moda, ciuchy etc...

jesli ktoras z Was niezmiernie zazdrosci Pursat zarowiastych rurek, to widzialam takie wczoraj w Cubusie, w dodatku na wieszaku -50% 😉 ale nie wiem ile kosztowaly
ovca   Per aspera donikąd
02 czerwca 2011 19:15
Dziewczyny...czy jest szansa kupić gdziekolwiek ZWYKŁE CZARNE RURKI bez cekinów, sznureczków, napisów 'sexy' na tyłku, marszczeń i innych tego typu zabawek? zawsze kupowałam je w h&mie, tym razem nie ma... 😵
Spróbuj w Boutique.
Pursat   Абсолют чистой крови
02 czerwca 2011 19:32
ovca, ja mam dwie pary z Bershki, ale dawno tam nie byłam, więc nie wiem co mają teraz.
podłączam się do ovcy - moja ulubione z H&M już jakiś czas temu przestały być czarne, więc szukam nowych i NIE MA  🙄
zwykłe czarne ostatnio widziałam w zarze,  stradivarius'ie i pull&bear'ze  😉
Scottie   Cicha obserwatorka
02 czerwca 2011 20:37
cieciorka, majtki dopasowałam rozmiarem, ale one mają taki fason wysoki, są bardzo zabudowane, prawie podchodzą pod pępek. Poduszkę mam tylko w lewej misce (ze względu na różnicę mięcy piersiami) i jest ok, nic nie odstaje. Zapięcie się też nie rozpinało.

Jeśli ten 65F był dobry- w sam raz- to bierz, jeśli masz się dobrze czuć. Ja też miałam kostium dopasowany (taki rozmiar, jak stanik), ale jak ta sztywna miska nasiąkła wodą, to w basenie nasiąkał i troszkę odstawała z góry. Po wyciśnięciu było ok.
trzynastka   In love with the ordinary
02 czerwca 2011 21:23
W ramach odstresowania postanowiłam skompletować strój na jutrzejszy egzamin.
Jest na 8 więc nie powinno być tak gorąco ale obawiam się, że źle dobrałam wszystko.

Koszulo - tunika elegancka szara, ( długa za tyłek, prawie sukienka), do tego długie leginsy czarne i szare zamszowe botki. Myślicie, że może być ?
Pursat   Абсолют чистой крови
02 czerwca 2011 21:40
Ja bym założyła coś bardziej formalnego, ale ja to ja i mam lekkie zboczenie w tej kwestii. 😉
trzynastka   In love with the ordinary
02 czerwca 2011 21:47
Formalny strój mam aż jeden i już w nim w tym tygodniu dwa razy wystąpiłam, postanowiłam coś zmienić, a że egzamin duży i pisemny pomyślałam, że w tłumie nie rzucę się tak bardzo w oczy, a będę się czuła swobodniej ale też w miarę elegancko.
Koszulo-tunika jest elegancka, ma kołnierzyk, żabot i śliczne mankiety  😍
Edit: nawet ją znalazłam w googlach tylko na mnie jest dłuższa, bo niska jestem i krótka w tułowiu 
noen   A story of a fighter of our human race
02 czerwca 2011 22:46
ninevet, wydaje mi się, że bedzie okej, ale ja bym założyła do niej leginsy 3/4 😉
trzynastka   In love with the ordinary
02 czerwca 2011 22:48
właśnie nie mam czarnych, ani żadnych stonowanych. :/
noen   A story of a fighter of our human race
02 czerwca 2011 22:53
ninevet, hmm. to może podwinąc do środka, tak, ze nie będzie widać 😉 Bo długie będą średnio wyglądać IMO 😉
trzynastka   In love with the ordinary
02 czerwca 2011 22:55
Sprawdzałam, tragedia. Dlatego wybrałam zabudowane botki, niech chociaż się jakoś kończą te legisny.
noen   A story of a fighter of our human race
02 czerwca 2011 22:59
ninevet, botki, a ja przeczytałam baletki 😂 i coś mi nie pasowało 🤣

edit: z botkami pewnie będzie ładnie :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
03 czerwca 2011 08:10
A jak wyglądają botki? :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
03 czerwca 2011 10:42
Cieciorka, czarna Feba:



Zaraz po wyjściu z basenu, widać, że trochę odstaje.

O matko, jaka tłusta byłam ;P
noen   A story of a fighter of our human race
03 czerwca 2011 10:44
Scottie, śliczny + ten kolczyk 😍 leci pw 😀
Scottie otluszczona, to chyba mialas tylko skore od olejku :P tez bym chciala byc taka tlusta, jak ty. Btw fajnie wyglada ten stroj.Niestety mojego rozmiaru niet 🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
03 czerwca 2011 12:57
Pursat bo Ty  taka chudziutka to się nie musisz martwić jak będą leżeć 😉 bo na pewno dobrze. Wklej proszę zdjęcia jak tylko dostaniesz je.


Z bliska:


Z daleka:


Wybaczcie goły brzuch, ale miałam na sobie długą tunikę i nijak to wyglądało jak ją miałam opuszczoną, a spodenki dopiero co wyciągnięte z koperty, 10 min temu był listonosz. 😉
Pursat spodenki są czadowe, a buty skąd?😀
noen   A story of a fighter of our human race
03 czerwca 2011 13:08
Pursat, prześliczne, chyba się na takie skuszę! 💘

edit:
sa u Was w h&mie takie spodenki w rozmiarze 36/38 ? U mnie w dwóch h&mach tylko 40 i 42  😤 Albo gdzieś na allegro je znajdę, bo szukałam i nie było 🙁
[img]http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/looks/2011/Look_0009235_0.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&call=url[file:/product/large][/img]
[img]http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/looks/2011/Look_0003415_3.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&call=url[file:/product/large][/img]
cieciorka   kocioł bałkański
03 czerwca 2011 13:25
Pursat, super portki!
Pursat   Абсолют чистой крови
03 czerwca 2011 14:59
Dziękuję. :kwiatek:

wisienka
, buty z Pepco za szalone 25 zł. 🙂

noen
, a nie możesz kupić w sklepie internetowym? w Norwegii masz taką możliwość. 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
03 czerwca 2011 15:00
Pursat, a wiesz, że o tym nie pomyslałam ? 😁 Dzięki! Już idę zamawiać 😀
Gagulec   Mistrz lokalny
03 czerwca 2011 15:48


wisienka
, buty z Pepco za szalone 25 zł. 🙂



A gdzież ten sklep jest w krk??
Mieli tylko czarne??
Pursat   Абсолют чистой крови
03 czerwca 2011 16:08
http://www.pepco.pl/ tu jest wykaz wszystkich sklepów

Były brązowe (moje) i w różnokolorowe paski.
Pursat super portki!
Pursat   Абсолют чистой крови
03 czerwca 2011 18:39
Dzięki. :kwiatek: noen, cieszę się, że mogłam pomóc. 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
03 czerwca 2011 19:10
Pandurska, akurat zdjęcie zrobione zostało zaraz po wyjściu z wody- specjalnie takie dałam, żeby było widać, że stanik nasiąknięty wodą odstaje. Btw. podczas tego tygodnia wakcji przytyłam 3 kg 😉 non-stop jadłam. Po powrocie schudłam 9.


Pursat, boskie! Te pierwsze bardziej mi się podobały, ale te wyglądają super na modelce 🙂 Wstawisz link do aukcji? :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się