Dzień Kobiet x 360 = Babski Wątek (dla kobiet i o kobietach)

Obchodzicie Dzień Kobiet? Ja w ogóle zapomniałam, że takie święto istnieje. Przypomniał mi tulipan, który leżał na biurku, jak przyszłam do pracy.   😀   Nie wiem od kogo. 

I postanowiłam, że dziś wyjątkowo świętuję. Pojadę do stajni i dam mambie pietruszkę. Marchewkę dostaje regularnie, pietruszka będzie dobrym prezentem świątecznym. Bardzo ją lubi, a dostaje rzadko, bo sporo droższa od marchewki. 

A w domu mam taki plan  :winko:
Dworcika   Fantasmagoria
08 marca 2016 08:13
Niespecjalnie. Ale pozwalam świętować mężowi 😉 Zaczął od śniadania do łóżka na bazie upieczonych przez siebie bułeczek 😍
Ja też niespecjalnie, ale bardzo doceniam wszystkie gesty. Pracuję w firmie, gdzie prócz mnie są sami faceci (około 20) i moje biurko zostało zasypane kwiatkami.
Mega to miłe 😍
tez niespecjalnie, ale kwiatka od meza dostaje co roku i mily gest z jego strony, choc ostatnio dostaje kwiatki bez okazji kilka razy w miesiacu.
amnestria, a idź! 🤬 Ja też w typowo męskiej firmie pracuję, klienci to też same chłopy i nic. 😁
Tajemnica mojego tulipana na biurku rozwiązana.  Żródło: osoba płci żeńskiej. 

Mundialowa, jak widać, nie trzeba być chłopem żeby dawać kwiatki. Amnestria widocznie w robocie ma inny gatunek chłopów niż ty czy ja.  🤣
Ja mam super chłopaków 😍 😍 a przed chwilą dostałam kolejne kwiatki - różyczki w doniczce 😍
Ale, żeby nie było - równowaga w przyrodzie musi być -  od swojego chłopa nie usłyszałam nawet życzeń, także no 😉
Jak tej kobiecie od tulipana powiedziałam, że jestem ciekawa, czy mój mąż z jakimiś życzeniami się wyrwie, dostała ataku śmiechu. Pewnie o swoim myślała!   
Ja też w typowo męskim towarzystwie pracuję, więc u mnie na biurku stoją już róże i praliny  😍
Jestem jedyną dziewczyną w firmie a życzenia złożył mi kto?Bezdomny... 🙄
U mnie nie dziwi mnie to wcale.Traktują mnie jak równą sobie i nie widzą problemu w tym,że euro palety mogę po nich posprzątać skoro nic nie robię  😉
Przepraszam...szef mi dał tulipany.Zamiast kwiatków i innych pierdół ochów achów zwyczajnie wolała bym,żeby któryś przyszedł i powiedział,że zrobi mi kawę ,albo śmieci wyrzuci i większy pożytek by z tego był.Chłop mój wie,że jak ma mi badziew kupować to koń się z worka marchewek ucieszy bardziej  😉
Może dlatego nikt Ci nic nie daje, bo nie jesteś zadowolona?  😉
Ja na dzień chłopaka zawsze moim chłopakom piekę kilka blach muffinek (jestem sama a ich 20+) i wysyłam sympatyczne kartki, więc oni o mnie też pamiętają. Właśnie dostarczono mi kawał pysznego sernika <rozpusta>  😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 marca 2016 13:53
Ja generalnie jakoś szczególnie nie obchodzę, ale bardzo mi miło dostawać życzenia i kupę innych fajnych gestów 🙂 Dzisiaj zostałam obudzona bukietem róż i dostałam piękną bransoletkę  😜 Potem telefony i smsy od męskiej części rodziny z życzeniami. Ekipa remontowa, która robi mi łazienkę również zasypała mnie życzeniami, to przemiłe  🙂 Ach, i dostałam cukierka od promotora, choć zarzekałam się że nie jem cukru  😂 No nic, leży w torebce, oddam jakiemuś dziecku  😁

A wieczorem szykuje się troszkę bardziej niż zwykle elegancka kolacja z jakimś dobrym winem  🙂


Zdecydowanie bardziej podchodzi mi ten dzień niż walentynki, których nie obchodzę w ogóle  😉
mi nikt zyczen nie sklada, a szkoda, byloby to miłe  😎 ale bez też będę żyła. chociaz nie, cofam to. facebook mi złożył  👀

walentynek tez nie obchodze, moze sie ludzie przyzwyczaili.
robakt   Liczy się jutro.
08 marca 2016 14:01
Ja dzisiaj dostałam życzenia, Toffifee i sponsoring jednego mojego końskiego treningu od mojego K.  😜 To ostatnie najlepsze 😀
robakt, super prezent! Pobił moją pietruszkę dla kobyły!  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 marca 2016 14:12
Ja świętuje i w koncu doceniam ten dzien :-)
galopada_   małoPolskie ;)
08 marca 2016 14:19
ja nie obchodzę, ale dzisiaj na wstępie każda z nas (11) przed zajęciami dostała po tulipanie od dwóch kolegów z naszych grup, a po wyjsciu z zajęć czekał na nas trzeci z różami. Normalnie szał, taki drobny gest, a mega mi miło od rana 😀D
To ja też się "pochwale" 🙂
Nigdy nie przywiązuje uwagi do takich świąt, no ale zawsze jest miło usłyszeń coś innego niż na codzień : Co na obiad? od swojego Męża... No i się doczekałam tekstu : O to dzisiaj ten dzień, chwasty Mamie i Babci muszę kupić.....
Przykro na serduszku troche było z tego powodu ale po moim powrocie do domu oznajmił że wybiera się na obiad! z kolegami... No całkiem super... także Kochane Wszystkiego Najlepszego ode mnie  :kwiatek:
BW, w takim razie wieczorem razem na odległość zróbmy to  :winko:  bo mój mąż też z obcym facetem będzie wieczór spędzał 
Bardzo chętnie!
Gdyby nie okres, już bym dawno leciała do swojego konia- On by chociaż się do mnie przytulił, albo  marchewkę schrupał ze mną ;(
Nawet nie wiem czy ma się rozryczeć czy zlać na to i jak będzie coś ode mnie chciał to skończy się to tekstem : Do kolegów idź na obiad :P

ps. Wiecie że nawet mój były wysłał mi życzenia 😕
Taaa.. ja dostałam pudełko Rafaello,  które zjadają  właśnie dzieci . Poza tym dostałam zakupy do zrobienia (bo mąż  był w sklepie, kupił sobie masło), 3 worki śmieci  do wyniesienia  i obiad do zrobienia 😉 także  ten.... wszystkiego  najlepszego!
BASZNIA   mleczna i deserowa
08 marca 2016 15:26
Też najlepszego ! Ja tam obchodzę 🙂. Tylko mój mąż nie :P.
Wprawdzie BW nie pobiję :*, ale słuchajcie tego 😉. Na zakupach będąc dzwonię i pytam, czy kupić dla niego kwiatki dla dziewczynek. Tak! 🙂. Kupiłam bukiecik i podzieliłam go na 3. Przychodzi, pyta, które moje, i mówi wszystkiego najlepszego 🙂. Trzeba samemu o siebie zadbać 🙂!
Ja Was przebiję, wiem czemu nie dostałam życzeń... Bo mnie mój partner dzisiaj rzucił.
Więc wrócę z milionem bukietów do mieszkania, tylko po to żeby się z niego wyprowadzić.

Dzisiaj piję 🥂
amnestria, eee?

żeby się nie wyróżniać to napiszę, że ja nie obchodzę za bardzo ale mój mąż jeszcze bardziej 😉. Generalnie zapowiedział że dziś dobrze by było chałupę posprzątać, także wiem, co będę robić wieczorem. Ale na razie jeszcze się lenię 🙂
amnestria, o kurcze , przykre  🙁 trzymaj się!
BASZNIA   mleczna i deserowa
08 marca 2016 15:35
amnestria, okej, wygrałaś. Wybierz sobie coś z baru, my stawiamy 🙂!
amnestria NIE  😲 To co pijemy? Razem raźniej.

Ja mam dla Was fajną galerię na prezent.
galopada_   małoPolskie ;)
08 marca 2016 15:42
amnestria eeee  😲
W sumie dziewczyny wyżaliłam się, bo jestem dalej w szoku. Ale nie chcę zdominować wątku. Przepraszam za tę chwilę słabości.
Edytować nie będę, ale chyba jednak popełniłam błąd pisząc tutaj.

Najlepszego kobitki :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
08 marca 2016 15:45
Co Ty, spoko jak dla mnie.
Najlepszego jeszcze raz dla wszystkich, Dzień Kobiet to jak Dzień całego Świata-bo cóż bez nas 🙂...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się