konie małopolskie

galopada_   małoPolskie ;)
16 maja 2013 07:19
Iwona kwestia polaczenia blyszczacej siersci i mocnego swiatla 😉 nawet nie sa czyszczone na codzien. Raz na jakis czas, jak juz konia nie widac  😁
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
16 maja 2013 18:25
Na pewno dosypujecie im jakąś miksturę do żarcia  😉
galopada_   małoPolskie ;)
16 maja 2013 18:25
pierwiastki promieniotwórcze  😉
Co to za problem dla galopady wyczarowac blyszczaca siersc jak ona baskil konia poprawia w photoshopie!  😉
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
16 maja 2013 21:18
Kurde zapomniałam że galopada poprawia wszystko w photoshopie  😡  😁

Nie, ale na serio świetne konie hodujecie w Żabnie, z głową i z zamysłem hodowlanym. A na tak zadbane i pięknie odchowane konie to po prostu miło patrzeć  🙂
galopada_   małoPolskie ;)
19 maja 2013 20:21
przyszłam popuchnąć, bo Jutlandia zajęła dzisiaj pierwsze miejsce w zawodach ujeżdżeniowych pod swoją właścicielką. Ciężko mi powiedzieć, jaka to klasa, bo nie znam odpowiedników do fińskich klas  😉
Farifelia   Farys 21.05.2008
19 maja 2013 21:12
galopada_ no to gratulacje! 🙂
Rudziszonów nigdy mało tym razem moja dwulatka Lechitka Lewkonia(Emetyt)- Hai Bej hod SK Buńczyk zdjęcia by Wojenka
Jukiii   Black&White
21 maja 2013 09:17
Schagya - bardzo ładna 😀 I nie wygląda na swój wiek, więcej zdjęć!  😁
galopada_ - zamawiam więcej zdjęć Davantiego, strasznie w moim typie  💘

Wrzucę takiego jednego Jacka i już znikam  :kwiatek:
montana   małopolskie
21 maja 2013 09:54
Lechitka wygląda cudnie, miło popatrzeć jak koń dorasta i rozkwita we wspaniałych rękach !

Tymczasem po dziadku Hai Beju narodziła się kolejna malowana klaczka małopolska

Bajdar , stary ale jary  😁 
idealne fotki ! 🙂
sie zastanawialam,czy wrzucac foty mojej klaczuchy, bo z tago co paczam to ona taki mega zabojadowy malopolak, ale co tam..
Abira po Narcyz od Afrodyzja (Barok x Asturia).. Jak dla mnie to ona mocniej w tate poszla niz w mame. Hodowca mowil, ze ona mega spokojna. Przez 2 tygodnie byla faktycznie strasznym dreptakiem, a pozniej sie jednak okazalo, ze ma speeda....i ja mocno ciagnie do skakania-szkoda, ze ogrodzen.....Chyba byla zdominowana przez inne klacze (??)....wiem, ze jest tu wlascicielka jej taty-jaki jest Narcyz? Abira jest mega przytulanka, baaaardzo lagodna i grzeczna w obejsciu...ale pod siodlem-poki co-zaufac jej nie mozna;-)
galopada_   małoPolskie ;)
30 maja 2013 20:26
Łata w końcu na swoim miejscu!



.
galopada_   małoPolskie ;)
01 czerwca 2013 09:07
halo, halo! Kto w Strzegomiu dopinguje małopolaki!? Widzę po listach, że całkiem ich sporo 😉
I jak tam małopolaki dały radę w Strzegomiu? 🙂

Ja pokazuję naszą trójkę - najmłodszy wychodzi na padok z klaczami, ustawiły go troszkę i zrobił się całkiem fajny 😉



Młody z mamusią:



Daj chleb!



I jeszcze gniada pod siodłem:

galopada_   małoPolskie ;)
04 czerwca 2013 08:00
Bonillo stoi w stajni handlowej i jest na sprzedaż 😉
Nie wiesz dlaczego?
2-latek Druid (Bartnik - Dara / Fez oo):

Gratuluje! Piękny młodziak, ile ma wzrostu?
Dzięki 🙂 Duży jest skubaniec - coś między 163-165cm.
galopada_   małoPolskie ;)
06 czerwca 2013 10:14
mały Dionizos





Postanowiłam przedstawić się z moim dzieciaczkiem. Sajgon 3,5 roku (Barnaba - Sagita/ Pilado). Dopiero niedawno do nas przyjechał, więc na razie próbujemy się jakoś dogadać 🙄
Ale cukiereczek  😍
menczesterowa, Fajny  😍  Napisz coś więcej o nim 🙂 Skoczek?

A my mieliśmy ostatnie 2 weekendy bardzo pracowite. Tydzień temu Debiut (Banita - Dara / Fez oo) w Gieniuszach zajął 1. miejsce w kl. N (84,1 km) z prędkością 15,61 km/h. W ten weekend Charyzma (Awans - Chmurka xx / Special Power xx) w Ciosnach była 6. w kl. P (43,4 km), prędkość 15,52 km/h. Oprócz nas w obu zawodach brało udział trochę małopolaków 🙂 Wyniki na endurance.pl
Charyzma w Ciosnach:
menczesterowa, fajny koniczek, ale imię ma niebezpieczne 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
01 lipca 2013 13:46
menczesterowa Twój jest z tej samej stajni co mój 😉
Schagya Dziękuję!  :kwiatek:
amnestria I na razie idealnie do niego pasuje  😵
iza90  Gratuluję sukcesów  😀
Mamy nadzieję na skoczka, ale ruch też ma bardzo ładny. Niestety na razie z zajeżdżaniem i jakąkolwiek pracą musimy czekać, bo dopiero kilka dni temu stał się ex ogierem 😀iabeł:
mozii wieeeem  😀 Już p.Stasiu zdążył całą historię swojej hodowli opowiedzieć  😁
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
01 lipca 2013 14:39
Wykastrowaliście gościa?

Stasiu to jest Stasiu  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się