Kącik WKKW

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 czerwca 2011 11:45
ogurek, CCI ma dłuższy kros i więcej przeszkód...to taka główna róznica 😉

nie ma już pełnych prób,czyli steepla,dróg i ścieżek i na koniec krosu.
dzięki
ogurek, CIC od CCI różni się dystansem krosu (sporo), ilością przeszkód (niewiele), oraz - CCI jest rozgrywane w kolejności uj., kros, skoki, CIC może być uj. skoki, kros. CCI to zawody pełne (nadal tak się nazywają), CIC - skrócone. Konkretne dystanse znajdziesz w Przepisach WKKW (tych międzynarodowych - *, **, ***, ****)
asior   -nothing but eventing-
24 czerwca 2011 14:31
Programy na ujezdzenie tez bywaja inne w klasach CCI i CIC na tym samym poziomie.
Brawo Jurek Krukowski, kros na 0 😀!
Ktoś coś wie jak wyniki CIC** ? Wyniki online zatrzymały się na trzech zawodnikach  😵
asior   -nothing but eventing-
24 czerwca 2011 19:25
Wiem tylko, ze duzo eliminacji i wylaman...
ogurek, CIC od CCI różni się dystansem krosu (sporo), ilością przeszkód (niewiele), oraz - CCI jest rozgrywane w kolejności uj., kros, skoki, CIC może być uj. skoki, kros. CCI to zawody pełne (nadal tak się nazywają), CIC - skrócone. Konkretne dystanse znajdziesz w Przepisach WKKW (tych międzynarodowych - *, **, ***, ****)


Dlaczego zatem w Strzegomiu najważniejszy konkurs jest klasy CIC***, czyli ze skróconym krosem, a CCI*** jest jakby w cieniu??
Ktostam, bo to właśnie formuła CIC liczy się jako Puchar Świata? ("pełne", z kolei, są potrzebne do kwalifikacji na wyższy poziom)
,
galopada_   małoPolskie ;)
25 czerwca 2011 10:38
jak poszło Barytowi?  👀
Baryt ukończył kros, ale z dwiema odmowami (40 pkt) i niemal 13 pkt karnymi za przekroczenie normy czasu. W sumie dobrze, że w ogóle ukończył bo on ma spore problemy z krosami ostatnio.
Ojej, szkoda 🙁 A co to za problemy na krosie - natury fizycznej, psychicznej, czy po prostu nie lubi konkretnego typu przeszkod?
WKKW wg TVP Sport  😵
"W Morawie koło Strzegomia rozpoczęły się zawody Pucharu Świata we wszechstronnym ujeżdżaniu konia wierzchowego. "

ja oglądam 🙂🙂🙂
Ojej, szkoda 🙁 A co to za problemy na krosie - natury fizycznej, psychicznej, czy po prostu nie lubi konkretnego typu przeszkod?


Chyba raczej ograniczone możliwości fizyczne, ale może się mylę? Jak dla mnie  cross*** ,to dla niego bariera dźwięku.  🙁
Szkoda ,bo koń piękny, na czworoboku wygląda ślicznie.
asior   -nothing but eventing-
25 czerwca 2011 15:27
Oczywiscie, ze sie mylisz moja droga. Jak nie wiesz, to sie nie wypowiadaj. Zadne "ograniczone mozliwosci fizyczne". Do cholery jasnej  😵  Baryt jest plochliwy, ciezko mu sie skupic, najczesciej wylamania wynikaja albo z braku koncentracji albo dlatego, ze bal sie czegos lub kogos (tak tez bywalo) kolo przeszkody. Brak mu czasem serca do walki.

No chyba, ze ograniczone mozliwosci fizyczne to to, ze w zyciu nie mial kontuzji, skacze parkury 140 na 0 i krosy w formule CCI w czasie i z malymi oznakami zmeczenia.
Konie po Decoration AA są trudne dojazdy, zresztą dzieciaki Baryta skoczne i utalentowane  😜, ale patrzące jak tatuś.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
25 czerwca 2011 16:16
Właśnie wróciłam ze Strzegomia,jak odjeżdżałam Spisak był trzeci Jung prowadził.
Na dwóch pierwszych Spisak,na dwóch kolejnych Jung podczas rozgrzewki przed startem.
oglądałam dzisiaj caly cross w tvp sport i jestem pod wrażeniem. Jung oczywiście rewelacja, i Spisak też się... spisał 😀 i dobrze ze przestalo padac i ostatnie przejazdy byly juz sloneczne
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 czerwca 2011 19:56
obejrzałam to sobie na wrocławskiej... ja się tam na tym nie bardzo znam, ale wydaje mi się, że trudny był ten cross, skoro chyba jedynie Jung się ledwo wyrobił w normie (właściwie trafił idealnie)?
wg mnie trudna była pierwsza wodna, tzn. jak ktoś się po zeskoku nie pozbierał, to była lipa na następnym członie, wyłamania, skoki z piątej nogi itp. i z tego co zaobserwowałam, to ten corner też trudna sprawa. współczuję Szwajcarowi, trzy wyłamania na przedostatniej przeszkodzie, jaki to musi być żal...
Spisak się faktycznie spisał, zdziwiło mnie, że się w normie nie zmieścił (chociaż był blisko bardzo), narzucił makabryczne tempo, przed tymi dwoma stołami to nawet nie skracał  😁
Oczywiscie, ze sie mylisz moja droga. Jak nie wiesz, to sie nie wypowiadaj. Zadne "ograniczone mozliwosci fizyczne". Do cholery jasnej ....


Cieszę się, że się mylę, ale po co te cholery ?  😲
asior   -nothing but eventing-
25 czerwca 2011 22:17
Bo denerwuje mnie takie dopowiadanie sobie.
No ,no ,jeździec tej klasy, a taki nerwowy. Przepraszam, z tego co wiem, to forum jest po to ,by wymieniać poglądy, każdy może wyrazić swoje zdanie, niekoniecznie używając epitetów.  😉
deborah   koń by się uśmiał...
26 czerwca 2011 13:00
gratulacje dla Jurka Lipkowskiego!
szkoda parkuru Jurka K. po krosie zapowiadało się super. Niestety parkury nie są mocną stroną Gondoliera. Ale gratulacje za dwa pozostałe konie Rose i Apokalipsę.
deborah, które miejsce ostatecznie zajął Gondolier?
deborah, które miejsce ostatecznie zajął Gondolier?

18. Pełne wyniki klik
armara, dzięki. Szukałam na www, widocznie za wcześnie 🙂
Gratulacje dla Jurka Lipkowskiego ! 🏇

"W ramach konkursu CCI 2* rozegrano Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców. Tytuł mistrza zdobył Jerzy Lipkowski na Rokoszu."  😅 😅
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
26 czerwca 2011 16:15
😅 gratulacje
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się