dzieci. Nie dość że będą dostawać na dziecko, nic nie robić jak nie robili to na dodatek dalej będą chodzić do MOPSU i innych że chcą więcej bo mają więcej dzieci.

Ponadprzeciętność to ludzie którzy chcą robić coś więcej niż liczyć na jałmużnę. Jak PiS zrobi coś dobrego dla przedsiębiorców ( również dla mnie bo sama mam firmę)  to może uwierzę w ich krainę z tęczą i jednorożcem. Jakoś nie wydaje mi się żebym miała zarabiać więcej albo płacić mniej bo ktoś musi płacić za te przedwyborcze obiecanki cacanki.
po urodzeniu dziecka z ciekawości dowiadywałam się ileż to może przysługiwać na dziecko. I okazało się, że te magiczne dodatki o których mowa to w PL nie przekraczają 100 zł miesięcznie. Coś koło 70 chyba było. no aż się chce robić tą armię dzieci, a potem nic, tylko spijać śmietankę z zapomogi.
Isabelle - rodzinne, pielęgnacyjne, dodatki w postaci 3 miesięcy po 90zł w trudnej sytuacji, połowa kosztów za węgiel, zwrot podatku i to tylko jedna trzecia tego co bierze rodzina którą znam i która NIC nie robi. Nikt nie pracuje a żyją. Mało chyba jeszcze wiesz o tym ile tacy ludzie są w stanie wyciągnąć od państwa. A jak PiS obiecał 500 zł to już całkiem będzie im dobrze. Jeszcze żeby w domu babcia jakaś żyła to dodatkowe 900 zł za opiekowanie się nią. Ja to wszystko znam i mi nikt oczu nie zamydli. Jak komuś wydaje się ze lepiej będą mieć ludzie którzy pracują, i chcą normalnie żyć to chyba powinni iść pod zimny prysznic.

edit:
I jeszcze z moich podatków i reszty pracujących polaków utrzymuje się alkoholików. Przykład? Proszę bardzo. W rodzinie X mieszka alkoholik. Odbył 6 tygodniowe leczenie na którym był karmiony, leczony itd pomimo że nie jest nawet zarejestrowany w Urzędzie Pracy. Alkoholik z rodziny X wraca do domu i zaczyna pić. Dostaje również niespodziankę w wysokości 180 zł miesięcznie za to że jest alkoholikiem. W dodatku w dalszym ciągu toczy się w stosunku do niego postępowanie, znów ma iść na leczenie tym razem 8 tygodniowe. A historia się powtórzy. Po 3 leczeniach dostanie rentę z tytułu tego że jest chory bo jest alkoholikiem. Wnioski chyba są jasne A procedury związane z leczeniem alkoholików nie zmieniają się już od wielu lat. Był PiS, było PO i dalej będzie PiS i dalej będzie wspieranie takiego kurestwa. Sorry inaczej tego nie mogę ująć.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się