ABC formalności OZJ/PZJ i startów na zawodach

właśnie przerabiałam kwestię ubezpieczenia. Wniosek złożyłam 29.01 a certyfikat do opłacenia dostałam 21.02. Tak jak wcześniej było mówione trzeba napisać maila na ubezpieczenie@pzj.pl, dostaje się ten link: https://forms.office.com/e/2s1ZtgLWKZ gdzie jest wniosek o ubezpieczenie i później na maila wysyłają certyfikat do opłacenia. Trochę to trwało.
A to nie można już tak jak kiedyś wykupić gdzieś indziej a nie tej z pzj ? Zwykle inne miałam tego samego dnia a nie czekało się wieczność
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
28 lutego 2024 12:41
Pewnie,że można. Ale ja nie znalazłam korzystniejszej oferty. A tym roku tak się długo czeka bo nie ma jeszcze strony .
Piaffallo, można gdzie chcesz, ale grupowe jest lepsze cenowo.
Nie czekało się nigdy , było na kliknięcie przez automat jeśli kupowałaś w PZJ.
Ten rok jest dopiero inaczej.
Perlica, a ile kosztuje grupowe?
xxagaxx, no zależy jaki wariant, ja sobie wzięłam 100 000 za 175pln
Perlica, no to chyba średnio z tym taniej. ja mam 90 zł i 50 000. (brane z Polish prestige)
no ja zapłaciłam 87zł. Zależy od wariantu.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
28 lutego 2024 16:25
Ja wzięłam za 102 zł. 87 nnw i do tego OC 15 zl
Bo ja właśnie znalazłam w lendy.pl i całkiem spoko finansowo wychodzi i od razu na maila się dostaje i juz sie wytraszylam, że nie jest to honorowane przez PZJ/WZJ, a oni piszą, że jest
anetakajper   Dolata i spółka
27 marca 2024 07:08
Tauzena wydałam na licencję. Po dwóch latach bez startów trochę osłupiałam.

To ile kosztują starty w zawodach? Jak ja startowałam to było 100 zł. Teraz 200? -250?
Moon   #kulistyzajebisty
27 marca 2024 07:38
anetakajper, zależy jakie klasy startujesz, ile razy i na jakich zawodach :P
anetakajper   Dolata i spółka
27 marca 2024 07:44
Moon, Już zerkałam na jakieś propozycje 150 zł. Chyba że 3 dni to taniej.
anetakajper, to nie lepiej zapisać się do klubu i zapłacić 100pln za licencję?
anetakajper   Dolata i spółka
27 marca 2024 08:11
Perlica, zarejestrowany 200 zł licencja. Składka klubu kiedyś z 10 lat temu było 100 zł

Edit. O przepraszam licencja zrzeszonego 80 zł .
No mi wyszło 80 plus 70 pln za konia czyli 150 pln ( w DZJ).
Do tego opłata do klubu to 200 pln.
Czyli 350 pln.

Zawody kosztują bardzo różnie, ale takich za 150 pln nie widziałam.
anetakajper   Dolata i spółka
27 marca 2024 09:38
Perlica, czyli zawodnik 280.
U mnie jeszcze doszło drogie ubezpieczenie :/
-400 zawodnik, koń 100 (pierwszy raz), ubezpieczenie 280, lekarz 200

Starty 150 el. MPMK . nigdzie nie widzę propozycji regionalnych uj. ale chyba 100 trzeba dać.
anetakajper, Party ostatnie (te co się nie odbyły) kosztowały 150zł od startu i to będzie chyba w tym roku za region taka dość standardowa cena jeśli chodzi o ujeżdżenie - bo podejrzewam, że cię ujeżdżenie interesuje dalej 😉. Gościszów w zeszłym roku kosztował chyba 130zł za region i 170 za ogólnopolskie jak jechałaś pojedyncze dni.
anetakajper   Dolata i spółka
27 marca 2024 09:53
epk, Dzięki za info.
ALe to piszecie za pojedynczy dzień bez boksu rozumiem?
Gdzie nie pojadę wychodzi mi niecały tysiaczek za zawody.

anetakajper, a jeśli dodasz doktora i ubezpieczenie to tyle wychodzi.
Myślałam że piszesz o licencji po prostu, bo tyle kosztuje ZO dla niezrzeszonych ( 1200 jak pamietam).
Perlica, No anetakajper, pytała o cenę startu więc zrozumiałam to jako startowe.
epk, do startowego jeszcze trzeba dodać wpisowe 🙃
Perlica, no tak, szczególnie jak się jedzie na jeden dzień to różnica się robi.

Generalnie to ja po paru latach patrzyłam ostatnio na ceny i mam wrażenie, że jak jeszcze startowałam to na 3 dni jechało się ze wszystkim na region w takiej cenie jak teraz na 1. A już jak się nie ma własnego transportu...
anetakajper   Dolata i spółka
27 marca 2024 10:43
Perlica, bez doktora i ubezpieczenia nie dostaniesz licencji więc są to koszty licencyjne.

To nie pyli się jechać na 1 dzień??
Skokowe zwykłe ZR w normalnym ośrodku 3 dni to już teraz lekko 1000zł + hotele, transport... No robią się pomału Malediwy na weekend 😅
Puma, no a ceny boksu w pensjontach? w Trójmieście mało gdzie poniżej 2k.
Ale tak u nas da sie na jeden dzień pojechać na jakieś LL i L za 150 zł. Jak nie musisz nocować, jest blisko i masz swój transport to da się.
xxagaxx, taaak jeden dzień to się tak da jeszcze. Fajnie jak masz blisko 😉
Pensjonaty u nas też 2 tys. to będzie norma za chwile.
epk, wszystko drożeje strasznie. Cieszę się , że mi przeszła gorączka startowa i startuje sobie na spokojnie, a nie wszędzie gdzie się da 🤣
Ale majówkę 2 tygodniową nie umiem odpuścić 😂

anetakajper, no ja lekarza mam z zeszłego roku jeszcze 😁

Puma, no mi zawsze wychodzi od 700 do 1000 pln. Do tego hotel i żarcie i za weekend mi wyszło 3500 pln bez jedzenia i benzyny i trenera, bo dwa psy w hotelu mi podnoszą dobę z 470 na 600😎
Perlica, ja ostatnio się poczułam jakbym niesamowicie oszczędzała przez ten brak jeżdżenia na zawody hahaha.
epk, no,ale ja też.
Ostatni start listopad jedna halówka, oszczędnie bo Partynice i jednionowy trening w Lesznie.
Nie startowałam wogóle jeszcze w tym roku.
A jak byłam chora i nie trenowałam to się tez cieszyłąm, że oszczędzam 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się