Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 lipca 2011 17:03
Gillian tam pisze jak wół "dzierżawa na ok 1,5-2 lata", czyli na okres dzierżawy do 2 lat. Dla mnie tam nie ma nic dziwnego. 😉
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
26 lipca 2011 17:16
1.5-2 lata dotyczy okresu dzierżawy. Nie ma tu mowy o wieku konia.
Ale nie wiem czy zauważyliście, że nie ma już tej klaczy kuca w ogłoszeniu. Ktoś wie co z tą fundacją? Czy ktoś ją wykupił czy nie doczekała lepszych czasów?  😕
😡 łoj
Gillian   four letter word
26 lipca 2011 17:53
dobra, czas do okulisty - ja tam zobaczyłam wiek zamiast ok 😀 no to zwracam honor, nie ma to jak halucynacja 😀
Ja też mam haluny, pewnie dlatego, że byłam w pracy i czytałam "po łebkach"  🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 lipca 2011 18:12
A niby dlaczego Katija miałaby jeszcze raz czytać?? W tym nie ma nic dziwnego
Gillian   four letter word
26 lipca 2011 22:34
Kastorkowa, ale serio? czytasz czasami jakieś posty, które ludzie dodają przed Tobą?
[quote author=Facella link=topic=190.msg1082492#msg1082492 date=1311668601]

przerabialiśmy to na WDŻ w szkole  🙄


przepraszam,że pytam, w której klasie na na WDŻ były te okropieństwa pokazywane, bo muszę się poważnie zastanowić czy pozwolić córce w tych zajęciach uczestniczyć, ma dopiero 12 lat i maja taki przedmiot.
[/quote]

Przepraszam za OT ale ja tam na wszelki wypadek o wielu rzeczach rozmawiam z córkami(10 i 13 lat),wolę sama im naświetlić rzeczywistość i uświadomić że to czy tamto nie jest normalne i że nie trzeba przyjmować wszystkiego jako oczywistość-,,nowoczesny'' świat sobie a my sobie i jakoś trwamy,wiemy,znamy ale nie pochwalamy i nie boję się ze ktoś znienacka zafascynuje je jakimiś anomaliami czy zachowaniami bo one wiedzą jak ma być prawidłowo  i znają ,,porządek boży''.Wolę pokazywać im świat moimi oczami
edzia69   Kolorowe jest piękne!
27 lipca 2011 08:42
orjentica masz PW
ktos pomylil tandetke za 600zl equip
z siodlem equipe za kilka tysiecy😀
http://allegro.pl/siodlo-equip-horse-france-jedyne-na-allegro-i1741814502.html
o jaka masakra  😁 😁 😁
Dworcika   Fantasmagoria
29 lipca 2011 09:46
Przyjmę lub zaadoptuję konia(klacz, źrebak,  wałach, ogier z możliwością kastracji) na dożywocie. Wiek konia jest mi bez różnicy. Najlepiej powyżej 150cm w kłębie.  Ważne żeby nadawał się do wyjazdów w teren do lasu i nad jezioro(może skoki ale niekoniecznie). Zapewnię mu opiekę weterynaryjną , kowala i spokojną starość. Mam 15lat nie stać mnie na kupno konia. Proszę pisać nr gg 13776869. Jestem z woj. Pomorskiego z okolic Gdyni. Proszę o kontakt!


Też z naszych...  🙄
i będzie go trzymała na balkonie i pasła na trawniku pod blokiem. Masakra  🤔wirek:
Tajnaa a ty nie miałaś takich marzeń?Ja zawsze twierdziłam że będę trzymała konia w piwnicy, bo na 4 pietrze to trochę za wysoko, a trawnika spod bloków nigdy by nie zabrakło  😁
Tak, tak, ale w wieku 15 lat nigdy bym takiego ogłoszenia nie dała wiedząc, że nie mam warunków.
Rewelacyjne zdjęcia konia do ogłoszenia 😀 http://sprzedambyka.pl/konie/ogier-zimnokrwisty-8353.html ciekawe czy ktoś z okna robił 😉
Nie no ja wtedy to nawet neta nie miałam, mogłabym jedynie takie ogłoszenie wywiesić na słupie ogłoszeniowym na mieście 🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 lipca 2011 15:59
katija, intrygujący sposób montowania puślisk  😁

edit: i opis aukcji
Sprzedam prawdziwe Siodło konne.Przywiozłem je ze Szwajcarii,troche przybrudzone na zdjeciach
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
29 lipca 2011 16:04
AleksandraAlicja, straszne! Takie coś można chyba zgłosić do TOZ-u?
Mam do sprzedania bardzo ładną siwą klacz typ pogrubiany klacz po matce wielkopolskiej WLKP i ogierze zimnokrwistym 12-07-2011 miną jej rok chodzi w zaprzęgu z klaczą półtora roczną nie boi się ruchu ulicznego chodzi w pastuchu w ogrodzeniu,w zaprzęgu w parze i pojedynku przyjęła siodło jeżdżą na niej dzieci kwota za klacz to 3100 z

ilu to letnie??


i hicior jedyny kon swiata który bierze udzial w pojedynkach!
zglosilam do tozu, nie zglaszajcie do allegro.
Bischa   TAFC Polska :)
29 lipca 2011 21:30
Facella, pan sprzedający znać się nie musi, on chyba woli konie mechaniczne ("stojak" na siodło) 😁
majeczka   Galopem przez życie!
30 lipca 2011 20:15
uszatkowa   Insta: kingaielif
30 lipca 2011 23:41
siedzenie końskie  😂. wydawało mi sie, ze nawet osoby które nigdy nie miały nic wspólnego z końmi wiedza jak wygląda siodło.
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 lipca 2011 10:00
a może chodziło o to, że tylko siedzisko się nadaje do użytku jako "część zamienna"?  😂

na necie jest ogloszenie o sprzedaży klaczy , ładna , duża z dziwnie niską ceną i opisem że do rekreacji lub rozrodu  , wysłałam zapytanie dlaczego nie do sportu ? dzisiaj dostałam odpowiedż - koń jest zdrowy , tylko ma słabe przody i znaczy  😲 wet oglądał i stwierdził że tak już ma i tak będzie  😲 - czyli ewenement w przyrodzie - ZDROWY - KULAWY koń  😍
edzia69   Kolorowe jest piękne!
31 lipca 2011 11:25
Być może ona może jeszcze nie jest kulawa, ale no może mieć tzw podkrój pod stawem nadgarstkowym i wtedy faktycznie jak pójdzie do sportu to się rozsypie
No, ale to chyba dość oczywiste, że jak jest "dziwnie niska cena" to z reguły jest to spowodowane wadami konia (narowami, chorobami, nieprawidłową budową, etc).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się