Kącik WKKW

Zreszta tak jak mowila Strzyga, gdyby wkkwisci jezdzili dla nagrod, to w Polsce wkkw juz by dawno umarlo 😉

zgadza się, co nie znaczy,że nagroda: medal i puchar jest satysfakcjonująca  🙄

CRAZY, GRATULACJE  🏇
Dziekuje.

Czy ktos ma jakies zdjecia/filmiki Czarnolasa ze Strzegomia?
na youtube fajne te filmiki sa plus bonus w postaci wywiadu 😉
fajnie jechalas
Jak możecie ,to podlinkujcie 🙇  :kwiatek:, dzisiaj tak dostałam w d..p ,że nie mam siły szukać.  😵
mozecie
http://www.youtube.com/user/WorldCupStrzegom#p/c/0FBA1A2418A6653C/35/JeHll3ex5Vk
http://www.youtube.com/user/WorldCupStrzegom#p/c/0FBA1A2418A6653C/5/WpU_fH12MUE
Te juz ogladalam dawno, czekam na jakies ladne zdjecia... malo jakos w tym roku.. z roku na rok mniej, ani na SK, ani na volcie.. jakies zdawkowe informacje..

Ja się nie mogę doczekać fotogalerii Pani Katarzyny Boryny, wiem że była w Strzregomiu
http://katarzynaboryna.pl/albumy.php?start=0&kategoria=72
ŚK delikatnie mówiąc sprawę olał  😵 Ale oni świata poza skokami nie widzą 🙁


Tu zaglądałaś ?
http://stajniatrot.pl/texts/wydarz/2011/wkkw1106.html
Ciekawska dzięki  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Crazy,  co tu dużo gadać - zajebiści jesteście z Czarnolasem 🙂 A ty jaka medialna, wow 😀!
Pani Kasiu gratulacje, zawsze mi się podobało jak Pani jeździ.
Bardzo dziekuje za te mile slowa. Jest to naprawde moj duzy sukces, i ciesze sie ze sie podobalo 🙂
Ja mam trochę zdjęć z krosu i skoków. Ale zabiorę się za nie za tydzień, jak wrócę do domu.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
29 czerwca 2011 10:04
Crazy: super!! gratulacje. 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 czerwca 2011 10:10
Crazy, ja też gratuluję, strasznie mi się podobał Wasz przejazd w crossie  :kwiatek: skoków nie było dane mi oglądać, niestety.
Crazy i ja Ci ogromnie gratuluję🙂  😍

Facella przejazdy ze skoków są na youtube na strzegomskim kanale (podlinkowany kilka postów wyżej)


Facella   Dawna re-volto wróć!
29 czerwca 2011 10:32
Magdzor widzę, ale to chyba nie są pełne przejazdy? wydają mi się jakieś takie pourywane. pełnej relacji mi nie było dane widzieć, a szkoda.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 czerwca 2011 10:53
crazy, wymiatasz w tym sezonie 😀 Z krosu na kros, coraz fajniej to wygląda =)
aha no możliwe, ja mam nagrana relacje z eurosportu zarówno kros jak i skoki, jeśli ktoś bardzo chciałby mogłabym spróbować to gdzieś wrzucić jak uda mi się to podzielić na części
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 czerwca 2011 17:16
wybiera sie ktos z Was na kurs sedziowski do Kuzni za tydzien?
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 czerwca 2011 19:09
armara for you 😎 Pani Katarzyna🙂
Zaraz przecież ja nie szukałam zdjęcia crazy, o co kaman  👀 Jestem dziś nieprzytomna, ale chyba nie aż tak  😡
To ja szukalam 🙂 Bardzo dziekuje
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 czerwca 2011 20:00
Jestem pod wrażeniem swojego nie ogarnięcia,dopiero teraz skapnęłam,że owa Pani Katarzyna to forumowa crazy-tak?.Jeśli tak to stałam koło Ciebie jak skończyłaś przejazd,chciałam coś zagadać,ale stwierdziłam,że nie bede Ci gitary zawracać.
haha, tak to JA 🙂

Trzeba bylo podchodzic, mysle ze bylam bardziej nieogarnieta, nikogo nie poznawalam 🙂
Brawo dla Jurka i crazy 😉

kto sie wybiera w weekend do Sopotu ??
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 lipca 2011 08:01
crazy miałam ochote powiedzieć coś banalnego w stylu "ładny przejazd" ale doszłam do wniosku,że Pani z tym konikiem pewnie ma ważniejsze sprawy niż bajera z jakąś nieznajomą typką 😁 Następnym razem jednak się odważę 🙂
Czy będzie ktoś w Milsku? Jaki jest cross?

Crazy- brawo!
Moon   #kulistyzajebisty
01 lipca 2011 09:29
Angeel - ja będę pewnie, ale w roli fotografa. ;-)
[quote author=Tomek_J link=topic=815.msg1053610#msg1053610 date=1309113065]
[quote author=armara]Dodam tylko, że w krótkich ** nagrody były także zabójcze - najlepsza Polka, Marta Dziak wygrała... 34 euro (6 miejsce) .

Ale ta kwota wynikała z podziału nagrody między zawodników zajmujących to miejsce ex aequo, prawda ?
Poza tym skoro nagrody są tak niskie, to dlaczego 250 zawodników uznało, że należy się w Strzegomiu pojawić ?
[/quote]
Nie to nie były miejsca ex equo, podobnie w CCI**.
A Strzegom ma już db markę wśród jeźdzców, kros jest zawsze fair, organizacja ekstra, blisko zachodniej granicy. W tym roku można było walczyć o kwalif. do ME. BTW dobrze widzę, że Wag w Strzegomiu zdobył oczko do ME ?

baborowko
Mozna będzie liczyć na listy zgłoszonych koni dostepne w internecie, po 1.07  👀 ?

[/quote]

Dziś mija termin zgłoszeń na nasze zawody, w tej chwili mamy ok 90-100 koni, wstępne listy zgłoszeń wrzucimy na początku przyszłego tygodnia.
Bardzo dziękuję za odpowiedź  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się