Zdjęcia Naszych Koni cz. IX (2016)

Nowy rok, nowe zdjęcia naszych pupili 😉 Wszystkiego dobrego!
wątek zamknięty
Renifer Millie życzy wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku!

wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
01 stycznia 2016 08:22
Pozdrawiamy w Nowym Roku
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 stycznia 2016 09:42
ikarina bardzo ładny ten renifer 😁
Rudzik Birma jest niepowtarzalna 😜
To ja pozdrawiam z Sylwestrowym kucykiem 😉
wątek zamknięty
Ależ kolorowo rozpoczął się wątek! 😀

ikarina, widzę, że Millie dosłownie kwitnie!
Rudzik, uwieeelbiam... zdecydowanie za mało się pokazujecie - chyba że ja po prostu niewłaściwe wątki przeglądam?
lusia722, jak zwykle elegancko, chociaż w negliżu 😉

Iza - najstarsza w stadzie - w maju stuknie nam pierwsze 10 lat razem (życzę sobie więcej takich okrągłych rocznic):

wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
01 stycznia 2016 10:47
lusia722 piękny jest!
Met pogratulować :kwiatek:
Dawno nas nie było 😉
Szczęśliwego Nowego Roku! 🏇 😅
wątek zamknięty
lusia722, a kto jest taki śliczny? 😍
wątek zamknięty
Szczęśliwego Nowego Roku 😀!

Ikarina. Millie wygląda ŚWIETNIE ( śliczny koń się z niej robi!), a w reniferowych rogach "very cute" 😍!
lusia722, alez słodziak z niego! 💘
Met, gratulacje :kwiatek:! Iza ma wyjątkowo poczciwy wyraz pyska 🙂.
eterowa, piękne foty 🙂! Tradycyjnie trzymam kciuki za waszą parę 😀!

Noworoczni Vimto i Czesiu 🙂:

Vimto








15 letni folblucik Czesio (Czefalo):




Przepraszam za ilość zdjęć  😡...
wątek zamknięty
lusia722 jaki słodziak  😍

Mój mały świąteczny renifer 😀
wątek zamknięty
Nasze konie nic nie robiące pozdrawiają z Mielna:





wątek zamknięty
To my tez pozdrawiamy noworocznie 🙂
wątek zamknięty
Met, czeggra1, przecież to od dawna wiadomo, że pod moją opieką konie kwitną, pięknieją, pogodnieją.  😎 Jak chcecie, to mogę jeszcze wam wrzucić parę fotek Paddyego, bo jego obecny właściciel mi co jakiś czas je przysyła 🙂 Millie to nic, z Paddym to dopiero był "makeover" 😁

Rudzik, tak mnie ciekawi - ten twój koń zmienia kolor w ciągu roku?

lusia722, to wygląda, jak jakieś zdjęcie westowego kucyka z amerykańskiego katalogu. Ta grzywa! (I ta myjka w środku budynku, której zazdroszczę, bo moja to tylko kawałek płota i szlauf za stodołą :hihi🙂

Met, nie ociągaj sie, tylko wrzucaj więcej zdjęć. A w szczególności Nillusa, bo najbardziej mnie chwyta za oko z całej twojej ferajny. Chyba mam jakiś sekretny pociąg do koni z dużymi skarpetkami 🙂

czeggra1, a ja jak zwykle zazdroszczę i jak zwykle żałuję, że nie mieszkamy chociaż te 50 mil bliżej 😉 W ogóle, to widzę, że w twoim regionie bardzo fajne stajnie są. U mnie nie ma wyboru, a jeszcze do tego znaleźć taką halę, jak ty masz, to w ogóle graniczy z cudem. Tzn - są hale, ale takie ceny sobie za nie krzyczą, że... ja już wolę sobie pojeździć w deszczu 😁

Julie, łojessu, ale brzuchy 😀

Haffek, jeszcze 10 takich reniferów i w następnym roku rozwozimy prezenty 😀 Millie może być prowadząca, to jest bryczkowy koń przecież 😉

Jeszcze mam ogoloną Millie (pierwszy raz ją ogoliłam, nie mogłam uwierzyć, jaka była grzeczna). Wiem, że już raz wstawiłam to zdjęcie, ale to było tuż przed nowym rokiem, więc niech jej będzie na nowy rok  😀iabeł:

wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 stycznia 2016 20:31
Met Ile Iza ma lat? I gdzie reszta ferajny?
eterowa Pięknie Eter wygląda i jakie zdjęcia 😍
Burza  :kwiatek: a gdzie Piorek?
czeggra1 Wiesiek 😍 no przypadł mi do serca, Czesio też świetną formę prezentuje 😀.
Haffek Jaka Pacynka puchata 😜
Julie takie to mają życie 😎
ikarina miałam przez moment pomysł z westem, ale u nas nie ma 🙁. A myjka jest rewelacja, bo ma ciepłą wodę i obok jest solarium 😉
Także kucyk żyje ponad stan.
wątek zamknięty
lusia722, przestań! Przestań! Zazdroszczę strasznie!
wątek zamknięty
lusia722 Chyba najbardziej obrośnięta z całej stajni, jak na hucuła przystało  😀
ikarina Brakuje już tylko 8 😀


wątek zamknięty
No to dawajcie zdjęcia pozostałych ośmiu, ludzie 😉
wątek zamknięty
Ja już więcej nie mam, ale kto wie może jeszcze jakiegoś renifera dorwę 😀
wątek zamknięty
Dawałam w tamtym roku, no ale skoro brakuje :P

wątek zamknięty
Jak już zbierzecie renifery, to zgłaszam kandydaturę Mikołaja 😉


Ale sypnęłyście zdjęciami  😍
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
02 stycznia 2016 06:17
hajra, no japitole Kuba boski,
lusia, chciałabym, żeby mój Mały miał taką formę jak Księciuniu
ikarina Bimka trochę ciemnieje zimą, ale nie widać tego tak spektakularnie jak na innych tarantach. Pamiętam, że był na revolcie koń, który włos zmieniał sezonowo z siwego na gniady.
tu dla porównania:
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
02 stycznia 2016 06:45
Rudzik, ale piękne Twoje zwierzę 🙂
wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
02 stycznia 2016 06:54
harja super ten Twój siwy  🙂
Pozostałe w zimowo-świątecznej szacie też pięknie się prezentują  🙂
wątek zamknięty
lusia722, miło się czyta 🙂! Z naszego "serdelka" Vimto vel Wiesiek jest bardzo sympatyczne, wesołe i chyba całkiem skoczne konisko 🙂.
ikarina, a Ty nawet nie wiesz jak ja żałuję, ze nie mieszkasz bliżej! W mojej okolicy też jest ciężko ze stajniami z przyzwoitymi warunkami dla konia i jeźdźca (i oczywiście w sensownej cenie).  Trener z żoną przenieśli się 40km dalej (wynajmują stajnię w bardzo do rzeczy miejscu z super atmosferą) i nie wiele namyślając się przenieśliśmy się do ich nowego miejsca. Co prawda jest daleko - dojeżdżam ponad 40 km, ale nie żałuję. Było warto 🙂.
wątek zamknięty
harja, łojezusicku, jak ta twoja klucha będzie Mikołajem, to te 12 reniferów to będzie takie dolne minimum, żeby go udźwignąć 😁

Rudzik, fajną maść ma ta twoja Bimka, bardzo ciekawa odmiana deresza 🙂 Pytałam się, bo też zajeżdżałam dereszkę i śmieszna historia się z tego wywiązała. Dereszka miała na imię Iris i miała wówczas 3 lata, wyglądała tak:





(przepraszam za dosiad, to było 6 lat temu)

Tak więc - zajeździłam ją w angielski sposób, czyli robimy z koniem minimum, stęp-kłus-galop i za chwilę - siup, wyrzucamy konia na pastwiska na 6-10 miesięcy, niech odpocznie i przemyśli wszystko od nowa 😉 Tak więc po tych kilku miesiącach szefowa mówi do mnie: "weź, Ikarina, idź na pastwisko, będziesz zajeżdżać Iris od nowa". Ja przez cały ten czas klaczy nie widziałam, bo ona na tym wielkim pastwisku żyła 24/7,  tylko raz dziennie przychodził inny pracownik, żeby ją i inne konie dokarmić i sprawdzić, czy jeszcze żyją  😁 Więc poszłam na to wielkie pole z kantarem w ręku i wołam: Iris! Iris! I kurczę, w ogóle jej nie mogę znaleźć, nigdzie jej nie widzę. No to dalej chodzę już z dobre pół godziny i dalej wołam "Iris! Iris!" i kurde, nic. Tylko jakiś taki biały koń się za mną pałęta i mnie woła, nie wiem czemu tak bez powodu mnie lubi. I nagle olśnienie roku - przecież taranty zmieniają maść 🤣 Całe szczęście, że Iris miała taką maciupińką gwiazdkę na czole (na zdjęciu nie widać) i jej na głowie zostało trochę brązowego, że mogłam tą gwiazdkę zobaczyć, tak to nigdy bym jej nie poznała  😂

czeggra1, a nie miałabyś kiedyś ochoty przeprowadzić się do Forest of Dean? Bo ja i mój mąż kochamy to miejsce i marzy nam się przeprowadzka w tamte rejony 😉 W każdym razie fajnie by było, gdyby kiedyś tam udało nam się spotkać na zawodach gdzieś tak w połowie drogi 😉
wątek zamknięty
Rudzik, kuba jak kuba, ale twoja jest wręcz zjawiskowa, uwielbiam deresze. Pokazuj ją proszę częściej :kwiatek:
Constantia, :kwiatek:
ikarina, o tym samym pomyślałam, ale stwierdziłam, że zaryzykuję jego zgłoszenie 😁 Dobra akcja z Iris 😀
wątek zamknięty
Spóźnionego wszystkiego dobrego w nowym roku  :kwiatek: Wszystkie koniska piękne!
harja Najpiękniejsze zdjęcie jakie kiedykolwiek widziałam  😜

Noworoczny Połysk z dzisiejszego spaceru, strasznie wieje ale słońce nas skusiło na wyjście poza stajnię co skończyło się spłoszeniem konia i ucieczką  😵 kucyk przebiegł chyba przez całą wieś... szczęście w nieszczęściu jest tchórzem reagującym na swoje imię i jak tylko mnie zobaczył wychodzącą z lasu to z radosnym rżeniem przybiegł  😂



oczywiście brak wodzy jest słabej jakości retuszem  😁
wątek zamknięty
Gruba jeszcze z zeszłego roku



Ale to dlatego, że została dziewczyną stycznia  😀

wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 stycznia 2016 14:16
harja Najpiękniejsze zdjęcie jakie kiedykolwiek widziałam  😜


To samo chciałam napisać! Zjawiskowe! Nie mogę się napatrzeć!
wątek zamknięty
dairoxroxi, maleństwo, zawstydziłyście mnie  😡 dziękuję  :kwiatek:
dairoxroxi, to miałaś wesoło, fajnie, że reaguje jak go wołasz, to na pewno ułatwia 😀 chyba się dopasowaliście mocno co? Jakoś tak mi lepiej leży do ciebie ten srokatek, niż siwus - nie wiem, czemu, twoje posty są jakies takiej bardziej radosne i idzie wyczuć, że jestes tym koniem zachwycona 😉
jestemzlasu, jaką ma piękną głowę!!!
wątek zamknięty
harja, to zdjęcie faktycznie jest bardzo piękne, ale ty masz wiele bardzo ładnych ujęć, to już się przyzwyczaiłam, że wrzucasz dobre foty 😉 Powinnaś zacząć pocztówki sprzedawać, albo jakieś inne gadżety. Kto by pomyślał, że zimnok by się stał modelem, na większości plakatów same araby i fryzy przecież 😉

dairoxroxi, ty ten twój awatar masz specjalnie wygenerowany, aby wyglądał, jak twój koń, czy po prostu przez przypadek znalazłaś taki? I przykra sprawa z tym terenem, nie masz możliwości pojeździć razem z kimś innym?

jestemzlasu, ile twoja kobyła ma lat?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.