Kącik WKKW

magdziorczy jak bym się bardzo uśmiechnął to mógłbym się załapać na kopię tej relacji ze Strzegomia na płytce  albo na pena?? Niestety mój nadświetlny plus film z you tube ściąga 10 min.
Relacje jeszczew mozna ogladac bezposrednio ze strony sport.tvp.pl  -> Video -> Inne-> jezdziectwo
Cześć 🙂
Mam pytanie, czy ktoś z Was wybiera się z Warszawy (okolic) na zawody do Sopotu na początku sierpnia i miałby miejsce dla jednego wałaszka?

Wiem,że to raczej do ogłoszeń, ale akurat wtedy są zawody WKKW, a nie sądzę, żebyście wszyscy patrzyli do ogłoszeń  :kwiatek:
[quote author=Łosiowa link=topic=815.msg1063864#msg1063864 date=1309943382]
Cześć 🙂
Mam pytanie, czy ktoś z Was wybiera się z Warszawy (okolic) na zawody do Sopotu na początku sierpnia i miałby miejsce dla jednego wałaszka?

Wiem,że to raczej do ogłoszeń, ale akurat wtedy są zawody WKKW, a nie sądzę, żebyście wszyscy patrzyli do ogłoszeń  :kwiatek:
[/quote]

Wiele na to wskazuje że będę miał.
Hej hej, za bardzo nie wiem gdzie o to spytać, a w związku z tym, że Stara Miłosna kojarzy mi się z WKKW spytam tutaj.
Gdzie polecacie nocleg przyjeżdżając na kilkudniowe zawody do Starej Miłosnej?
bardzo blisko jest hotel Bella Vista, ale nie wiem jak tam cenowo. A na jakie zawody przyjeżdżacie?
ash   Sukces jest koloru blond....
06 lipca 2011 15:50
Petit, w Starej Miłosnej jest kilka "zajazdów" Gościniec, Auro, Morfeusz i Villa Park Wesoła.

Hotel Bella Vista- Cennik pokoi

1 osobowe od 140 do 160 zł
2 osobowe od 160 do 180 zł
3 osobowe 200 zł
Apartamenty od 200 do 400 zł



Przyjeżdżają moi znajomi z Krakowa, i poprosili mnie o wskazanie godnych polecenia miejsc ;-)
Gdyby się komuś coś przypomniało, to będę bardzo wdzięczna.
Zawsze spalam w Bella viscie.. bliosko BP i Mcdonalds 🙂
Uwaga tylko na bardzo sliskie prysznice, kafelki pod prysznicem, zawsze byla min 1 gleba 😉
gdzie moge znalezc kalendarz imprez na dolny slask?  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 lipca 2011 14:25
Karolass, tu: http://www.dzj.wroclaw.pl/
e: tylko uważaj, bo czasem mają błędy...
o jakie to sprytne! dziekuje 🙂
O matko, wątek na 4-tej stronie! Kto zna wyniki z Baborówka? Jak Asior, jak wrotki i inni?
no wlasnie nie ma na stronie zawodów wyników z dzisiaj jeszcze... ja wiem tylko jak poszło osobom ode mnie z klubu.
Ja za to wiem, że wrotki skoki i kros na czysto, z wyniki z wczoraj są na świecie koni 🙂 Asior też super, oby tak dalej!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 lipca 2011 18:59
Zamiast do Babo, trzeba było przyjechać do Gdańska. Na I Derby Cup.
Za I miejsce 2000 zł i nagrody, których na MP nawet przez szybę nie widzieli 😀 I to w Petce 😀

Zwycięzca z jednym z pucharków i nagrodami rzeczowymi =)
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
17 lipca 2011 19:11
Strzygao losie zacne nagrody🙂 wrzuc gdzies fotki bo chetnie obejrze🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 lipca 2011 20:08
To chyba nie wszystkie nagrody.

Będzie galeria na ŚK jakoś na dniach =)
dokladnie! Swietna impreza, organizator szalony zapaleniec,mam nadzieje ze beda nastepne ! Strzygus zapomnialas o naszej glownej nagrodzie! Godzinny trening z mistrzem swiata na skuterach wodnych,ktore w 2 sec osiagaja 100. Umre na zawal!
napisałam takiego pięknego posta o tych nagrodach i mnie baby wyprzedziły :P
A Zapnij Się chyba jakieś tańcowanie z You Can Dance ugrała  😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 lipca 2011 20:19
Sigma - tak, będzie miała indywidualne treningi 😀

Crazy - kamizelkę ze sobą zabierz =)

Co fajniejsze, zawody były za darmo. Bez wpisowego i startowego. Widać da się zrobić zarąbiste zawody z zarąbistymi nagrodami i świetną atmosferą. Trzeba tylko CHCIEĆ. A o to w światku ciężko. Trzeba tancerza, który ma w sobie tyle pasji, ogarnięcia i samozaparcia, żeby urządzić zawody. Z jednej strony, to bardzo przykre i smutne, ale z drugiej szalenie budujące.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 lipca 2011 07:39
Ja za to wiem, że wrotki skoki i kros na czysto, z wyniki z wczoraj są na świecie koni 🙂 (...)

no my jesteśmy bardzo zadowoleni, kobyła się otworzyła,zrobiła przyzwoity czworobok, super parkur i w krosie nie było już dla niej znaków zapytania... wrotki spóźnił się na niej 9 sekund,ale też od początku plan był nie gonić normy.

juniorka nam też udanie zadebiutowała w P klasie,robiąc oczko...potężnie się spóźniła (ale w granicach RK 😉 ) bo trochę nerwy na początku zadziałały i w dystansie woltowała,tracąc dobre 25 sekund...

a Baborówko fantastyczne, i pod względem organizacyjnym i towarzyskim... fajne jest to,że w Baborówku każdy czuje się jak mile widziany gość,a nie jak intruz - jak to się zdażało na niektórych zawodach 😉


Zapnij się gratulacje 🙂
asior   -nothing but eventing-
18 lipca 2011 10:36
Siwy niestety na przedostatniej przeszkodzie krosu 2  razy mi splynal, ale to dopiero druga * w jego zyciu, jest malo doswiadczony  😉 Zdziwil sie na waskim froncie na koniec krosu. Ale uj. przyzwoite i parkur na 0, wiec nie bylo tragedii.
Ktoś w takim razie gratulacje dla wrotkiego🙂

asior ech szkoda, że już pod koniec, bo to jeszcze bardziej boli, ale i tak uwielbiam patrzeć na waszą parę, więc liczę na jakieś zdjęcia😉

Nasi też wrócili zadowoleni po przyzwoitych czworobokach i czystych krosach w L.
Gratulacje 🙂

A powiedzcie proszę kto w Baborówku jechał (chyba) z kamerką?? http://www.swiatkoni.pl/gallery-photo/139304.html

To musiało być fajne nagranie 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 lipca 2011 12:10
Michałek  😉
Ah, czyli nie re-voltowicz 😉
Strzyga, no proszę jakie nagrody  😀
Jurek z tego co wiemy jest bardzo zadowolony  😀
ps. podzielisz się zdjęciem? nie za bułkę  😉
Wrotki i Zapnij sie - gratulacje 😅

asior, ja i tak bylabym zadowolona 🙂 Mocno wierze, ze jeszcze pare krosow i podium bedzie wasze 😅
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 lipca 2011 16:23
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się