pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

To zostaw po prostu rozpuszczone, proste włosy  😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 maja 2011 19:23
szepcik, właśnie chciałam jakoś spiąć, bo będzie mi gorąco i zaraz będę miała tłuste włosy 🙂 Ale zaraz coś poszukam w necie 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 maja 2011 22:14
Hermes, ja osobiście nie widzę innej opcji niż: spiąć, i natapirować.

Wersje:




[img]http://imagecache2.allposters.com/images/pic/MMPH/C56523~Mary-Kate-Olsen.jpg[/img]



Strasznie fajnie też wygląda, bardzo dziewczęco grzywka zapleciona. Idealna na wisonę i lato, zwłaszcza dla blondynki


Nie mogę znaleźć fajnego zdjęcia. Sorry.
JARA tego ostatniego fryza miałam na swojej studniówce 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 maja 2011 06:14
Podoba mi się 2,3 i ostatni fryz 😀 Teraz muszę pokazać mojej mamie pracownicy jaki chcę i czy mi go zrobi 🙂
pony   inspired by pony
26 maja 2011 07:11
farbuje dzis wlosy farba Loreal Feria Preference.Czy ktoras z Was miala z nia stycznosc?🙂 To dosc odwazny krok bo wlosy mam naprawde ciemne, ale mam ich juz dosc. Moj fryzjer nie zgodzil sie, zeby mi je rozjasnic ( 🤔 ), wiec zrobie to sama!
ash   Sukces jest koloru blond....
26 maja 2011 07:54
Ostatnio nie bardzo mam czas na przesiadywanie u fryzjera, a powinnam już zrobić odrosty. Różnica między włosami przy skórze a resztą jest bardzo mała, włosy mam koloru jasny - słoneczny blond.
Chciałabym położyć sobie farbę w domu. Taką, którą nie zepsuje mi efektu naturalnego słonecznego blondu.
Doradźcie mi coś, pliiiss :kwiatek: :kwiatek:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 maja 2011 10:05
JARA 4 fryzura bomba!! 😜 odkąd jestem blondyną mogę sobie na taką pozwolić, bo mimo wysokiego czoła, blond włosy nie odznaczają się tak, jak brązowe 😎

pony jak to się nie zgodził? 🤔 jakie masz włosy?
Ja bym poszła do innego, polecanego fryzjera, sama bym się bała rozjaśniać włosy. Parę stron wcześniej pokazywałam swój efekt przejścia z brązu na blond podczas jednej (4 godzinnej :hihi🙂 wizyty u fryzjerki, więc da się.
Scottie   Cicha obserwatorka
26 maja 2011 10:40
Dziewczyny, używała ktoras z Was szamponu Joanny z ultrafioletem do blondu? Faktycznie taki dobry, zapobiega żółknięciu włosów itd?
ash   Sukces jest koloru blond....
26 maja 2011 10:47
Scottie, lepiej kup sobie płukankę. Szampony "fioletowe" bardzo wysuszają skórę głowy i wygląda to fatalnie.
Ja odwrotnie do Strucelki odchodzę od blondu (podobno kolor mojego życia) na rzecz karmelowego brązu. Wczoraj wróciłam do lekko jaśniejszego niż mój naturalny, czyli popielaty blond, a za miesiąc zagości na mojej głowie coś w tym stylu



Już się nasłuchałam, że fatalnie będę w tym kolorze wyglądać, ale ja chce i już. Zamarzyły mi się włosy w odcieniu oczu  😉
pony   inspired by pony
26 maja 2011 16:01
JARA 4 fryzura bomba!! 😜 odkąd jestem blondyną mogę sobie na taką pozwolić, bo mimo wysokiego czoła, blond włosy nie odznaczają się tak, jak brązowe 😎

pony jak to się nie zgodził? 🤔 jakie masz włosy?
Ja bym poszła do innego, polecanego fryzjera, sama bym się bała rozjaśniać włosy. Parę stron wcześniej pokazywałam swój efekt przejścia z brązu na blond podczas jednej (4 godzinnej :hihi🙂 wizyty u fryzjerki, więc da się.


Strucelka- chodze do bardzo dobrego fryzjera, ale niestety jest to ten typ, ktory jesli uwaza, ze 'bedzie mi zle' i 'ze mam super swoje wlasne wlosy i nie bedzie mi ich psuc' to tak robi. Mam ciemny braz, a schodze do takiego, jaki Tulipan wstawila na zdjeciu🙂 Teoretycznie, bo za pierwszym razem takie jasne nie wyjda niestety. Efekty juz dzis wieczorem 😀
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
26 maja 2011 17:55
pony, ja farbowałam kilka razy intensywną miedzią i mango 😉
kolor wychodzi bardzo ładny, intensywny, farba nie niszczy włosów i nie wysusza.
nie wiem jednak jak z innymi kolorami ale te których używałam niestety po 2 tyg traciły swój intensywny kolor i sie po prostu spierały jak szamponetka pomimo stosowania różnych szamponów i odżywek do włosów farbowanych... 🤔
pony   inspired by pony
26 maja 2011 18:01
niebawem sama sie przekonam- siedze wlasnie z farba na glowie🙂
Macie jakis sposob na to żeby utrzymac rudy kolor na głowie ? Zaszalałam i z czarnych włosob zrobiłam jasne + dodałam im lekkiego rudego koloru. Problem wtym ze kolr na tyle sie sprał po chyba 7 myciach że na czubku głowy widziałam kolor włosow po dekoloryzacji. Wczoraj zafarbowałam sobie innym ciemniejszym rudym i zastanawiam sie czy w tym kolorze już zawsze tak bedzie ze po tygodniu włsy beda wypłwiałe i kolor bedzie sie "spierał" ? Nie ma na rynku jakiegos utrzymywacza tego koloru?
trzynastka   In love with the ordinary
27 maja 2011 10:39
a jakim szamponem myjesz głowę ?
Pamiętaj, że wszystkie szampony przeciwłupieżowe zmywają farby.
Po dekoloryzacji włosy mogą złapać kolor mocniej, ale i szybciej go "puścic". Może są zniszczone? Bo z takich też łatwiej kolor spływa...
Teoretycznie to z każdym farbowaniem kolor powinien trzymać się dłużej.
Hypnotize a czy Ty przypadkiem nie miałaś nam się pokazać w nowym kolorze?  👀  😁
trzynastka   In love with the ordinary
27 maja 2011 10:54
A, dodatkowo są fajne linie kosmetyków do włosów na dany kolor. Moja matka używa tylko szamponów i odżywek dostosowanych do jej farbowanego na blond łba i jest zadowolona. Kolor nie schodzi, nie żółknie, nie płowieje.
Scottie   Cicha obserwatorka
28 maja 2011 13:03
ash, co to za płukanka? Można ją zrobić w domu (jakie składniki?) czy gdzieś się kupuje?

Hypnotize, jak miałam ściąganą farbę do ciemnego blondu, to ten ciemny blond też się szybko spierał, tyle, że do rudego. Dekoloryzajcę robiłam u fryzjera. Za każdym kolejnym farbowaniem, farba utrzymywała się dłużej.
no i kupiłam tą 'czarną serię' gliss kura, szampon+odżywka do spłukiwania+dwufazowa odżywka w sprayu. no i po pierwszym użyciu jestem mile zaskoczona, moje siano na głowie jest znacznie gładsze i błyszczące. tylko zapach.. no co kto lubi ale dla mnie jest taki fryzjersko-nijaki 🤔
ash   Sukces jest koloru blond....
30 maja 2011 15:36
Scottie płukankę dostaniesz w każdej hurtowni fryzjerskiej, czasami też w sklepach z kosmetykami.
Płukanka do włosów blond - fioletowa! koszt 8-10zł

yga   srają muszki, będzie wiosna.
30 maja 2011 17:45
PIĘKNY  😜
wygląda na mocno sprany
yga   srają muszki, będzie wiosna.
30 maja 2011 21:47
dla mnie to jakieś toffi, sama nie wiem  😲
i rudość mnie kusi  😜
Zafarbowalam włosy raz jeszcze i kupiłam jakieś dziwne szampony i maski do włosów rudych. I póki co kolor sie nie zmienia 😀
A we włosach chetnie bym sie pokazała tylko nie mam zdjecia gdzie widać tą radykalna zmianę
ja właśnie testuję naturalne rozjaśnianie włosów płukanką rumiankową - ciekawa jestem czy będzie jakaś zmiana w kolorze moich włosów - aktualnie mam naturalne ciemne

ktoś może już próbował coś takiego?
Oj z ciemnych to Ci nie rozjaśni.... rumianek dobrze działa na blond - nadaje refleksy
szepcik do rumianku dodaję jeszcze cytryny - zobaczymy 😉 nie oczekuje że nagle będę miała blond włosy, tylko chciałabym właśnie jakieś refleksy
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się